Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Shiedel і натяжна стеля

dred1717

Рекомендовані повідомлення

Запланував в котельні, в якій розміщений димохід шидель, натяжну стелю, але ще не експлуатував камін, тому не знаю до якої температури нагріватиметься димохід. Можливо хтось робив так, підкажіть будь ласка чи дуже нагрівається димохід і як почуває себе натяжна стеля біля нього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, dred1717 сказал:

чи дуже нагрівається димохід

в мене вийшло так, що шидель буде у шафі, тому переживаючи за лдсп, я про всяк випадок його обшив магнезитовою плитою та відштукатурив. Дешево та сердито.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, sly сказал:

 я про всяк випадок його обшив магнезитовою плитою та відштукатурив. Дешево та сердито.

Хороша ідея, але  в мене димохід вже від штукатурний і встановлені ревізійні дверцята. Не хочеться вже збивати штукатурку. Хіба зробити примикання димоходу з плівкою стелі через цю плиту і закрити плінтусом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.07.2024 в 21:52, Gitan сказал:

В мене Шидель поштукарен та покліяни шпадери

А чому б і ні, якщо він нагрівається тільки до +23 градусів. Хоча я думаю ближче до стелі температура буде більша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найбільша температура в перекриті (де не охолоджується повітрям), в мене він обкладений мінватою і якось засовував руку перевірити, то доволі гарячий десь +45 градусів, але в мене шидель рондо (він без мінвати всередені) і може бути тепліший за уні, але все одно така температура геть не критична, бо повітря під стелею нагрівається до +65 від топки (а не димоходу)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.07.2024 в 23:03, normal сказал:

бо повітря під стелею нагрівається до +65 від топки (а не димоходу)

На якій відстані від топки така температура? У вітальні, на відстані 2 м перед каміном у мене гіпсокартон. А далі нятяжна стеля запланована.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.07.2024 в 23:03, normal сказал:

овітря під стелею нагрівається до +65 від топки (а не димоходу)

В мене немає такої температури. Щось занадто.

Може в вас стеля 2м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому занадто? За схемою jotul максимальна +70 і я переміряв вихід з порталу було не менше (у термометра ліміт 70), на ГК стелі пірометром бачив максимум +65, на 5см нижче термометром підтверджено +60, але у мене потужна топка і немає РГП

1.jpg

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...