Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тема інвестицій в нерухомість: позбуватися чи купляти ще?

sat-prof

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, tayatlas сказав:

Но вот купил я её в свое время всего за 900 (это не опечатка) и вложил в неё около 3 тыс.

Олигарх! Куда ж мне нищеброду с вами тягаться? ak.gif

 Только кто вам сказал, шо мои деньги ушли как инвестиция, а не для моего удовольствия? ))

И шо за погана звичка лізти з своїми порадами до того хто вам на цю тему вже щось сказав? bk.gif

 Та й не лише я. 

От і топікстартер зараз також має визначитись з спадковістю, вкласти гроші для себе чи для заробітку?

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нащо було тему чистити? Поверніть електрокал, там все було зрозуміло, а тепер не ясно, куди вкладатись, в польську ксенофобію, чи дачу, чи сонячні панелі.

Змінено користувачем ozor
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2024 в 10:55, sat-prof сказав:

Мені 33, дітей не має (але хочу). Я дивний, зустріти вартісну людину не просто (мав сотін побачень). Я закордоном роки і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...

Так ви не в ту тему попали. Вам сюди

https://www.stroimdom.com.ua/topic/89783-ya-hochu-schastlivyy-brak-vy/page/3725/#comment-5428143

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.09.2024 в 14:10, sat-prof сказав:

А де безпечніше? Існує думка що : "У столиці не так спокійно,... чим західніше, тим ближче до цивілізації і подалі від дикунів сусідів..Реально у Львові

Цитата

Семеро загиблих і 45 поранених у Львові 

Понад 50 будинків у Львові пошкоджено.

Із 6 будинків відселять людей. Ворог поцілив по серцю Львова.

Пошкодджено медичні заклади і дві школи.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нема в Україні безпечних місць, ми маленькі...тому мені і цікава ця тема, і не тільки мені...по містах України стабільний приріст є по Києву, Івано- Франківську та Чернівцях

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

Нема в Україні безпечних місць, ми маленькі...

м.Ужгород безпечне та всі села Карпат,Буковини

А тим більше звідти буде будуватись інфраструктура в Європу (поїзди вже активно їздять)
але й Київ, імхо, має перспективи, бо західні міста не вмістять стільки переселенців, а Київ зможе, що буде створювати попит на нерухомість. 

Якщо русня дійде до Закарпаття, то повір, в Польщі, Чехії, та й в решті країн східної та центральної Європи перестане бути безпечно, а може й на всьому континенті.

Змінено користувачем sat-prof
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, irina1969 сказав:

Нема в Україні безпечних місць, ми маленькі...тому мені і цікава ця тема, і не тільки мені...по містах України стабільний приріст є по Києву, Івано- Франківську та Чернівцях

в гори треба селитись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Фрай сказал:

 Только кто вам сказал, шо мои деньги ушли как инвестиция, а не для моего удовольствия? ))

И шо за погана звичка лізти з своїми порадами до того хто вам на цю тему вже щось сказав? bk.gif

 

  Так вот о том то и речь: к чему вы лезете в тему инвестиций со своими "удовольствиями" ? У кого тогда привычка лезть с бестолковыми порадами ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не звертайте уваги, хіба мова про мене?

Я там питав, що саме хоче бачити ТС, робити хату для себе чи для бізнесу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2024 в 10:01, sat-prof сказав:

Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці?

Конкретно в Іспанії ви зможете їм забезпечити:

- безпечне середовище

- позитивне оточнення

- сонячний теплий клімат

- тепле море

- здорову їжу

Все інше залежатиме від вас.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2024 в 11:01, sat-prof сказал:

Ми просто запроданці і притстосуванці. Я точно є таким , а інші не визнають бо слабкі

 

перестаємо говорити за всіх 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2024 в 11:01, sat-prof сказал:

Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці?

 

за наявності бажання , це зробити буде набагато леше , ніж у 90-ті , 00 , 10 роки 

 

- укрліб доступний з будь якої точки світу 

- маса україномовного контенту у мережі і він стрімко росте

 

що я побачив - більшість діточок тих , хто виїхав , окрім мови мешкання , спілкуються кацапською -  бажанню не навчити 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.07.2024 в 23:21, sat-prof сказал:

p.S Де народитися я не обирав!

   Л.Мосендз

* * *

У татарви шукали оборони,
людьми татарськими воліли бути,
бо ханські вже миліші були пута,
аніж свої, князівськії, закони.

Ставали в Посполитій Кисілями...
(В гостині більш подобалось, ніж вдома.)
Від справ чужих не відчувалась втома,
хоч душі й руки крились мозолями.

В Палаті Грановитій розбивали
собі лоби, чолом цареві б’ючи.
За ранги та за цяточки блискучі
і вольності, і звичаї міняли.

Імперіям були все вірні слуги
і ширили до безтяму простори...
Раби-Баярди, вірністію хворі,
за честь чужу — свою дали в наругу...

Все барвилось: у чорне, злотне, біле,
все мріяли про східного владику...
Від довголітнього, від вікового звику
й червона мла вам очі засліпила!

А ще кому знесете ви данину?
Яким варягам зложите присягу?
Яку чужу прикрасите ви сагу?
І перед ким ще схилите коліна?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.09.2024 в 09:32, vadimv сказав:

Конкретно в Іспанії ви зможете їм забезпечити:

- безпечне середовище

- позитивне оточнення

- сонячний теплий клімат

- тепле море

- здорову їжу

Все інше залежатиме від вас.

А сенс все з нуля закордоном? Я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля. Вдома є спадок від минулих поколінь. 

- родина 

- могили рідних які треба доглядати

- своя мова культура та традиції 

- город, сад, поле ітд. Фермер хоче заробити, там немає якісної їжі. А ми в Карпатах, де немає поруч заводів нічим не сиплемо і виросте яке виросте. 

- свої люди 

- своя їжа 

Навіщо мені Україна без українців? Це зрада родинних цінностей. Їхати щоб страждала душа за ради грошей то не варто. Ти тільки уяви що твої діти та внуки вже будуть інші вони не будуть знати прекрасної України де ти народився. Для них то буде чужа земля.

 

P. S Враховуючи настрої кометаторів — виходить що *уйло досяг своєї мети — ніхто не хоче жити в Україні тепер.

 

До кого у українців, які залишились в Україні, і прийняли всі тягості і ризики, буде більша лояльність — до узбеків/гостей інших національностей, які мовчки вкладуватимуть в фастфудах, або до виїхавших? Без опитування звісно відповіді не дізнаємося, але не варто очікувати лояльності після відмови поділяти ризики. Це також передбачувано
На рахунок пенсіонерів, насправді питання могло б лишатися по договору з колективним заходом, різними методами вирішення, включно з реалізацією правових зобов’язань забезпечувати своїх близьких пенсіонерів (батьки) виїхавших, або, простіше, договоритися про перерахування податків.
На рахунок «нехай валять» — а який наратив ви чекали? Повертайся на все готовеньке? Дивно було б чекати такий наратив і не брати до уваги різні вклади, починаючи з вибору

Як би це не було сумно але взагалі з хорошими людьми Україна позбувається сміття. Бо я наприклад запроданець та пристосуванець. Українці живуть в Україні. Імхо

 

 

Ой Канадо, Канадочко,Канадо-небого!
Зрадила ти з Буковини
Ґазду не одного.
Ой Канадо, Канадочко,
Та й ти, Манітобо,
Жиє в тобі руський нарід,
Як тая худоба.
Ой Канадо, Канадочко,
Чого ’сь так зрадлива?
Не з одного ’сь господаря
Тут драба зробила.
Ой тут в літі дні горячі,
А ночі студені,
Через то тут наші люди
Ходять засмучені.
Ой тут в літі дні горячі
І сонечко гріє,
На другий день мороз свисне,
Аж земля біліє.
Тут гадають наші люди.
Що будуть панами,
А вони тут на роботу
Всі ідуть з торбами.
Ой тут наші руські люди
З фарми не вживають,
Лишень ходять по Канаді
Роботи шукають.
Ой Канадо, Канадочко,
Чо’ ’сь така немила?
Бодай ти ся, ти, Канадо,
Нікому не снила.
Ти, Василю Палагнюку,
Приятелю рідний!
Не їдь, не їдь до Канади,
Бо будеш облудний...
Ой Канадо, Канадочко,
Яка ти зрадлива,
Бодай ти ся, ти, Канадо,
Нікому не снила.

Пісня про еміграцію в Канаду).
Текст пісні надіслав у своєму листі додому з Канади в 1889 р. молодий селянин-емігрант з с. Вікно (нині Заставнівського району, Чернівецької обл.). Видатний український фольклорист В. Гнатюк опублікував пісню в своїй праці

 

Змінено користувачем sat-prof
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 13:40, sat-prof сказав:

Я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля. Вдома є спадок від минулих поколінь. 

вам так не хило повезло. бо багато людей хер отримали. а якщо і отримають,то перед пенсією) я свій хрест вибрав. майже дотягнув лиш того,що дуже не хотів жити в однокімнатному вулику, де ти типа володієш куском повітря і тобі нав язують любі ціни на той кусок до кінця життя)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, МаТраС сказав:

вам так не хило повезло. бо багато людей хер отримали. а якщо і отримають,то перед пенсією) я свій хрест вибрав. майже дотягнув лиш того,що дуже не хотів жити в однокімнатному вулику, де ти типа володієш куском повітря і тобі нав язують любі ціни на той кусок до кінця життя)

Два будинки в Карпатах отримав від дідів. (поки війна в роздумах чи продати чи ремонтувати, розвивати туризм). Власне, для цього створив тему. А на квартиру ітд заробив працюючи закордоном. 

Про вулик згоден. Яка людина в своєму розумі купить дупло в 25-ти поверховому мурашнику в іпотеку на 30 років? Якби це ще житло було, так це буда в 22 метри, але хапають з радістю затягуючи зашморг на своїй шиї на 30 років.

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, sat-prof сказав:

Фермер хоче заробити, там немає якісної їжі. А ми в Карпатах, де немає поруч заводів нічим не сиплемо і виросте яке виросте.

Дуже сподобалася в Карпатах вода, малина, ожина, чорниця, яблука, гриби, молочка, мед.

Але в Іспанії є апельсини, манго і авокадо, які ростуть яке виросте, нічим не посипані.

Не кажучи вже про сонце, вічне літо і море. 

10 годин тому, sat-prof сказав:

виходить що *уйло досяг своєї мети — ніхто не хоче жити в Україні тепер

Це тільки один пункт з 5, і то частково.

Мені особисто найтяжче давалося життя взимку. Півроку дубаря без сонця - це нестерпний жах.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось сьогодні. Маємо десятки літрів різного вина та наливок) 

В м. Ужгород дуже легка зима. Клімат схожий до Криму. Багато сонячних днів. 

IMG-f605b0bf424a3d6b5995f55c7169044b-V.jpg

 

IMG-3d4ccca24ccf9f9da52dfdb605a86847-V.jpg

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 18:43, sat-prof сказав:

Два будинки в Карпатах отримав від дідів. (поки війна в роздумах чи продати чи ремонтувати, розвивати туризм). Власне, для цього створив тему. А на квартиру ітд заробив працюючи закордоном. 

Про вулик згоден. Яка людина в своєму розумі купить дупло в 25-ти поверховому мурашнику в іпотеку на 30 років? Якби це ще житло було, так це буда в 22 метри, але хапають з радістю затягуючи зашморг на своїй шиї на 30 років.

ну, кредити я взагалі не розглядав. вистачило оренди на 12 000 уе за 4 рокиҐ) а більше всього напрягають куча різних сусідів в квартирах ще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.09.2024 в 19:06, sat-prof сказав:

Ось сьогодні. Маємо десятки літрів різного вина та наливок) 

В м. Ужгород дуже легка зима. Клімат схожий до Криму. Багато сонячних днів. 

IMG-f605b0bf424a3d6b5995f55c7169044b-V.jpg

 

IMG-3d4ccca24ccf9f9da52dfdb605a86847-V.jpg

вино безцінне це

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 16:19, voglya сказал:

та ще й на жіночку витрати...

баба мусить  заробляти  й  на утримання чоловіка - бабі  партнер більше треба , ніж хлопцю партнерка. 

бо в самотньої баби ~ з 35  починає свистіти фляга 🤣

якщо баба не здатна утримувати чроловіка - навіщо вона взагалі потрібна ?

альфонс - від слова альфа .

 понавиховувалии тарілочниць  пристосуванок  - аж гидко.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 17:18, sat-prof сказал:

У нашому дитинстві ми пасли корови, косили траву, робили сіно, січку різали, робили компоти, квасили капусту, сушили лісниці, ходили за грибами, малина, ожина,чорниці (афини). Варили кукурудзу. Робили повидло,закручували компоти, пили натуральне молоко від корови, сир, сметана, налисники, пироги, бринза. Грузили гній на поле та город, заготовляли, рубали та складали дрова. Орали городи, кликали фірманку, потім гостина після оранки, косили отаву, садили дерева, пасли чергу за корову, слухали радіо та читали журнал, ремонтували ровери, їздили на річку купатися, клепали коси, нюти у відра та баняки. А ще мій дід вмів плести кошики, робив мітли, опавки. Завжди заготовляли різні трави на чаї. Квасили капусту на зиму. Натуральний мед, вулики, домашній смалець, черешні, паперівка, суниця. Бавилися з собаками, тримали господарку здебільшого. Були відносини між людьми менш матеріальними. Було більше натуральності 

ага - спробуйте заманити на таку наживку сучасну бабу 🤣

самі тарілочниці пристосуванки в пошуках багатого піхвосмока🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МаТраС сказал:

вино безцінне це

на широті Дніпра таке ж саме домашнє вино .

але до іспанського за смаковими якостями йому ну дуже далеко - доводиться на чачу переганяти .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...