Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як краще додати до 5 kWh LFP батареї ще деяку ємність (іншу батарею), щоб отримати єдину батарею?

Mr. D

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Mr. D сказал:

Знаю, що форум читають знавці Pylontech, то ж, думаю підкоригують, 16 - це якесь перше обмеження кількості різних батарей Pylontech в одному масиві.
Є припущення, що навіть більше, ніж 16 батарей можливо об'єднати, але конфігурація вже буде дещо складнішою.

Всі батареї під'єднуються паралельно й шляхом під'єднання одного полюса з першою батареї, а другого полюса - з останньої батареї дещо корегується значення напруги, яку кожна батарея буде мати на своїх клемах.

Я и написал до потолка, но перекрестное подключение там начинается раньше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Я також маю бажання підʼєднати ще одну батарейку, але читаючи теми у мене виникло питання, а чи не буде це перевантаженням для когось у працюючій схемі?

Батарейки 7.2 кВт/год, хочу додати ще 2.4 кВт/год, по паспорту вийде 9.6 кВт/год, але ж інвертор лише 5.6кВт, не перевтомиться бідолага?

Більша батарея - довше треба працювати зарядному пристрою (за умови того ж значення зарядного струму).

Якщо часу для заряджання всього масиву буде недостатньо, то масив буде недозаряджений, але у разі LFP, думаю, це не проблема, якщо навіть дехто намагається тримати LFP батарею зарядженою не більше як на 90 - 95%, тому що вважається, 100% більше шкодить LFP, ніж 90%.

Але деякі питання все ж трохи зависли без пояснень, а саме як правильно під'єднати батареї, якщо ті не мають ніякого спеціального алгоритму об'єднання. Думаю, з одної батарею на іншу піде струм у великій кількості, який було б вірно все ж проконтролювати. Судячи з відповідей в різних темах, Pylontech та деякі моделі JK Inverter BMS вміють контролювати такий струм. Що саме робити у разі інших типів BMS не знаю. Можливо, під'єднувати батареї через резистор для початку?

Та як бути впевненим, що у разі великих струмів споживання з наступним вимкненням споживачів не буде з'являтися знову великий струм саме між батареями. Знову ж таки Pylontech це теж, думаю, контролює та обмежує.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, mib сказав:

Я и написал до потолка, но перекрестное подключение там начинается раньше

16 штук по 2,4 kWh до стелі в один стовп повинні стати. )

Хоча, навіть й по 5 kWh стануть. Головне таку велику стійку знайти.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось, до речі, стало цікаво, а можливо об'єднати Pylontech та Dyness? Скажімо, без зв'язку по CAN ні між батареями, ні з інвертором. Думаю, буде працювати. Pylontech не обов'язково використовувати саме з CAN.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Mr. D сказал:

Ось, до речі, стало цікаво, а можливо об'єднати Pylontech та Dyness? Скажімо, без зв'язку по CAN ні між батареями, ні з інвертором. Думаю, буде працювати. Pylontech не обов'язково використовувати саме з CAN.

Можно что угодно но с оговорками, заряжаться до 100% и не получится настроить заряд по проценту разряда, ибо лифер он линейный, но это подходит для избыточной емкости

У меня сейчас нет связи, но акб 7 квт а нагрузка дает 3,5 и нет возможности уйти в ошибку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mib сказав:

Можно что угодно но с оговорками, заряжаться до 100% и не получится настроить заряд по проценту разряда, ибо лифер он линейный, но это подходит для избыточной емкости

У меня сейчас нет связи, но акб 7 квт а нагрузка дает 3,5 и нет возможности уйти в ошибку

В іншій темі з'явилась людина, хто каже, що й без BMS все вже багато років на багатьох системах добре працює з LFP.

Не буде коригування CCL, DCL, CVL (що потенційно може призвести до швидшої деградації комірок) та, мабуть, usable capacity буде дещо меншою, ніж якби всім керувала саме BMS.

А ще є Must PRO, який якось занадто сильно розряджає батарею, коли є напруга в загальній мережі. Є якась не дуже очевидна проблема з налаштуваннями. Але деякі рішення вже запропоновані. Все трохи складніше, ніж з Pylontech.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, mib сказав:

Можно что угодно но с оговорками, заряжаться до 100% и не получится настроить заряд по проценту разряда, ибо лифер он линейный, но это подходит для избыточной емкости

У меня сейчас нет связи, но акб 7 квт а нагрузка дает 3,5 и нет возможности уйти в ошибку

В будь-якому випадку BMS має захист по струму, який, як вже стало зрозуміло, у разі частого спрацювання все ж виходить з ладу. Тому і є рекомендація використовувати електронний швидкий обмежувач струму (або щось схоже на електронний запобіжник струму).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, mib сказав:

У вас смешалились люди кони :-)

В первом варианте это редкая ситуация во втором это аварийная :-)

Чому ж, BMS має температурне коригування. Думаю, це зручно з огляду на те, що умови у всіх різні. Буває або холодно, або занадто тепло.

Краще мати простий захист від аварійної ситуації, ніж ремонтувати інвертор. Я вже чув ціну на ремонт Deye (близько ₴20 тис.). Та й Must'и, схоже, ремонтують за ₴5+ тис. (звісно залежно від ситуації). То ж додатковий захист точно дешевший, навіть якщо Hager або Schneider Electric використовувати.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Mr. D сказал:

Чому ж, BMS має температурне коригування. Думаю, це зручно з огляду на те, що умови у всіх різні. Буває або холодно, або занадто тепло.

Краще мати простий захист від аварійної ситуації, ніж ремонтувати інвертор. Я вже чув ціну на ремонт Deye (близько ₴20 тис.). Та й Must'и, схоже, ремонтують за ₴5+ тис. (звісно залежно від ситуації). То ж додатковий захист точно дешевший, навіть якщо Hager або Schneider Electric використовувати.

Теперь вообще ничего не понял :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, smotesko сказав:

Pylontech це 15S батареї, Dyness – 16S.

Цікаво, є ще виробники, окрім Pylontech, які виробляють теж 15S у форматі rack корпусів?

Є деякі Ugreen також 15S.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, smotesko сказав:

Pylontech це 15S батареї, Dyness – 16S.

И вот такое объединять нельзя потому что напряжения разные 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объединение 16 батарей в один массив с CAN шинной ограничено скорей всего возможностью адрессации, 4 диппереключателя и дают адресса от 0 до 15, т.е. 16 елементов...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Leader9 сказав:

Объединение 16 батарей в один массив с CAN шинной ограничено скорей всего возможностью адрессации, 4 диппереключателя и дают адресса от 0 до 15, т.е. 16 елементов...

В Pylontech я не перемикав ніякі DIP-перемикачі, коли об'єднувалися кілька батарей. Pylontech це схоже робить також автоматично. Значить, таких адрес може бути більше, ніж 16.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Mr. D сказал:

В Pylontech я не перемикав ніякі DIP-перемикачі, коли об'єднувалися кілька батарей. Pylontech це схоже робить також автоматично. Значить, таких адрес може бути більше, ніж 16.

В залежності від можливостей вбудованої БМС, тому мануали до конкретного обладнання варто читати і краще до купівлі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Leader9 сказав:

В залежності від можливостей вбудованої БМС, тому мануали до конкретного обладнання варто читати і краще до купівлі...

Читати інструкцію без наявного пристрою достатньо складно.

Візьміть для прикладу Must. Там навіть з інструкцією функціональність деяких опцій треба вгадати.

Якщо є базові вимоги, то краще все ж підготуватися до купівлі, звісно, хоча б подивившись якісь рекомендації проєктувальників. Проблема в тому, що немає об'єктивного погляду й частина людей не згадує якесь інше обладнання, з яким з якоїсь причини вони не працюють.

На моє питання, що є краще, ніж Deye та Victron відповіді ніхто не дає. Загалом є якесь обладнання, яке здатно конкурувати з цими виробниками?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Mr. D сказал:

На моє питання, що є краще, ніж Deye та Victron відповіді ніхто не дає. Загалом є якесь обладнання, яке здатно конкурувати з цими виробниками?

І будь-яка відповідь буде суб'єктивна . По деяким показникам Solis, Solax мають кращі, як на мене, параметри, які я хотів-би бачити в аналогічних Deye...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Leader9 сказав:

І будь-яка відповідь буде суб'єктивна . По деяким показникам Solis, Solax мають кращі, як на мене, параметри, які я хотів-би бачити в аналогічних Deye...

Я думав, що почую такі назви як Fronius, ABB, Schneider Electric та подібні.

Хтось має досвід роботи з цим обладнанням в приватних побутових цілях?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...