Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

підкажіть по терасі

NBB

Рекомендовані повідомлення

хочу з однієї сторони хати зробити терасу, вона буде потім частина закрита (якісь вікна на всю висоту чи звичайні ще не знаю),а інша частина відкрита

довжина 11 м ширина 3,7м

зараз є утеплена відмостка і ще не утеплював стіни

поки хочу зробити сам каркас і пізніше на дах цієї тераси закинути панелі сонячні

який самий оптимальний і бюджетний варіант каркасу? з урахуванням того, що поки не знаю яка буде підлога ( чи залитий бетон чи тераса дошка і тп)

є думки залити закладні під металеві стовпи, а біля стінки закріпити П чи Ш (і перевернути) образний великий такий профіль, прикріпити до стінки і можливо якось сперти на відростку частково

потім зверху зварити каркас, на який простенький профнастил чи металочерепицю а поверх панелі

підкажіть на такій довжині 3 стовпи опорних достатньо? чи робити два ряди по 3 в ряд ?

основа бетонна 35*35 см і глибиною 60см арматура 4 вертикальних прути 8-10 мм нормально?

що порадите?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, NBB сказав:

не має ніяких ідей?

ну ок

Я не парился особо. Залил столбы террасы и все. Но я планирую фем на пол (как дорожки)

IMG-6a305c575ef5c0105d14287c157dbb12-V.thumb.jpg.b13e5823295d65ac44fa10a9991a5aab.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, NBB сказав:

 два стовпа? на яку довжину тераси?

які розміри сваї?

дякую

Три (еще за елками один), длина вроде метров 9, от здания 3.5

К стене шпильки 16, каждый метр

Столбы 100*100*4. Метр в грунт в бетон.

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

глибина в бетоні метр, а ширина та довжина? 

тобто вони прямо в бетон і заливались не приварювались до випусків арматури з бетону?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, NBB сказав:

глибина в бетоні метр, а ширина та довжина? 

тобто вони прямо в бетон і заливались не приварювались до випусків арматури з бетону?

дякую

Там как столбы забора. Не сплошной фундамент. 3 ямы глубиной метр диаметром хз, под 300-400

Да, сами трубы уходят в бетон, а не приваривались к выпускам. Именно их забетонировали 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.08.2024 в 11:05, NBB сказал:

на такій довжині 3 стовпи опорних достатньо?

на 11 метрів - хз. В мене буде 6 метрів - думаю на них 3 стовпи ставити (хоча хочеться два).

А ще в мене залитий фундамент, окремо від фундаменту будинку. Між ними 5 см еппс. Це все стоїть так вже років 9 і відстань між фундаментами змінилася. Тому щось мені стрьомно дах тераси крутити до будинку, думаю позаду теж може стовпи ставити...

В 08.08.2024 в 15:16, ЯД сказал:

Но я планирую фем на пол (как дорожки)

це найкращий варіант, нажаль, в свій час я до цього не прийшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sly сказав:

Тому щось мені стрьомно дах тераси крутити до будинку, думаю позаду теж може стовпи ставити...

У меня "доска" к дому, стропила на нее опираются. По идее движения схавает) идея была крышу террасы отвязать. Думал про столбы у стены, но как то пришли к текущему варианту 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...