Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тема інвестицій в нерухомість: позбуватися чи купляти ще?

sat-prof

Рекомендовані повідомлення

В 02.09.2024 в 00:23, sat-prof сказал:


 

Мільйон. І так, це велике...активно будується.

Бажаю спробувати повернутися. Але, поки боюся...І як би знав, що умовно буду жити закордоном більше 10 років. То без роздумів би брав іпотеку це краще ніж стільки років платити за зйом. (а перший внесок продажа будинок в Карпатах). Якщо 3-5, то б не брав.

Квартири в західних містах України купили тільки маленька частина переселенців, всі інші орендують з надією що ось вже наступного року зможуть повернутися. Оскільки війна затягується, то я навпаки прогнозую що люди втратять віру в повернення і почнуть купляти квартири всі у кого є хоть якісь заощадження. А це немала кількість людей. Думаю буде збільшення попиту на квартири в наступному році оскільки на 3 рік війни уже стає зрозуміло що далі орендувати не варіант і тут або втікати закордон або купляти квартиру там де живеш уже 2 роки. Я погоджуюсь що це не справедливо по відношенню до людей такі ціни на квартири, але в реальності це всюди так по світу , в Європі чи в Америці житло взагалі захмарне,реальність така що бідній людині на жаль не можливо купити квартиру, і купують їх в новобудовах ті люди які отримують набагато більші зарплати чим середні,а таких багато . Дивився що в Німеччині такій багатій і розвинутій в якій ми думали що всі люди мають власне житло ,а насправді тільки 40% населення його має , всі решта на оренді або мабуть з батьками. І не просто в світі мати власне житло. Думаю що після війни державі щоб втримати і прив'язати людей до певних міст і до України в цілому щоб не виїзжали,будуть так само видавати масово дешеву іпотеку під 3% (собі в збиток) для всіх верств населення, і це ще більше спровокує до здорожчання квартир, але житло має бути стимулом для всіх людей щоб працювати і працювала економіка

 

З кожним днем територія України зменшується( Люди , які отримають компенсацію будуть боятися знову відновлювати свою домівку на сході. (при якомусь нападі знову перші вони). Тому, на заході безпечніше.

 

При найгірші ситуації, західну частину країни може взяти під себе Польща. 

дурень думкою багатіє

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 20:25, Бездомный сказав:

на широті Дніпра таке ж саме домашнє вино .

але до іспанського за смаковими якостями йому ну дуже далеко 

ну то ясно. але де факт,що ви купитате справжнє вино за 200 уе? з нашими сучасними технологіями?) зроблять так,що  буде вам ,як кон як стікати і всі тести пройде на спражність))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 20:23, Бездомный сказав:

ага - спробуйте заманити на таку наживку сучасну бабу 🤣

самі пристосуванки в пошуках багатого піхвосмока🤣

вічний романтик)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.09.2024 в 00:59, МаТраС сказал:

Так ви не в ту тему попали. Вам сюди

https://www.stroimdom.com.ua/topic/89783-ya-hochu-schastlivyy-brak-vy/page/3725/#comment-5428143

🤣

 

йому  туди не  можна   -  може віку  собі вкоротити від безнадьоги 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МаТраС сказал:

вічний романтик)

емансиповані бабИ - то   зло.

а вони зараз геть усі емансиповані .

годяться лише на тимчасове використання у якості  тимчасової  насадки .

всі - геть усі мої наочні знайомі порозлучалися  з величезними , часто катастрофічними  втратами та витратами .

 

 

то ж  пошук гідної  нареченої  - то пошук голіруч  вужа у мішку з гадюками .

Не треба йому у ту гілку . Не треба йому стосунків - бабИ  без штанів залишать .

 

особливо , якщо його Афродита не поцілувала ( а вона  - не поцілувала )

 Хлопці , поціловані Афродитою , використовують бабів  на свою користь та своє задоволення , а не поцілованих Афродитою хлопців  - використовують бабИ. І з дорослою людиною вже нічого не вдієш . Щось коригувати можна лише у дитинстві - до віку пубертату . Але це - справа виключно татусева , підпускати бабів до виховання хлопця - тяжкий злочин. 

Потім спроби щось змінити  - марні .  

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 20:33, Бездомный сказав:

емансиповані бабИ - то лайно.

а вони зараз геть усі емансиповані .

годяться лише на тимчасове використання у якості насадки .

всі - геть усі мої наочні знайомі порозлучалися  з величезними втратами та витратами .

я один - виключення .

Бездомний, ради християнства... харе) всі, кому в районі 40 вже багато зрозуміли. чувак сто пудов вже зайов не раз в ту тему. поки мовчить. дуже мабуть багато для його романтичного мозку)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2024 в 09:02, sat-prof сказал:

І коріння є і мову знаю добре. Толку, я тут третьосортний і це не зміниться. 

 

Що поганого в тому , щоб попрацювати закордоном 5-8 років та повернутися в свою країну і купити там квартиру,побудувати будинок чи мати страт на бізнес? Так , ти отримуєш свободу.
Адже , маючи додатковий дохід зі здачі картири , бізнесу ти маєш можливість працювати всього навсього 3 дні на тиждень (пів ставки). Решту коштів до зарплати тобі додає квартира,бізнес.
Просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Є вільний час на родину,читаєш книги,маєш час на хобі,рибалку,ліс,город та сад. (насолоджуєшся).
У випадку іпотеки закордоном , ти раб на 25років у гарній обгортці. (є страх втратити роботу,та потрібно вставати кожного ранку на роботу протягом 25років мінімум). Працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років)

Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок . 
Квартира в кредит. так ось, машина та будинок в кредит-це не комфортне життя. Тому що як тебе зараз звільнять, будеш сидіти півроку без роботи, чим кредит будеш покривати? Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)

 

В Польщі, своїм не стати. Ти завжди будеш українець хоч 2 паспорти. Закордоном,  багато років проживаю.

Ну і я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля закордоном. 

шизофренії   біполярочки  внутрішнього  логічного  заперечення  не помічаєте ?🤣

вас , мабуть , матуся без татка виховувала ?

зазвичай матусини синочки корзиночки так розмірковують

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МаТраС сказал:

Бездомний, ради християнства... харе) всі, кому в районі 40 вже багато зрозуміли. чувак сто пудов вже зайов не раз в ту тему. поки мовчить. дуже мабуть багато для його романтичного мозку)))))

нє-нє 

він не подорослішав - це кидається у очі - вірить в нітакусєк 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 23:57, Фрай сказал:

Заспокоїли, але хіба Львів величезне місто?

Просто красиве, старовинне, компактне і затишне, хоча на жаль і туди дістають шахеди та ракети, але все ж спокійніше ніж у Харкові, там зараз гірше всіх.

ядерка може , наприклад , по Дніпру прилетіти , і тоді дніпряни будуть заздрити харків'янам 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 20:49, Бездомный сказав:

нє-нє 

він не подорослішав - це кидається у очі 

да видно,що пісюн не битий))) оце й його випер: ""Мені 33, дітей не має (але хочу). Я дивний, зустріти вартісну людину не просто (мав сотін побачень). Я закордоном роки і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...Працюю з електронікою,граю в бадмінтон та подобається дивитися великий теніс.
Я без шкідливих звичок...не люблю футбол та пиво.""
чого тільки вартий)
всі ми колись такі були

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МаТраС сказал:

да видно,що пісюн не битий))) оце й його випер: ""Мені 33, дітей не має (але хочу). Я дивний, зустріти вартісну людину не просто (мав сотін побачень). Я закордоном роки і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...Працюю з електронікою,граю в бадмінтон та подобається дивитися великий теніс.
Я без шкідливих звичок...не люблю футбол та пиво.""
чого тільки вартий)
всі ми колись такі були

не всі .

лише ті , кому бабИ "за гарні очі"   не давали 🤣

я на власні очі бачив  , як дівки за хлопця б'ються🤣

але баба не здатна так виховати хлопця , щоб за нього дівки билися - бабська біполярочка завадить .

Бо матерям потрібні слухняні хлопчики , а дівкИ щиро  кохають виключно неслухняних   аґресорів  нарцисів , які маму не слухалися   🤣 хтиві тваринки з курячими мізками 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

дурень думкою багатіє

А як?? В Карпатах буде дешевшати? 

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sat-prof сказал:

А як?? В Карпатах буде дешевшати? 

та нехай хоч в рази дорожчає🤣

пиляйте Шура гирі , пиляйте -  вони золоті🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, sat-prof сказав:

Ось сьогодні. Маємо десятки літрів різного вина та наливок) 

Ну от який справжній українець буде так вихвалятись?...

От бачите що тепер з вашою темою стало?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, delic сказал:

Ну от який справжній українець буде так вихвалятись?...

 

кілька  десятків  літрів низькоякісного вина , як привід  заздрити ?🤣

ви зараз серйозно , чи це такий тонкий  сарказм ?🤣

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Бездомный сказал:

кілька  десятків  літрів низькоякісного вина , як привід  заздрити ?🤣

ви зараз серйозно , чи це такий тонкий  сарказм ?🤣

 


    Сочувствую вам. Без сарказма и шуток......

     Ибо алкогольные напитки домашнего изготовления (которые видимо вам недоступны) частенько превосходят по качеству и вкусовым характеристикам магазинные. Где-то через годик после переезда в частный сектор тоже перешел на напитки собственного изготовления. Результат:
   - ни разу (!) даже после обильного застолья не было "привычных" последствий излишнего употребления (т.н. похмелья)
   - разнообразие вкусов не сравнится ни с какими торговыми точками (и при этом никаких "химий" и искусственных вкусовых добавок)
   - безопасность: вероятность отравления нулевая (что уж говорить, даже порой в т.н. "солидных" заведениях разливают и подают частенько ароматизированную бодягу...)

     Вам этого конечно не понять находясь в плену этикеточных иллюзий продаваемых в рознице ароматизированных напитков "известных торговых марок"..... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, tayatlas сказал:


    Сочувствую вам. Без сарказма и шуток......

     Ибо алкогольные напитки домашнего изготовления (которые видимо вам недоступны) частенько превосходят по качеству и вкусовым характеристикам магазинные. Где-то через годик после переезда в частный сектор тоже перешел на напитки собственного изготовления. Результат:
   - ни разу (!) даже после обильного застолья не было "привычных" последствий излишнего употребления (т.н. похмелья)
   - разнообразие вкусов не сравнится ни с какими торговыми точками (и при этом никаких "химий" и искусственных вкусовых добавок)
   - безопасность: вероятность отравления нулевая (что уж говорить, даже порой в т.н. "солидных" заведениях разливают и подают частенько ароматизированную бодягу...)

     Вам этого конечно не понять находясь в плену этикеточных иллюзий продаваемых в рознице ароматизированных напитков "известных торговых марок"..... :)

тп бінго ?🤣 Тая , а  ви точно чоловік ? 🤣

я   жодного  разу не куштував "домашнього" вина , яке по смаковим якостям  зрівняється хочаб з ординарною Іспанією з магазину крокової досяжності.

Так , від якісного домашнього вина нема похмілля.

 

Але ....  це скільки ж якісного  натурального ординарного іспанського  вина треба випити , щоб  отримати похмілля ?:pozor:

власне виноробство мало сенс за часів , коли якісне натуральне вино було недосяжне .

 

 

зараз , коли якісні натуральні іспанські/французькі/аргентинські /е.т.с  вина  досяжні у  магазинах крокової досяжності , а щоб доїхати  до "васного" виноградника треба спалити пального на вартість пляшки , а  то й  двох ,   гарного ординарного іспанського вина . :pozor:   

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, ozor сказал:

Знов тема скотилася в пошук баби топікстартеру і алкашку.

Панове, що купляти будемо?

рогатку ? 

мені  FN SCAR до вподоби , але жаба душить такі грубі гроші віддавати

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

стрілялку ? 

мені  FN SCAR до вподоби , але жаба душить такі грубі гроші віддавати

Деякі знайомі купили, певно, війна стимулювала це рішення, але тему інвестицій ця купівля не вирішила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ozor сказал:

Деякі знайомі купили, певно, війна стимулювала це рішення, але тему інвестицій ця купівля не вирішила.

з ціною 9-12 000 US $ за одиницю - це точно не іграшка , а  інвестиція🤣

stvol.ua/ru/catalog/karabin-nareznoy-fn-scar-16s-nrch-fde-kal-223rem/p139191729

stvol.ua/ru/catalog/karabin-nareznoy-fn-scar-20s-nrch-multi-cam-kal-308-win-fde/p303015380

під час війнии ні у що інше інвестувати не бачу сенсу . ну хіба що у набої та стрілецікі навички  інвестувати

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо топікстартер  цікавиться  реальною  вартістю свого нерухомого лайна  ,  най зніме  відео на кшталт такого 

 

тоді вартість вашого  нерухомого лайна можна буде обговорити більш предметно 

 

може , навіть , хтось спокуситься та  придбає  🤣

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Війна та еміграція змінюють ринок, і ціни на нерухомість виросли в нашій місцевості, але чи надовго? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 14.09.2024 в 16:15, sat-prof сказал:

Війна та еміграція змінюють ринок, і ціни на нерухомість виросли в нашій місцевості, але чи надовго? 

 

- тато , а чи може лев за раз сто кіло м'яса з'їсти ? 

- з'їсти то він з'їсть , тільки хто ж йому дасть.

 

давайте відео/фотки /локацію

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...