Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор малої потужності

AlexRS4

Рекомендовані повідомлення

Всім добра.

Порекомендуйте, шановні,  генератор малої потужності 500-800Вт.

В хозяйстві є 2.8кВт, але нема необхідності в такій потужності на постійній основі. За період відключення світла (3-6годин) можливо , і то не факт, потрібно раз включити насос для води в гідроаккумулятор на 150л чи кавоварку, а інший час майже на ХХ працює. Не раціонально.

Періодично його замінюю інвертором на 2кВт + акк 140А .( Стоїть на тракторі). Але якість інверторів просто відвертий  хлам. Викинув вже декілька. 

Ось і дивлюсь в бік малих генераторів з витратою пального 300- 500г /год. Про всяк випадок. Куплю і нехай стоїть, не тягне карман. 

Екофлоу чи Блюєтті за 100т якось не радує, я краще бензину куплю 2т і буду в полі коптити генератором.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

Порекомендуйте, шановні,  генератор малої потужності 500-800Вт.….потрібно раз включити насос для води в гідроаккумулятор на 150л чи кавоварку

It's Impossible

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

Всім добра.

Порекомендуйте, шановні,  генератор малої потужності 500-800Вт.

В хозяйстві є 2.8кВт, але нема необхідності в такій потужності на постійній основі. За період відключення світла (3-6годин) можливо , і то не факт, потрібно раз включити насос для води в гідроаккумулятор на 150л чи кавоварку, а інший час майже на ХХ працює. Не раціонально.

Періодично його замінюю інвертором на 2кВт + акк 140А .( Стоїть на тракторі). Але якість інверторів просто відвертий  хлам. Викинув вже декілька. 

Ось і дивлюсь в бік малих генераторів з витратою пального 300- 500г /год. Про всяк випадок. Куплю і нехай стоїть, не тягне карман. 

Екофлоу чи Блюєтті за 100т якось не радує, я краще бензину куплю 2т і буду в полі коптити генератором.

 

яка потужність споживачів

"насос для води в гідроаккумулятор на 150л чи кавоварку"

на елетродвигунах стратові струми високі ... хоча можуть бути варіанти плавний пуск і т.д...

кавоварка теж мабуть від 1 кВт....

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені грубо кажучи зарядна станція потужністью 3 кВт з АКБ ємностю 5,4 кВт*г та можливостью під'єднати соняшні панели вийшла 36к грн, це не набагато дорожче малопотужного інверторного гени за 16к грн, різниця выдіб'ється на паливі,а гена знадобиться тількі у випадку двох-трьох денного блекауту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Фрай сказал:

It's Impossible

Для цих цілей якраз і є 2.8 кВт. Вони "висять" на іншій фазі і включаються при потребі , яка не факт що з'явиться за час відключення електроенергії.

А все інше (модем, частина освітлення та інша дрібнота) , в будинку буде переключено на маленький генератор .Зараз ця лінія працює від інвертору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

Для цих цілей якраз і є 2.8 кВт. Вони "висять" на іншій фазі і включаються при потребі , яка не факт що з'явиться за час відключення електроенергії.

А все інше (модем, частина освітлення та інша дрібнота) , в будинку буде переключено на маленький генератор .Зараз ця лінія працює від інвертору.

Вибачте. У вас дуже затінена ділянка? Можливо розглянете варіант кредитування під 0% для сонячних станцій? Лишень почекайте трішки, ціни мають знизитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Enot123h сказал:

Мені грубо кажучи зарядна станція потужністью 3 кВт з АКБ ємностю 5,4 кВт*г та можливостью під'єднати соняшні панели вийшла 36к грн, це не набагато дорожче малопотужного інверторного гени за 16к грн, різниця выдіб'ється на паливі,а гена знадобиться тількі у випадку двох-трьох денного блекауту

Якщо Вас не обтяжить, то можете розписати компоненти Вашої системи?

Може бути цікаво.

Дякую.

P S.

В принципі, мене влаштовує цілком аварійна система на генераторі.

"Городити город" за багато тис.грн. можу дозволити, але не бачу в цьому ізюму.

Мені не важко дернути шнурок раз на добу та переключити автомат.

Це як я батькам зробив все на електриці, тариф опалення та ін., а вони топлять дровами бо вони у них даром, кажуть що для них це зарядка і дров їм  вистачить на 10 життів, а часу на пенсії є необмежено. Хоч якась розвага.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МакДо сказал:

Вибачте. У вас дуже затінена ділянка? Можливо розглянете варіант кредитування під 0% для сонячних станцій? Лишень почекайте трішки, ціни мають знизитися.

Я зараз не хочу зараз сонячної енергії.

Можливо після, поки не розглядається.

В Харкові питання збереження цілісності поля сонячних панелей стоїть під питанням.

Скатів дахів на будівлях, які орієнтовані на південь біля 300 кВ.м.

Мені не потрібен кредит, я можу і так купити. 

Зараз не цікавлюсь цим. Дякую за пропозицію.

Змінено користувачем AlexRS4
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

Мені не потрібен кредит, я можу і так купити. 

Тоді беріть інверторний Кіпор чи Хонда і будете мати щастя, у друга вже років 15 працює на всіх виїздах і всю війну на ньому,

а я багато років маю/тримаю Фірман на 650 вт так воно повна ненадійна чухня.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, AlexRS4 сказал:

Якщо Вас не обтяжить, то можете розписати компоненти Вашої системи?

Може бути цікаво.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, AlexRS4 сказал:

Порекомендуйте, шановні,  генератор малої потужності 500-800Вт.

Зачем загонять себя в заведомо ущербные параметры!?

Иногда понадобится чуть больше, а ваш дырчик не потянет)

Возьмите типа такого (не только хонда) есть ямахи К&S, до 2 квт.

mirax.ua/invertornyi-generator-honda-eu-20i-t1-g.html

Расход там будет отличаться на рюмку-другую, зато возможности для автономности больше.

Есть на 900 ватт:

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Enot123h сказал:

 

Дякую.

Цікаво.

Нажаль я не настільки "рукастий", щоб цим займатися самостійно. 

Більше орієнтуюсь на рішення "з коробки ввімкнув- вимикнув" і гарантією та сервісом виробника.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, AlexRS4 сказав:

(модем, частина освітлення та інша дрібнота) , в будинку буде переключено на маленький генератор .Зараз ця лінія працює від інвертору

12 годин тому, AlexRS4 сказав:

якість інверторів просто відвертий  хлам. Викинув вже декілька

Модем 9-12в можна напряму підключати до акка (без інвертора), споживає всього 3-6Вт, інтернет зазвичай потрібен цілодобово, тому ганяти інвертор (який гудить і споживає 40Вт) чи генератор це оверхед IMHO, з частиною освітлення так само (можна зробити на окремих акках чи повербанках), а на кілька годин для ТВ можна і включити мінімальний інвертор до 100Вт. Мені більше подобається реалізація резерву окремими незалежними, невеличкими, тихими пристроями ніж ліпити один великий гучний інвертор\генератор до трифазної мережі...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, DimaF сказал:

Зачем загонять себя в заведомо ущербные параметры!?

Иногда понадобится чуть больше, а ваш дырчик не потянет)

Возьмите типа такого (не только хонда) есть ямахи К&S, до 2 квт.

mirax.ua/invertornyi-generator-honda-eu-20i-t1-g.html

Расход там будет отличаться на рюмку-другую, зато возможности для автономности больше.

Есть на 900 ватт:

spacer.png

Дякую.

На більшу потужність є рішення, я вже ним користуюсь років так 15, влаштовує.

Мені б за недорого, як "аварійно- виживальний" варіант типу "кубіка", нормального виробника, щоб не за всі гроші світу.

 

Типу такого:

prom.ua/ua/p1723693342-generator-benzinovyj-daewoo.html?utm_source=google_pmax&utm_medium=cpc&utm_content=pmax&utm_campaign=Pmax_cpa_50_elektrooborudovanie&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwtsy1BhD7ARIsAHOi4xa8F2CjzbbRbLfnilsMSOWzrswC-RtDncCtGv9TpqcnDdyyMD6YWs8aAk6bEALw_wcB

Я думав, що хтось має досвід використання невеличких генераторів, та щось порекомендують.

В мене немає надто чутливого обладнання, якому потрібен " дистильовано чистий синус". Насоси опалення  " дуракоустойчивые".

 

Мабуть в стартовому пості потрібно було дати більше данних та побажань.

Сорі за мій "косяк".

 

 

Мабуть куплю нову електричку типу Кіа EV5 с V2L.....

Змінено користувачем AlexRS4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, AlexRS4 сказал:

варіант типу "кубіка", нормального виробника, щоб не за всі гроші світу.

Можно порыть ОЛХ, там есть люди таскают б/у с ЕС, можно за не дорого купить)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, normal сказал:

Модем 9-12в можна напряму підключати до акка (без інвертора), споживає всього 3-6Вт, інтернет зазвичай потрібен цілодобово, тому ганяти інвертор (який гудить і споживає 40Вт) чи генератор це оверхед IMHO, з частиною освітлення так само (можна зробити на окремих акках чи повербанках), а на кілька годин для ТВ можна і включити мінімальний інвертор до 100Вт. Мені більше подобається реалізація резерву окремими незалежними, невеличкими, тихими пристроями ніж ліпити один великий гучний інвертор\генератор до трифазної мережі...

В мене теж приблизно такий підхід.

Якщо потрібно багато потужності ( вода, бойлер, кавоварка, електроплита, кондиціонер...)  - окрема лінія с генератором. Вмикаються по черзі,  при необхідності. Ввімкнув- , зробив що потрібно - вимкнув.

Лінія з малими потребами - на інверторі, який я хочу замінити якщо згорить на невеличкий генератор, який вартує 3 копійки і їсть як Дюймовочка, зламався , якщо ремонт дорожче 1000 грн - викинув, поставив інший.

А сусід гоняє біля 12 кВт  постійно, його так влаштовує.

Йому потрібно щоб він мав можливість включення "всегда, всего и сразу".

А мені здається " а нахіба?"

Кожному своє.

 

Змінено користувачем AlexRS4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема в пускових токах холодильника.

Може, як варіант. холодильник заживити через інвертор з аккумом. Так, щоб у момент пуску при просадці напруги з генератора - підключався інвертор, та запускав холодос. Потім напруга вирівнюється і інвертор пропуска напругу напряму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, AlexRS4 сказав:

вартує 3 копійки і їсть як Дюймовочка, зламався , якщо ремонт дорожче 1000 грн

О, ваш вибір точно їсть як Дюймовочка, бо якраз маленькі худенькі жеруть більше ніж «булочки»,

а ваш вибір пише 0,7л/год. :shock: і це при тому, що мій на 2,6квт до 1,14л, в реалі ще менше

якщо для вас гроші не проблема то чому не взяти інверторний до 1 кіловата?

Нормальний бренд і працювати буде нормально і при нагоді завжди зможете вигідно позбутись

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої 5 копійок.
Мав багато малих генераторів. Тут трошки їх описував


Вчора відправив двотактну Honda EX500 (500W, інвертор, чистий синус) за 10.5к грн. 
Раніше продав інверторний генератор Honda EX350 (синус модифікований) на 350W вроді за 9к.
Важать вони 9кг, розмір як в акумулятора 12v100Ah, непогано як резерв "на підхваті" для дрібноти, але двотактна техніка то трохи на любителя.
Вживану 4т Honda EU10i як на фото вище продав пару місяців тому за 18к.  З тих малих які я мав він є найкращий як на мене.

Нормальні бренди досить дорогі незалежно від потужності.  Воно дешеве не буває, хіба що поломане.

Мені вони були цікаві з інженерної точки зору тому всі купив на ібей, тут зробив профілактику, потестив на зарядці різних Ecoflow/Bluetti.
Лишив собі ще одну Honda EU10i (відремонтовану) на всяк випадок, наразі жодного разу не пригодилась, запускаю час від часу щоб не заржавів ))


Але я би все таки оту дрібноту вішав на батарею а генератор використовував лише для заряду батареї, це значно зручніше і тихіше і ефективніше по бензину і ресурсу генератора.

lifepo4 12v100Ah (280$ на алі) + інвертор (victron phoenix 12/500VA бачу на олх є в межах 6000 грн нові,  або трошки потужніший як в мене 800VA від якого важко але стабільно стартує навіть холодильник бо то є трансформаторний інвертор і витримує досить немалі пускові до 1.5квт, і він працює тихо, брав б/у за 6000 грн раніше з німців) з зарядкою (тут можна і китайом попробувати обійтись пару тисяч). Умовно за 500$ (батарея, зарядка, інвертор) можна щось і підібрати надійне і в ручному режимі запускати.

Більшість роутерів спокійно від 12v батареї напряму працює. Мій мікротік зараз працює напряму від 24v батареї (в ньому вхід 8-30V), максимально ефективно, споживання 5вт.

 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Фрай сказал:

О, ваш вибір точно їсть як Дюймовочка, бо якраз маленькі худенькі жеруть більше ніж «булочки»,

а ваш вибір пише 0,7л/год. :shock: і це при тому, що мій на 2,6квт до 1,14л, в реалі ще менше

якщо для вас гроші не проблема то чому не взяти інверторний до 1 кіловата?

Нормальний бренд і працювати буде нормально і при нагоді завжди зможете вигідно позбутись

.

Це був просто як приклад формату, що я мав на увазі " генератор малої потужності".

Я ж не сперечаюся з Вами чи ще з кимось з цього приводу.

Просто як учень в школі, де є спеціалісти з досвідом і знаннями в цій сфері.

Цікавлюсь  і запитую у людей хто має досвід експлуатації подібних девайсів, щоб вирішити потрібно мені це чи ні.

 

 

Змінено користувачем AlexRS4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, AlexRS4 сказав:

Я зараз не хочу зараз сонячної енергії.

Можливо після, поки не розглядається.

В Харкові питання збереження цілісності поля сонячних панелей стоїть під питанням.

Скатів дахів на будівлях, які орієнтовані на південь біля 300 кВ.м.

Мені не потрібен кредит, я можу і так купити. 

Зараз не цікавлюсь цим. Дякую за пропозицію.

Якщо не стоїть питання вартості - ставьте сонячну систему (гібридни інвертор + акумулятор) як ціни повернуться до адекватних, але без сонячних панелей. Замість малопотужного генератора будуть акумулятори котрі можна заряджати від мережі чи від генератора якщо мережі взагалі не буде. А потім можна буде й сонячних панелей додати. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, k-master сказал:

Якщо не стоїть питання вартості - ставьте сонячну систему (гібридни інвертор + акумулятор) як ціни повернуться до адекватних, але без сонячних панелей. Замість малопотужного генератора будуть акумулятори котрі можна заряджати від мережі чи від генератора якщо мережі взагалі не буде. А потім можна буде й сонячних панелей додати. 

Дякую.

Тоді вже можно, як варіант, одразу топити грошима як Пабло Ескобар...

Для того щоб переплисти річку в 100 м "прямо тут і зараз" зовсім не обов'язково, як на мене, замовляти і купувати яхту з майданчиком для гелікоптера коли на неї "упадуть ціни".

Достатньо і надувного човна.

Навіть якщо у тебе є на це гроші і бажання цю яхту мати. 

Так і в цьому випадку: під час війни, в Харкові.

Якщо б я жив в Ужгороді чи  десь, де зовсім не прилітає, то мабуть, зовсім не факт, так би і зробив.

Але..... На жаль.

Тому і рішення повинно бути просте, максимально мобільне, само по собі автономне і надійне.

Можливо я не правий.

 

Змінено користувачем AlexRS4
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в когось досвід експлуатації такого генератору?

 

електрогенератор інверторний бензиновий hyundai gs1000i (0,8квт/1,0ква)

 

rozetka.com.ua/364552788/p364552788/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw2dG1BhB4EiwA998cqDkXOnSZ5p1k66DAWRuOgPQ1mJzHro9J5UdcWr6E9QeFpd0r3IxxpxoCwl0QAvD_BwE

Чи це з розряду "а- ля небита-некрашена орігінальная мамой клянусь Honda за 7 кГрн"?

Дякую.

 

 

5495887917160251.webp

Змінено користувачем AlexRS4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AlexRS4 сказал:

Є в когось досвід експлуатації такого генератору?

У меня есть сильно похожий, опыт часов 20 может 30 но использовал только для зарядки акб, где то на 400 ватт работал

Для этих целей в целом подходит

Но имхо вы зря отказываетесь от инвертора+акб понятно что Харьков и понятно что бюджет больше чем за этот генератор, но и уровень комфорта совсем другой

Холодильник он стартует через раз, это если про генератор но я и пробовал всего пару раз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...