Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібен проект електроопалення будинку

sviat_s42

Рекомендовані повідомлення

Вітаю панство

Маю таке питання - приватний будинок, опалення електро, газу не має. Маю бажання підключити пільговий тариф на е/е на зимовий період, але обл енерго для цього вимагає проект електроопалення. Хто займається таким проектуванням та/або може допомогти, бо пошуки в гуглі мало що дали... оплата послуг на звичайних умовах, шари не шукаю

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dendnepr сказав:

само обленерго і робить

В мене- ДЕТЕК - робить

Є тема - стара, але й нова інфа є

 

не робить ДТЕК сам, тільки з прийому з центра обслуговування...  "шукайте виконавця та надайте нам готовий проект" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sviat_s42 сказал:

не робить ДТЕК сам, тільки з прийому з центра обслуговування...  "шукайте виконавця та надайте нам готовий проект" 

В Дніпрі - роблять

www.dtek-dnem.com.ua/ua/services-tariffs

Знімок екрана (253).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dendnepr сказав:

В Дніпрі - роблять

www.dtek-dnem.com.ua/ua/services-tariffs

Знімок екрана (253).png

а в київській обл - НІ

 

Послуги і тарифи | Офіційний сайт ДТЕК (dtek-krem.com.ua)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, sviat_s42 сказав:

а в київській обл - НІ

 

Послуги і тарифи | Офіційний сайт ДТЕК (dtek-krem.com.ua)

 

 

Більше скажу. Дзвонив в ДТЕК вияснити, чи дійсний в мене тариф на електро опалення. Послали в КОЕК, подзвонив туди в липні, сказали наберіть, що помітка про цей тариф в мене стоїть, але хз чи перенесеться на цей рік. Попросили подзвонити в серпні. Сьогодні дзвонив - ДТЕК ще не надав їм списки… База ще не залита, почекайте, контролюйте, дзвоніть. І так завжди - футболять туди сюди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а зараз цей тариф повернули для всіх в кого є електроопалення, чи тільки для пільговиків?

так, почитав вже, то дійсно для всіх хто узаконив це електроопалення. 

Я тільки не зрозумів якщо за місяць накрутити скажімо 2001 кВтхгод, то вже тоді за ці 2001 кВтхгод буде по 4,32 грн? Тобто при перевищенні 2000 кВтхгод пільгова ціна злітає і платити треба як без пільги?

Змінено користувачем Shturman1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Shturman1 сказав:

а зараз цей тариф повернули для всіх в кого є електроопалення, чи тільки для пільговиків?

так, почитав вже, то дійсно для всіх хто узаконив це електроопалення. 

Я тільки не зрозумів якщо за місяць накрутити скажімо 2001 кВтхгод, то вже тоді за ці 2001 кВтхгод буде по 4,32 грн? Тобто при перевищенні 2000 кВтхгод пільгова ціна злітає і платити треба як без пільги?

Всім, але їх затримки створять черги з бажаючих написати заяву. 2001ий кіловат рахуватимуть по 4,32. Тобто 2000 пільгових та 1 по 4,32.

Також не забувайте про нічний тариф. Тих 2000 кіловат вночі коштуватимуть: 2,64/2=1,32. В такому випадку цих 2000 кіловат коштуватимуть 2640грн. Це звісно не 0,45грн/кВтг в 2015му, але все ж…

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МакДо сказал:

2001ий кіловат рахуватимуть по 4,32. Тобто 2000 пільгових та 1 по 4,32я

ні. Якщо не вписався в 2000, то весь обсяг йде по новому тарифу. не 1 квт із 2001, а всі 2001

ІМХО

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sviat_s42 сказал:

а в київській обл - НІ

 

Послуги і тарифи | Офіційний сайт ДТЕК (dtek-krem.com.ua)

 

 

Спробуйте замовити у Дніпрі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dendnepr сказав:

ні. Якщо не вписався в 2000, то весь обсяг йде по новому тарифу. не 1 квт із 2001, а всі 2001

ІМХО

Далеко не у всіх у електро опаленні задіяні теплові насоси. З класичним теновим котлом можна легко перескочити 2000квг в місяць. Ви раніше були користувачем цього тарифу? Бо логіка виглядає абсурдною. Якщо буде так як ви написали, то я ще більше розчаруюсь в чиновниках… 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МакДо сказал:

Далеко не у всіх у електро опаленні задіяні теплові насоси. З класичним теновим котлом можна легко перескочити 2000квг в місяць. Ви раніше були користувачем цього тарифу? Бо логіка виглядає абсурдною. Якщо буде так як ви написали, то я ще більше розчаруюсь в чиновниках… 

Вы не дизлайки ставьте. а читайте номативные документы. Есть профильная тема - там все разжевано. Если у вас есть свои аргументы с пруфами - с удовольствием почитаем. Дизлайк - не аргумент. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dendnepr сказав:

@МакДоувидел смену дизлайка на лайк :)

я не злопамятный :)

Приношу вибачення за хибну реакцію, глянув надану вами тему… абсурд від чинушів. Економити яким чином? Не нагрівати бойлер чи не опалювати будинок? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...