Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інвертор Powmr 1.6W + lifepo4. Допомога чайнику

ПаКа

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, випадково натрапив на цей форум, якраз збираю інформацію по своєму питанню і, сподіваюсь, учасники зможуть мені допомогти та полегшити мої страждання. Я від електрики далекий, тому запитання будуть банальні. Буду дуже вдячний за допомогу 

 

Планую придбати: інвертор PowMr 1.6kw 12v + акум power queen 12v200ah plus lifepo4 (вже їде)

Заживити: холодильник (А+) + котел Immergas Eolo Star. Можливо, + телевізор

Де: квартира в п'ятиповерховому будинку. Щиток на загальну коридорі. Буде встановлено на балконі (закритому)

Вимоги: аби все надійно працювало без втручання у роботу (є світло - від мережі/немає - від батареї)

 

З того що зробив: придбав ще 2 дроти 35мм² 80см. На + запобіжник 150А. Купив вентилятори Sunon DC EE60251B1-G99 із порад в інтернеті аби менше шуміло

 

1) З мануалу інвертора написано що кабель АС повинен бути 14 awg. Тобто умовний Одесакабель 1.5мм з розеткою підходить? В характеристиках написано 10-15А. Це має якесь відношення до батареї? Її планую заряджати на 40А

2) Також в мануалі сказано що між Інвертором та АС IN повинен бути AC Breacer. По даному пошуку вибиває все що хочеш на світі. Що для мого сценарію конкретно взяти потрібно? На Алі є виробник Tomzn, наче не поганий, можу його замовити, але яку конкретно модель потрібно, там на око наче все однакове. Що потрібно поставити аби працювало надійно?

3) Аби підключити всіх 2-3х абонентів купую подовжувач з трьома входами, відрізається розетка і під'єднюється у інвертор? Чи є якісь інші більш, так сказати, правильніші варіанти?

 

Хочу все наперед придбати, потім лиш покличу електрика аби все під'єднав. По налаштуванням інвертора +- вже все зрозумів так як безліч відео пояснень в інтернеті

 

Не кидайте помідорами. Краще запитаю таку банальщину та виглядатиму не дуже, ніж зроблю все на власний розсуд і тоді, скоріш за все, виглядатиму ще гірше.

Усім наперед дякую хто відгукнеться 

 

 

 

IMG_20240803_232750.jpg

IMG_20240803_233020.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.08.2024 в 23:30, ПаКа сказал:

1) З мануалу інвертора написано що кабель АС повинен бути 14 awg. Тобто умовний Одесакабель 1.5мм з розеткою підходить? В характеристиках написано 10-15А. Це має якесь відношення до батареї? Її планую заряджати на 40А

так

В 03.08.2024 в 23:30, ПаКа сказал:

Також в мануалі сказано що між Інвертором та АС IN повинен бути AC Breacer. По даному пошуку вибиває все що хочеш на світі. Що для мого сценарію конкретно взяти потрібно? На Алі є виробник Tomzn, наче не поганий, можу його замовити, але яку конкретно модель потрібно, там на око наче все однакове. Що потрібно поставити аби працювало надійно?

мається на увазі звичайний автомат, можно і Tomzn аде чекати з китаю автомат то якось перебор, в будь-якому магазині електрики автомат с10 (якщо кабель буде 1.5), ну можна і Tomzn, бувать однополюсні та двохполюсні, оскільки ви плануєте живити газовий котел то беріть однополюсний щоб не рвати ноль, бо котел від батарейки не буде працювати. Взагалі з котлами багато нюансів, є певна ймовірність що цей powrmr в автономному режимі відриває нейтраль і тоді доведеться городити додаткову схему з контактором або на власний ризик комутувати нейтраль входу та виходу. А може і все нормально буде )

В 03.08.2024 в 23:30, ПаКа сказал:

Аби підключити всіх 2-3х абонентів купую подовжувач з трьома входами, відрізається розетка і під'єднюється у інвертор? Чи є якісь інші більш, так сказати, правильніші варіанти?

головне не робити "вилку суіцидніка", це коли вам порадять зробити кабель вилка-вилка і втикати в мережу будинка, якщо вам хтось таке порадить можете одразу бити в лоба. Найбільш правильний варіант якщо інвертор тимчасовий це зробити перемикач 1-0-2 (гулиться) на який заводяться всі ваші потрібні споживачі.

 

В 03.08.2024 в 23:30, ПаКа сказал:

холодильник (А+)

тут трошки лотерея, якщо холодильник з нових і інверторний то майже напевно все буде ок, якщо більш старий - компресорний то 50 на 50, бо в таких холодильників пусковий струм який може уводити інвертор в кращому випадку в захист

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.08.2024 в 23:30, ПаКа сказав:

Доброго дня, випадково натрапив на цей форум, якраз збираю інформацію по своєму питанню і, сподіваюсь, учасники зможуть мені допомогти та полегшити мої страждання. Я від електрики далекий, тому запитання будуть банальні. Буду дуже вдячний за допомогу 

 

Планую придбати: інвертор PowMr 1.6kw 12v + акум power queen 12v200ah plus lifepo4 (вже їде)

Заживити: холодильник (А+) + котел Immergas Eolo Star. Можливо, + телевізор

Де: квартира в п'ятиповерховому будинку. Щиток на загальну коридорі. Буде встановлено на балконі (закритому)

Вимоги: аби все надійно працювало без втручання у роботу (є світло - від мережі/немає - від батареї)

 

З того що зробив: придбав ще 2 дроти 35мм² 80см. На + запобіжник 150А. Купив вентилятори Sunon DC EE60251B1-G99 із порад в інтернеті аби менше шуміло

 

1) З мануалу інвертора написано що кабель АС повинен бути 14 awg. Тобто умовний Одесакабель 1.5мм з розеткою підходить? В характеристиках написано 10-15А. Це має якесь відношення до батареї? Її планую заряджати на 40А

2) Також в мануалі сказано що між Інвертором та АС IN повинен бути AC Breacer. По даному пошуку вибиває все що хочеш на світі. Що для мого сценарію конкретно взяти потрібно? На Алі є виробник Tomzn, наче не поганий, можу його замовити, але яку конкретно модель потрібно, там на око наче все однакове. Що потрібно поставити аби працювало надійно?

3) Аби підключити всіх 2-3х абонентів купую подовжувач з трьома входами, відрізається розетка і під'єднюється у інвертор? Чи є якісь інші більш, так сказати, правильніші варіанти?

 

Хочу все наперед придбати, потім лиш покличу електрика аби все під'єднав. По налаштуванням інвертора +- вже все зрозумів так як безліч відео пояснень в інтернеті

 

Не кидайте помідорами. Краще запитаю таку банальщину та виглядатиму не дуже, ніж зроблю все на власний розсуд і тоді, скоріш за все, виглядатиму ще гірше.

Усім наперед дякую хто відгукнеться 

 

 

 

IMG_20240803_232750.jpg

IMG_20240803_233020.jpg

Краще вже 48 VDC систему з батареєю 2,4 kWh (фактично 12 VDC на 200 A - це десь приблизно до 2,4 kWh).

Якщо ще й взяти більше або менше непоганий інвертор, то ще й шуміти не буде та заряджатися буде значно швидше (це найкритичніший параметр).

Нагадаю, що NKON продає без європейського ПДВ та надсилає за достатньо низьким тарифом на перевезення (перевізник - Meest Express).

 

Будь-які запобіжники на aliexpress.com (AC або DC) я б не купував. Коли працює запобіжник вже все погано, не треба робити гірше. )

На рахунок DC запобіжників - є варіант або з роз'єднувачем запобіжників типу NH00 (фактично в наявності тільки ETI), або тримач для запобіжників під формат ANL.

Змінено користувачем Mr. D
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.08.2024 в 22:43, standov сказав:

Найбільш правильний варіант якщо інвертор тимчасовий це зробити перемикач 1-0-2 (гулиться) на який заводяться всі ваші потрібні споживачі.

Тобто достатньо буде цього аби зробити все надійно?

a.aliexpress.com/_Euq4YmH
a.aliexpress.com/_Ezfbyh3

Повторюсь, все буде робитись на балконі. Там є розетка і від неї буде живитись інвертор. Ні до якого щитка у загальний коридор у багатоповерховому будинку вести ніхто нічого не буде. Це що скинув вище можна спокійно підключати між Інвертором та мережею? Чи достатньо лише один перемикач (візьму 1 та 2P, а там електрик подивиться)? Також, будь ласка, підкажіть яке awg дротів повинно бути для ось таких пристроїв? Теж куплю аби все було і лише електрик все підключив. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Mr. D сказав:

Зараз той, хто ставить негативні реакції, щось прокоментує, а ми послухаємо, як правильно

Прикол. Тобто вважаєте, що ваша рекомендація по темі питання? ТС задав конкретне питання, ви почали рекомендувати йому зі своєї колокольні в той час, як самі ще не знаєте чого конкретно хочете. ТС не питав поради який інвертор йому брати.

Запобіжники на алі брати можна, якщо не шукати на вагу. Тим більш автор вже написав, що багато чого придбано.

На жодне з питань ТС ви не відповіли.

Перед вами вже дали достатньо розгорнуту відповідь ПО ТЕМІ.

 

П.С. Якщо маєте алергію на негативні реакції і не розумієте причини - на форумі вам інколи буде тяжко...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, beavis сказав:

Прикол. Тобто вважаєте, що ваша рекомендація по темі питання? ТС задав конкретне питання, ви почали рекомендувати йому зі своєї колокольні в той час, як самі ще не знаєте чого конкретно хочете. ТС не питав поради який інвертор йому брати.

Запобіжники на алі брати можна, якщо не шукати на вагу. Тим більш автор вже написав, що багато чого придбано.

На жодне з питань ТС ви не відповіли.

Перед вами вже дали достатньо розгорнуту відповідь ПО ТЕМІ.

 

П.С. Якщо маєте алергію на негативні реакції і не розумієте причини - на форумі вам інколи буде тяжко...

 

Звідки Ви знаєте, що саме мені потрібно?
Від Вас поки що бачив тільки зневажливі відповіді в стилі "А ви про таке чули?".
Але, на щастя, користувачів багато й хтось щось й цікаве розкаже. Інша справа - продавці.

Давайте ще раз повторю свої тези - AC або DC запобіжники працюють тоді, коли вже щось йде не так, відповідно на цьому не треба економити.
В наявних умовах важливо швидко зарядити батареї, а це в більшості випадків про 48 VDC системи.

Мені було б набагато цікавіше прочитати якісь технічні коментарі, а не оцю всю лірику про тему або не в тему. Жодної теми немає, де все в тему.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Mr. D сказав:

Від Вас поки що бачив тільки зневажливі відповіді в стилі "А ви про таке чули?".

У вас схиблене сприйняття реальності, бо про "чули" був аж один комент стосовно зігбі з нульовим рівнем зневаги. Якийсь дитсадок. Бачте поклони не бив і не сюсюкався.

 

3 хвилини тому, Mr. D сказав:

В наявних умовах важливо швидко зарядити батареї, а це в більшості випадків про 48 VDC системи.

у ТС 12 вольтова система, нашо тут ваші 48 вольт?

 

4 хвилини тому, Mr. D сказав:

Мені було б набагато цікавіше прочитати якісь технічні коментарі, а не оцю всю лірику про тему або не в тему.

В тій же теми про Деї моїх коментів вдосталь і тільки по темі.

А лірика - то ваш коник.

Не напрягайтесь більше, вам відповідати не буду в жодній з тем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, beavis сказав:

У вас схиблене сприйняття реальності, бо про "чули" був аж один комент стосовно зігбі з нульовим рівнем зневаги. Якийсь дитсадок. Бачте поклони не бив і не сюсюкався.

 

у ТС 12 вольтова система, нашо тут ваші 48 вольт?

 

В тій же теми про Деї моїх коментів вдосталь і тільки по темі.

А лірика - то ваш коник.

Не напрягайтесь більше, вам відповідати не буду в жодній з тем.

Який сенс у ваших відповідях, якщо в них немає корисного змісту, тільки самолюбування

  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ПаКа сказав:

Тобто достатньо буде цього аби зробити все надійно?

a.aliexpress.com/_Euq4YmH
a.aliexpress.com/_Ezfbyh3

Повторюсь, все буде робитись на балконі. Там є розетка і від неї буде живитись інвертор. Ні до якого щитка у загальний коридор у багатоповерховому будинку вести ніхто нічого не буде. Це що скинув вище можна спокійно підключати між Інвертором та мережею? Чи достатньо лише один перемикач (візьму 1 та 2P, а там електрик подивиться)? Також, будь ласка, підкажіть яке awg дротів повинно бути для ось таких пристроїв? Теж куплю аби все було і лише електрик все підключив. Дякую

Якщо говорити про перемикач 1-0-2 - то це типу такого vi.aliexpress.com/item/1005006072700863.html

По AWG - по інструкції до цього інвертора максимальний зарядний струм акума БЕЗ ПАНЕЛЕЙ - 60А, тобто 60*14=840 вт. Ну і якщо при цьому інвертор використовувати до 1,6 квт на споживачів, то достатньо кабелю 1,5мм2. Для свого спокою можете взяти 2,5мм2. АЛЕ це кабель не до акумулятора. До акумулятора Вам треба кабель на 35 мм2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

досить важко щось радити зі слів, тим паче не спеціаліста. Перемикач 1-0-2 я порадив виходячи з того що *можливо* вам буде потрібно вмикати навантаження повз інвертор, а інвертор вмикати за необхідності. Але то-ж не факт що така потреба є. Ціни на модульку в нас абсолютно співставні з алі (а як попадете на мито так ще і дешевше), я би порадив купити все що вам порадить електрик у нього. Це навряд буде оптимальним рішенням але точно не гірше ніж шось радити пальцем в небо. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, beavis сказав:

Для свого спокою можете взяти 2,5мм2. АЛЕ це кабель не до акумулятора

Дякую) до акумулятора я саме такі і взяв, лише цікавився про маленькі

 

29 хвилин тому, standov сказав:

Це навряд буде оптимальним рішенням але точно не гірше ніж шось радити пальцем в небо

Зрозумів)

 

П.с для мене це перший сайт де така зручна функція виділення цитат. Дуже легко. Респект розробникам)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.08.2024 в 14:37, Mr. D сказал:

заряджатися буде значно швидше

тише едешь-дальше будешь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, igorrius сказав:

тише едешь-дальше будешь

Мені здається, навіть у разі заряджання LFP меншими струмами термін придатності збільшується.
Там скоріше мова була про те, на що є сенс звернути увагу на такий момент швидкості заряджання з фактичного досвіду. А так, звісно, бюджет не гумовий (ціни такі як є).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 AC входи. Один для того аби під'єднати сам інвертор до мережі, а інший це на споживачів (умовний трійник із обрізаною вилкою на кінці, лише дроти). Який варіант краще обрати?

 

1) Такий як написав вище

2) Зробити між Інвертором та мережею конструкцію (фото прикріпив) із ось такої розетки + автомат (1-2 чи 1-0-2 поки не визначився) + реле захисту) і вже тоді під'єднати трійник

3) Та чи є сенс як трійник брати ось таке, а не звичайний подовжувач? Сподіваюсь посилання не заборонено відправляти (наперед вибачаюсь): www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zazemlennya-gazovogo-kotla-zazemlennya-generatora-zazemlennya-nvertora-IDWFveD.html

 

Потребую допомоги. Дякую усім хто не пройде повз)

 

-1104938163-2140050032.jpg

Змінено користувачем ПаКа
Прикріпив фото
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ПаКа сказав:

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 pv входи.

PV входи призначені для підключення сонячних панелей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, smotesko сказав:
1 годину тому, ПаКа сказав:

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 pv входи.

PV входи призначені для підключення сонячних панелей

Помилився, хотів написати АС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ПаКа сказав:

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 AC входи. Один для того аби під'єднати сам інвертор до мережі, а інший це на споживачів (умовний трійник із обрізаною вилкою на кінці, лише дроти). Який варіант краще обрати?

 

1) Такий як написав вище

2) Зробити між Інвертором та мережею конструкцію (фото прикріпив) із ось такої розетки + автомат (1-2 чи 1-0-2 поки не визначився) + реле захисту) і вже тоді під'єднати трійник

3) Та чи є сенс як трійник брати ось таке, а не звичайний подовжувач? Сподіваюсь посилання не заборонено відправляти (наперед вибачаюсь): www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zazemlennya-gazovogo-kotla-zazemlennya-generatora-zazemlennya-nvertora-IDWFveD.html

 

Потребую допомоги. Дякую усім хто не пройде повз)

 

-1104938163-2140050032.jpg

"I - O - II" треба перемикати тільки, коли за цим перемикачем немає споживання. З під'єднаними споживачами перемикання, звичайно, не роблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ПаКа сказав:

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 AC входи. Один для того аби під'єднати сам інвертор до мережі, а інший це на споживачів (умовний трійник із обрізаною вилкою на кінці, лише дроти). Який варіант краще обрати?

 

1) Такий як написав вище

2) Зробити між Інвертором та мережею конструкцію (фото прикріпив) із ось такої розетки + автомат (1-2 чи 1-0-2 поки не визначився) + реле захисту) і вже тоді під'єднати трійник

3) Та чи є сенс як трійник брати ось таке, а не звичайний подовжувач? Сподіваюсь посилання не заборонено відправляти (наперед вибачаюсь): www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zazemlennya-gazovogo-kotla-zazemlennya-generatora-zazemlennya-nvertora-IDWFveD.html

 

Потребую допомоги. Дякую усім хто не пройде повз)

 

-1104938163-2140050032.jpg

А про трійник я нічого не зрозумів. Навіщо трійник? Щоб з'єднати N провід та провід заземлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, ПаКа сказав:

Під холодильник/котел/телевізор 

Котел - це дещо інша категорія, де бувають якісь питання, пов'язані з заземленням.

Ви впевненні, що ваш котел працює в такій конфігурації?

В іншій темі писали про те, що Victron має можливість об'єднати N та PE, що дозволяє примхливим котлам працювати.

Змінено користувачем Mr. D
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ПаКа сказав:

Як я правильно розумію, то у інверторі є 2 AC входи. Один для того аби під'єднати сам інвертор до мережі, а інший це на споживачів (умовний трійник із обрізаною вилкою на кінці, лише дроти). Який варіант краще обрати?

 

1) Такий як написав вище

2) Зробити між Інвертором та мережею конструкцію (фото прикріпив) із ось такої розетки + автомат (1-2 чи 1-0-2 поки не визначився) + реле захисту) і вже тоді під'єднати трійник

3) Та чи є сенс як трійник брати ось таке, а не звичайний подовжувач? Сподіваюсь посилання не заборонено відправляти (наперед вибачаюсь): www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zazemlennya-gazovogo-kotla-zazemlennya-generatora-zazemlennya-nvertora-IDWFveD.html

 

Потребую допомоги. Дякую усім хто не пройде повз)

 

-1104938163-2140050032.jpg

1-0-2 ставят, чтобы можно было снять/выключить инвертор. Типа байпас. Если вы делаете питание с определенной розетки, то вам оно не надо. Переключение напрямую - руками вилки из удлинителя в розетки сети.

Между сетью и инвертором на вход вам надо автомат для защиты провода к инвертору+ возможность выключить питание.

На выход - тоже автомат, а после - например розетка.

По котлу - проверьте (прозвоните) ноль на входе и выходе инвертора. В вкл и выкл состоянии. По идее будет сквозной (звонится). На розетке - выходе из инвертора отметьте где будет 0. Котлам часто надо точно знать)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, ЯД сказав:

руками вилки из удлинителя в розетки сети.

Фактично цю розетку, до якої під'єднано інвертор, попередньо треба було б вимикати, наприклад, запобіжником

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...