Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SolarAssistant

standov

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, mib сказал:

Проще сразу тут

diysolarforum.com

Не каждый второй но многие пользуются

то понятно, я тут хочу, вистачить мені в житті 1 форуму )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

то понятно, я тут хочу, вистачить мені в житті 1 форуму )

Тут из мне известных только вы :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Є :)

Питання, чи стикалися з тим що після рестарта воно  вмирає? Мені кажуть що по симптомам проблеми з sd картою, але я вже дві поміняв, правда обидві не нові а з власних запасів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, standov сказав:

Питання, чи стикалися з тим що після рестарта воно  вмирає? Мені кажуть що по симптомам проблеми з sd картою, але я вже дві поміняв, правда обидві не нові а з власних запасів. 

Взагалі не було ніяких проблем з листопада 2022 року з тою самою карткою. Було кілька разів, що після апдейту він не піднімався, але після додаткового рестарту все знову працювало.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 06.08.2024 в 11:21, standov сказал:

Питання, чи стикалися з тим що після рестарта воно  вмирає? Мені кажуть що по симптомам проблеми з sd картою, але я вже дві поміняв, правда обидві не нові а з власних запасів. 

самою софтиною не користувався, але можливо проблема з ОС...якщо підключити монітор, щось виводить? і на якому залізі використовуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, lafaet сказал:

самою софтиною не користувався, але можливо проблема з ОС...якщо підключити монітор, щось виводить? і на якому залізі використовуєте?

маліна, краш бутлоадера на sd-карті, тут питання що наче як все йде до того що проблемна карта, але я вже дві поміняв але обидві були не нові, наступна версія була що сам SA якось при ребуті щось ламає, але якщо тільки я з таким стикався то мабуть справа таки в карті, почекаю поки знову крашниться і поміняю на нову (вже купив)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа в тому, що в малині бутлоадер зашитий в саму малину, на сд-карті тільки ос

якщо ви маєту на увазі поломаний /boot, то спробуйте(через любий, чи майже любий) менеджер дисків зсунути його від початку диску, це може бути актуально, якщо обидві карти раніше використовувались в пристроях, які активно використовували початкові сектори пам'яті

 

 

виправлення: трохи збрехав, це з 4ої малини бутлоадер в еепромі

але в любому випадку ви можете спробувати посунути розділ на якому /boot

Змінено користувачем lafaet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, lafaet сказал:

спробувати посунути розділ на якому /boot

цікавий варіант, але спочатку спробую просто нову карточку ) це значно дешевше і простіше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...