Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тема інвестицій в нерухомість: позбуватися чи купляти ще?

sat-prof

Рекомендовані повідомлення

Дякую за відповідь. Для мене є суперечливості, але то ваше бачення, про яке я питала. Ще раз дякую. В мене син живе в Польщі з 2010 року, поїхав на навчання і залишився. Але поїхати в Польщу було його бажанням, не батьків (нас), мабуть тому, що маємо і українське коріння, і польське. Тому і я, коли їду до Польщі, почуваюсь там, як вдома, в Україні.

8 хвилин тому, sat-prof сказав:

Яка людина в своєму розумі купить дупло в 25-ти поверховому мурашнику в іпотеку на 30 років?

Більшість поляків так живуть, беруть іпотеку та купують житло. Інша справа, що вже кілька років поспіль ціни на нерухомість  летять до верху дуже швидко. Відсоток на іпотеку теж не відстає. Чи багато молодих людей в Україні, хто може дозволити купити собі житло, не беручи іпотеку? Така картина по всьому світу.

Інша справа, те, про що ви кажете, хто- де- як себе почуває. Питання не стільки в корінні, скільки в самій людині. Хтось налаштований на те, щоб залишитися в новій країні  і робить все для того, щоб почуватися комфортно там, де вирішив жити, а хтось сумує за тим, що покинув та не може асимілюватись в нові умови. Багато залежить і від самої країни, наскільки закрито чи відкрито суспільство до людей, які бажають стати його частиною .

Ну і можна багато казати про духовну ментальність, але фінансове підгрунтя корегує думки та прийняття рішень.

Вам бажаю прийняти рішення, яке дасть вам змогу почуватися вільним та незалежним від обставин.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sat-prof сказав:

Це сім’я, друзі, рідна мова, дім де ти виріс, вулиці на яких ти бігав дитиною, історія твоєї сімі, могили пращурів,сімейні традиції, відчуття Різдва і Великодня, різдвяна вечеря і пасхальний сніданок з сім’єю. 

В мене навпаки, ще з дитинства відчуття що я живу в якійсь резервації, як індіанці в америці.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, allanek сказав:

Для мене є суперечливості, але то ваше бачення, про яке я питала. Ще раз дякую. В мене син живе в Польщі з 2010 року, поїхав на навчання і залишився. Але поїхати в Польщу було його бажанням, не батьків (нас), мабуть тому, що маємо і українське коріння, і польське. Тому і я, коли їду до Польщі, почуваюсь там, як вдома, в Україні.

І коріння є і мову знаю добре. Толку, я тут третьосортний і це не зміниться. 

 

17 хвилин тому, allanek сказав:

Більшість поляків так живуть, беруть іпотеку та купують житло. Інша справа, що вже кілька років поспіль ціни на нерухомість  летять до верху дуже швидко. Відсоток на іпотеку теж не відстає. Чи багато молодих людей в Україні, хто може дозволити купити собі житло, не беручи іпотеку? Така картина по всьому світу.

Що поганого в тому , щоб попрацювати закордоном 5-8 років та повернутися в свою країну і купити там квартиру,побудувати будинок чи мати страт на бізнес? Так , ти отримуєш свободу.
Адже , маючи додатковий дохід зі здачі картири , бізнесу ти маєш можливість працювати всього навсього 3 дні на тиждень (пів ставки). Решту коштів до зарплати тобі додає квартира,бізнес.
Просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Є вільний час на родину,читаєш книги,маєш час на хобі,рибалку,ліс,город та сад. (насолоджуєшся).
У випадку іпотеки закордоном , ти раб на 25років у гарній обгортці. (є страх втратити роботу,та потрібно вставати кожного ранку на роботу протягом 25років мінімум). Працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років)

Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок . 
Квартира в кредит. так ось, машина та будинок в кредит-це не комфортне життя. Тому що як тебе зараз звільнять, будеш сидіти півроку без роботи, чим кредит будеш покривати? Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)

 

17 хвилин тому, allanek сказав:

Інша справа, те, про що ви кажете, хто- де- як себе почуває. Питання не стільки в корінні, скільки в самій людині. Хтось налаштований на те, щоб залишитися в новій країні  і робить все для того, щоб почуватися комфортно там, де вирішив жити, а хтось сумує за тим, що покинув та не може асимілюватись в нові умови. Багато залежить і від самої країни, наскільки закрито чи відкрито суспільство до людей, які бажають стати його частиною .

В Польщі, своїм не стати. Ти завжди будеш українець хоч 2 паспорти. Закордоном,  багато років проживаю.

Ну і я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля закордоном. 

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DimaF сказав:

Короче тема скатилась к "садок вишневий коло хати......."

В моїй місцевосці, активно вистартували два поєкти:

malarichka.com/

edik-camp.com/

1-65ae801607692.jpg

6-65a92e47619ab.jpeg

img-8155-6363833238114.jpeg

img-8141-636382ed3c12d.jpeg

img-8165-6363834ce4a7e.jpeg

img-8172-636383635dadc.jpeg

Screenshot_20240821_220326_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20240821_220348_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20240821_215549_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20240821_220357_com.instagram.android.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

Толку, я тут третьосортний і це не зміниться. 

В мене сина постійно звуть на якісь свята та і просто так в родини друзів-поляків і так було з першого курсу,  так залишається і досі. Завдяки їх порадам має гарну роботу, що дає йому незалежність. Має гарну квартиру, не має іпотеки. Має роботу, про яку мріють поляки, але перевагу віддають сину. І головне, що він має, то впевненість, що покладатися треба тільки на себе і бути наполегливим в досягненні своїх бажань. Ніколи не почувався третьосортним, на життя дивиться не в рожевих окулярах. навіть в ковід не було думок, що залишиться без роботи.

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

Що поганого в тому , щоб попрацювати закордоном 5-8 років та повернутися в свою країну і купити там квартиру,побудувати будинок чи мати страт на бізнес?

Зовсім нічого. Якщо вам так краще, то і робіть так, як вважаєте за потрібне. Я про те і казала, що нема нічого поганого ні в тому, щоб поїхати в іншу країну і там будувати своє життя, ні в тому, щоб повернутись додому.

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

Адже , маючи додатковий дохід зі здачі картири , бізнесу ти маєш можливість працювати всього навсього 3 дні на тиждень (пів ставки). Решту коштів до зарплати тобі додає квартира,бізнес.

Таке в планах чи ви зараз можете собі це дозволити?

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

Просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.

Просто, як приклад. З сином навчався поляк, статки родини якого дуже великі, відоме прізвище. Після бакалаврату його тато дав наказ перейти на заочне відділення і почати працювати в родинному бізнесі з самої нижчої ланки. Тобто, щоби бути вільним в своїх бажаннях, треба спочатку зрозуміти, що життя не завжди лагідне до тебе. Щоби щось отримати, треба пройти якійсь шлях і він не завжди може бути легким.

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок . 

Ну як сказати. Комусь це потрібно, хтось вважає, що це висить якорем на нозі, бо заважає шниряти світом туди-сюди.

47 хвилин тому, sat-prof сказав:

я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля закордоном. 

Це дало вам якусь свободу від обставин? Судячи з того, що читаю, то ні і ви намагаєтесь ту свободу отримати, побудувавши фінансову незалежність. Я вважаю, що головне, що мають дати батьки дітям, то гарну освіту. Але то світогляд кожного з нас. Вони не суперечать одне одному, просто вони різні, як і шляхи, якими ми йдемо.

і ще. більшість людей в Україні, взагалі, не мають окремого житла, успадкованого чи ні. І живуть роками з батьками. Тому що іпотека в тій же Польщі та іпотека в нас, це дві великі різниці.

46 хвилин тому, sat-prof сказав:

Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, allanek сказав:

В мене сина постійно звуть на якісь свята та і просто так в родини друзів-поляків і так було з першого курсу,  так залишається і досі. Завдяки їх порадам має гарну роботу, що дає йому незалежність. Має гарну квартиру, не має іпотеки. Має роботу, про яку мріють поляки, але перевагу віддають сину. І головне, що він має, то впевненість, що покладатися треба тільки на себе і бути наполегливим в досягненні своїх бажань. Ніколи не почувався третьосортним, на життя дивиться не в рожевих окулярах. навіть в ковід не було думок, що залишиться без роботи.

Це толеранція , фальшивка. В очі вони того не скажуть, а все поза очі. Це все і в мене пристутнє, але я вчасно зрозумів та відчув. В мене ок робота, з цим проблем немає. Але коли я дивився як перед виборами вони педалюють питання не тільки українців, а й україни в цілому, то зрозумів, що це їхня тенденція на найближчі років десять. І завдяки політичним розгонам антиукраїнський настрій піднявся до дуже високого рівня. І я не хочу кожні два роки слухати ці істерики. Я не хочу слухати про побиття дітей за те, що вони говорять українською, я не хочу слухати погрози футбольних фанатів навчити українців, тощо. В мене немає права голосувати в польщі. Подивіться на історичні теми піднімають...

А сенс багато працювати? Це додає здоров"я? І який в цьому сенс?Якщо в Україні так працювати по 12 годин, та ще трошки голову включити - житло можна і без кредитів купити...Та і яка різниця яка зарплата, коли це твоя домівка і твої рідні ? Хіба країну, батьків і родину у якій народжуєшся обирають ?Чи потрібно покинути батьків, або піти до багатших батьків, бо твої бідні ?Всеодно ями 2*1 вистачить усім і туди не заберете свої гроші, та й совісті за них не купиш

58 хвилин тому, allanek сказав:

не почувався третьосортним

Він для себе вирішив стати "місцевим" (це трохи запроданство та пристосуванство), не асоціює більше себе з українцем не тягне за українською стороною. Він їхав за "перспективами та кращим життям" , я їхав за матеріальною складовою яку здобув. Не хочу втрачати своєї ідентичності. Здебільшого, українці за кордоном болт кладуть на батьківщину. Події з блокуванням кордону у Польщі це показали. Що робили тисячі біженців та українців? Нічого. Їм насрати на Україну 

Ми можемо вигравати чи програвати битви, війни, але, якщо ми програємо демографічну війну — ми зникнемо.

58 хвилин тому, allanek сказав:

Таке в планах чи ви зараз можете собі це дозволити?

Так,квартира з ремонтом і два будинки в наявності.

58 хвилин тому, allanek сказав:

Просто, як приклад. З сином навчався поляк, статки родини якого дуже великі, відоме прізвище. Після бакалаврату його тато дав наказ перейти на заочне відділення і почати працювати в родинному бізнесі з самої нижчої ланки. Тобто, щоби бути вільним в своїх бажаннях, треба спочатку зрозуміти, що життя не завжди лагідне до тебе. Щоби щось отримати, треба пройти якійсь шлях і він не завжди може бути легким.

Тому і є спадок з минулих поколінь. Щоб лекше жилося...

Духовні аварії не вічні, кризові епізоди можна інтегрувати в буденне життя, що дасть екологічну свідомість і глибокі зміни і ієрархії цінностей. Це не так страшно, дійсно коли знаєш що робити і ще з ким це розділити.Дуже часто ми платимо велику ціну за те, що заперечували і відкидали духовний аспект, власноруч блокуючи життєдайну силу, що живить, надихає і дарує сенс людському житті.

Цитата

Подумайте , чи варто дарувати своїх дітей чужій країні.
Українець закінчується там де закінчується українська земля. Я приїхав до Америки 1990 році з чотирма дітьми один родився в Америці за нього нічого і говорити тому що він 100 процентів Американець хоча говорить також по українськи і більше нічого. Навіть діти які приїхали з України коли були менші то говорили що поїдуть в Україну побачити як вони там жили коли були маленькі. А потім як підросли то смішно їм коли я почну говорити щоб поїхати в Україну. Вона для них чужа….Тому що вони виросли тут. Для них є вже нова батьківщина.

На готове,в ту державу де вже все відбудоване то ми аж бігом,а ось самим,свою державу розбудувати,то...Які ж ми ще совки

Так, закордоном краще але це їх здобутки. Ніколи не потрібно плутати туризм з міграцією. Вдома теж важко, але ти є вдома. Де б ти не був - ти завжди чужинець, який повинен вивчити мову тієї країни, дотримуватись правил, ще й пахати. Мій брат в Чехії без дозволу не може піти на рибалку, родичка в Італії не може без курсів та посвідчення піти в ліс по гриби. Слава Богу вдома можемо це зробити вільно із задоволенням. Хіба за гроші можна купити світанок в Карпатах чи якесь інше хоббі для душі, зустріч не вимушена з друзями чи близькими, пікнічок біля річки чи озера? Якщо людина зациклюється тільки на фінансах - це заробляння ніколи не закінчиться! Моя бабуся казала:" Мало є - зайдеться, багато є - минеться".

Змінено користувачем sat-prof
  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, sat-prof сказав:

Ми можемо вигравати чи програвати битви, війни, але, якщо ми програємо демографічну війну — ми зникнемо.

От бачите, самі про це кажете і при цьому саботуєте. Вже все є щоб своїм дітям передавати, а не на форумі демагогію розводити 😉

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sat-prof сказав:

Це толеранція , фальшивка.

Дивне сприйняття того, що тебе запрошують на родинні свята та завжди раді бачити, без особливої потреби на те з їхнього боку. Але ж , повторюю, то ваше бачення і ви маєте на те право.

7 хвилин тому, sat-prof сказав:

Він для себе вирішив стати "місцевим" (це трохи запроданство та пристосуванство), не асоціює більше себе з українцем не тягне за українською стороною. Він їхав за "перспективами та кращим життям" , я їхав за матеріальною складовою яку здобув. Не хочу втрачати своєї ідентичності.

Начебто я вас не ображала і не робила висновків стосовно ваших думок і поглядів. Тож залиште це мені та сину. Дякую.

10 хвилин тому, sat-prof сказав:

Що робили тисячі біженців та українців? Нічого. Їм насрати на Україну 

Хтось намагався просто вижити, хтось скористався ситуацією. В друга сина батьки просиділи в підвалі багатоповерхового будинку перших 2 тижні. Потім тато відвіз мати з молодшим братом до кордону з Польщею, сам поїхав в Полтаву та пішов в лави ЗСУ. Те, що в їх будинок в Харкові прилетіла ракета, вони побачили вже по телевізору в Польщі. Ви дуже категорійні і узагальнюєте.  Ви ж теж зараз в Польщі та не вважаєте себе байдужим до подій в Україні. Може і інші теж допомагають, тільки не розповідають на загал про любов до країни та все таке інше.

15 хвилин тому, sat-prof сказав:

А сенс багато працювати?

Сенс не в тому, щоб багато працювати, сенс в тому, що тебе навчають тому, що життя непередбачливе і ти повинен зрозуміти, чого ти сам вартий, без допомоги батьків. Сам, в стресовій ситуації.  і навіть ті, що народилися зі срібною ложкою в роті, теж повинні розуміти, що та ложка не завжди може стирчати з рота.

20 хвилин тому, sat-prof сказав:

Які ж ми ще совки

Річ в тому, що тільки совкова ментальність каже таке. В світі поїхати з однієї країни до іншої, це звичайна річ. Це і називається "свобода вибору". Ви ж, чомусь, не їдете в Україну, бо, як самі казали , що поки боїтесь, але чомусь вважаєте себе суддею тим, хто обирає шлях поза межами тієї країни, де народився. Мова не тільки про Україну.

Якось тема вийшла за рамки інвестицій. Гарного та тихого нам дня. бо це в Польщі була спокійна ніч, а в нас тут в небі літало усіляке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, delic сказав:

От бачите, самі про це кажете і при цьому саботуєте. Вже все є щоб своїм дітям передавати, а не на форумі демагогію розводити 😉




Мені 33, дітей не має (але хочу). Я дивний, зустріти вартісну людину не просто (мав сотін побачень). Я закордоном роки і наладив особисте життя . Відчуття ніби не живу а проживаю що не одне і теж...Працюю з електронікою,граю в бадмінтон та подобається дивитися великий теніс.
Я без шкідливих звичок...не люблю футбол та пиво. Для мене кращий відпочинок це природа, рибалка,катання на машині-велосипеді та багато тиші. Відпочинок активний походи у гори.Тут людським почуттям місця нема, нескінченний рух, як видимість ґрандіозних планів без сенсу реалізації. Мчимо, та недвижні
Всі зайняті роботою + немає свого куточка (житла). І всі багато багато працюють. А як кажеш що ти плануєш повертатися в Україну на майбутнє то не дуже хочуть продовжувати знайомство
Всі хочуть тут залишитися. А я навпаки трактував закордон як заробітки. Щоб купити житло ітд

 

Шукаю 4 варіант.

Цитата

1. Якщо з тобою комфортно на матеріальному рівні (морозивом пригощаєш), то з тобою дама може бути в обмін на матеріальний ресурс. Сам розумієш, матеріального ресурсу не тільки у тебе завались.

2. Якщо комфорт знаходиться на сексуальному рівні (трахаєш якісно), то вона з тобою через те, що ти підсадив її на секс. При цьому рівень 1 може бути проігнорований (морозивом можна вже не годувати - головне, щоб кінчала з тобою). Ресурс теж небезмежний, ти можеш елементарно захворіти, і вона почне розглядати варіанти заміни.

3. Їй подобаються твої захоплення, її сфера інтересів сильно перетинається з твоїми, твоя думка в питаннях які її цікавлять є важливою. В цьому випадку ти для неї цікавий як однодумець, друг і партнер, а те що з тобою можна займатися сексом, робить тебе просто офігенним.

4. Ви однаково дивитеся на речі, у вас спільні цінності. Їй добре від того, що й тобі і навпаки. Ви розумієте одне одного і часто погоджуєтеся в оцінці речей і подій, вам важливо одне і теж, і наплювати на одне і теж. В цьому випадку ти "особливий", таких більше немає, і жінка тобі з радістю допомагає досягати твої цілі тому що це і її цілі теж.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як тема цікаво розвернулась...у мене питання до ТС, як я зрозуміла в Польщі Ви заробили і готові вкладатись в розбудову України...повернулись? почали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, allanek сказав:

Дивне сприйняття того, що тебе запрошують на родинні свята та завжди раді бачити, без особливої потреби на те з їхнього боку. Але ж , повторюю, то ваше бачення і ви маєте на те право.

Ти їм просто цікавий,інший. Люблять також на показ , це нормально. Мабуть, через карту поляка отримав громадянство і тепер він "свій". А завтра, україна стане сильною, і згадає що треба бігти в іншу сторону. Коли Польща була слабкою за часи совка , ніхто не згадував про своє коріння. Ми просто запроданці і притстосуванці. Я точно є таким , а інші не визнають бо слабкі

22 хвилини тому, allanek сказав:

Начебто я вас не ображала і не робила висновків стосовно ваших думок і поглядів. Тож залиште це мені та сину. Дякую.

Ти або стаєш своїм , або система тебе не приймає.

 

22 хвилини тому, allanek сказав:

Хтось намагався просто вижити, хтось скористався ситуацією. В друга сина батьки просиділи в підвалі багатоповерхового будинку перших 2 тижні. Потім тато відвіз мати з молодшим братом до кордону з Польщею, сам поїхав в Полтаву та пішов в лави ЗСУ. Те, що в їх будинок в Харкові прилетіла ракета, вони побачили вже по телевізору в Польщі. Ви дуже категорійні і узагальнюєте.  Ви ж теж зараз в Польщі та не вважаєте себе байдужим до подій в Україні. Може і інші теж допомагають, тільки не розповідають на загал про любов до країни та все таке інше.

В нас, половина сіл стоять на заході напівпусті. (там спокійно наче.) Допомагаю як можу, не пов"язую майбутнє із закордоном. (принаймі поки)

 

22 хвилини тому, allanek сказав:

Річ в тому, що тільки совкова ментальність каже таке. В світі поїхати з однієї країни до іншої, це звичайна річ. Це і називається "свобода вибору". Ви ж, чомусь, не їдете в Україну, бо, як самі казали , що поки боїтесь, але чомусь вважаєте себе суддею тим, хто обирає шлях поза межами тієї країни, де народився. Мова не тільки про Україну.

Я вкладаю в свою країну!!! З тих хто закордоном , я поважаю тільки тих хто працючи там вкладує в свою країну Україна (купляє квартири,будує будинок ітд), Бо ті хто мігрант на ПМЖ, це втрачена людина лля України. Він обрав матеріальні цінності запроданство та пристосуванство. Закордоном краще але це їх здобутки. Я знаю людей які здобули хорошу освіту, заробляють по $250-300к на рік. Вони працюють по 8-10 год. Фізично не замучені. Але радості в очах у них немає. Для нього є вже нова батьківщина.  Ті українці, що їдуть до Канади, Німеччини чи Аргентини, знову ж таки як підказує наука історія, вже менше ніж через покоління повністю інтегруються в нове суспільство і забувають про свою Україну. Ти тільки уяви що твої діти та внуки вже будуть інші вони не будуть знати прекрасної України де ти народився. Для них то буде чужа земля. Діти, народжені в Канаді від іммігрантів в переважній більшості втрачають зв'язок з культурою країни походження батьків. Вони стають усередненими"канадцями". Національність при цьому значення не має. Зрозуміло, має місце бути етнічні анклави, але і вони поступово розчиняються в оточенні.Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці?

 

p.s Кращі люди країни: вмирають щоденно в окопах, захищаючи існування самої країни і українців як нації.
Українці закордоном: ми вас туди не посилали, ми звалюємо і вимикаємо світло А країну нехай відбудовують ті три бабки і дід, що залишаться. ну і ми може щось задонатимо з «барського плеча»


Перспективи української нації стають все більш кепські, її не буде, чи буде в зовсім не в тому вигляді як ми собі уявляли в найзапекліших політичних баталіях
А навіщо придумали образ «захисника нації» який має померти за якусь абстрактну націю, третина якої накивала пятками в пошуках комфорту ?

Змінено користувачем sat-prof
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sat-prof сказав:

Всі зайняті роботою + немає свого куточка (житла). І всі багато багато працюють. А як кажеш що ти плануєш повертатися в Україну на майбутнє то не дуже хочуть продовжувати знайомство

А хто тільки що казав, що справжні українці - в Україні? То в Україні і шукати потрібно.

Взагалі, на мою думку, людина яка усвідомлює ризик для життя і свідомо його сприймає, то і є дійсно вільна людина, яку вже нічим не налякаєш.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, sat-prof сказав:

Кращі люди країни: вмирають щоденно в окопах, захищаючи існування самої країни і українців як нації.

 Тоді ким ви себе вважаєте, сидячі в Польщі, тому що боїтесь повертатися?

14 хвилин тому, sat-prof сказав:

Ти їм просто цікавий,інший. Люблять також на показ , це нормально

те, що в вас таке коло знайомих поляків не означає, що це в усіх так. Тож не бачу сенсу щось доводити. між нами дуже велика різниця в віці, тому і реакція на події з урахуванням цього.

24 хвилини тому, sat-prof сказав:

Мені 33,

Я здогадалася, бо така максимальна категоричність притаманна в цьому віці. Це не образа, це проста констатація та спостереження.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, allanek сказав:

Тоді ким ви себе вважаєте, сидячі в Польщі, тому що боїтесь повертатися?

Запроданець та пристосуванець. Зрада родинних цінностей , компенсую донатами та що вкладаю всі кошти вільні в Україну. Ми в Карпатах, дуже прив'язані до могил дідів, прадідів. Завжди, ходимо косити і на всі свята. Тому важливо такі речі а не погоня за грішми.

 

15 хвилин тому, allanek сказав:

те, що в вас таке коло знайомих поляків не означає, що це в усіх так. Тож не бачу сенсу щось доводити. між нами дуже велика різниця в віці, тому і реакція на події з урахуванням цього.

 

Цитата

 Мабуть, через карту поляка отримав громадянство і тепер він "свій". А завтра, україна стане сильною, і згадає що треба бігти в іншу сторону. Коли Польща була слабкою за часи совка , ніхто не згадував про своє коріння. Ми просто запроданці і притстосуванці. Я точно є таким , а інші не визнають бо слабкі

 

16 хвилин тому, allanek сказав:

Я здогадалася, бо така максимальна категоричність притаманна в цьому віці. Це не образа, це проста констатація та спостереження.

Власні спостереження та роки закордоном.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sat-prof сказал:

В моїй місцевосці, активно вистартували два поєкти:

Ну это бизнес проекты в чистом виде, это совсем другое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sat-prof сказав:

компенсую донатами та що вкладаю всі кошти вільні в Україну. 

Яким чином ви вкладаєтесь в країну? Платите податки, відкриваєте бізнес ?

Мої батьки вчили мене, що, якщо робиш добро, то роби це мовчки, бо то ти робиш і для себе теж. Так само ми, як батьки, вчили і сина. Тож розповідати про те, що є речі, більш значущі за донати, я тут не буду. До того, знаю не одного форумчанина, що допомагають  ЗСУ  та країні постійно і мовчки. Тож це не щось видатне, це наш обов'язок.

3 години тому, sat-prof сказав:

а не погоня за грішми.

Ви постійно акцентуєте увагу на грошах. Враження, що це важливо для вас.  Не завжди гроші, то самоціль, але без них погано. Тому хтось заробляє стільки,щоби йому вистачило на життя та на те, щоби бути вільним від обставин і це не захмарні цифри якісь; хтось заробляє гроші ради самих грошей; хтось, взагалі, не заробляє і від того не менш щасливий.

3 години тому, sat-prof сказав:

Ми в Карпатах, дуже прив'язані до могил дідів, прадідів.

Але ж ви не в Карпатах і постійно повторюєте, що живете за кордоном багато років.

4 години тому, sat-prof сказав:

Мабуть, через карту поляка отримав громадянство і тепер він "свій".

Я  чи хтось інший хіба задавали вам питання про те, яким чином ви перебуваєте стільки років в Польщі? Звідки таке зневажливе ставлення до таких, як сам. І ще гірше, робити якесь припущення, не розуміючи, як воно насправді.

4 години тому, sat-prof сказав:

Я вкладаю в свою країну!!! З тих хто закордоном , я поважаю тільки тих хто працючи там вкладує в свою країну Україна (купляє квартири,будує будинок ітд),

Ні, ви не вкладаєте в Україну,  ви вкладаєте в себе, задля свого побуту.

В вас дивним чином перемішані думки про інвестиції в Україні та "патриотичним корінням".

Тема починалась цікаво. Я б, наприклад, залюбки послухала про вибір Португалії. Там був чоловік з сином і в них думки розділились. Чоловік каже, що ні, не став би вибирати цю країну, щоб спокійно жити на пенсії, а син каже, що йому там подобається. Взагалі, цікаво читати про можливість вибору і чому такий вибір. Тож може ТС повернеться до теми інвестицій?

 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, sat-prof сказав:

Мені 33, дітей не має (але хочу)

4 години тому, sat-prof сказав:

Кращі люди країни: вмирають щоденно в окопах

Зробіть спочатку своїх дітей, а потім повертайтесь вмирати за їх майбутнє, інакше може вийти даремна жертва (вам ще немає за кого віддавати життя)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую. Подивилась ваш профіль. Ваше хобі написано "сонячні панелі".  Рибалку сама люблю і ловлю рибу з задоволенням, тим паче, що зараз, завдяки підриву шлюзу, річка тече в мене прямо на подвір'ї. Тож там, де раніше росли лохина, малина та полуниця, зараз плавають карасі  та лебеді. То це хобі, що приносить задоволення і смачну їжу. СЕС в мене теж є. Допомогла вижити на початку великого вторгнення, допомагає і зараз. Але вважати то моїм хобі...не розумію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, allanek сказав:

Але вважати то моїм хобі...не розумію.

Подивіться топік нашого форумчанина. Це хобі чи просто станція? 

45 хвилин тому, allanek сказав:

ибалку сама люблю і ловлю рибу з задоволенням, тим паче, що зараз, завдяки підриву шлюзу, річка тече в мене прямо на подвір'ї. Тож там, де раніше росли лохина, малина та полуниця, зараз плавають карасі  та лебеді. То це хобі, що приносить задоволення і смачну їжу.

Як жив вдома то : пошук монет з металодетектором,ліс,річка,гриби,ягоди. Хобі: грати в бадмінтон,дивитися великий теніс,маю свої сайти ітд.

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sat-prof сказав:

Це хобі чи просто станція? 

Просто станція, як на мене. Наскільки я зрозуміла, ще трохи і підробіток.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Просто станція, як на мене. Наскільки я зрозуміла, ще трохи і підробіток.

В нашому випадку, встановлена на гаражі та допомагає економити на власному споживанні. 

IMG-703d3854ceef27606a576afc2f08fe68-V.jpg

IMG-e55af1ddf9d942baf1fa2164781e0032-V.jpg

IMG-fe5b6127b25856d900554c2fdc94801c-V.jpg

Змінено користувачем sat-prof
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Ну так це ж не хобі, а корисне вкладання грошей.

 

Та хз) У мене друг запалився цією темою. Має 120 МВт, хоче 240, і ставить на все, на що можна) Ну тобто починалось як корисне вкладення грошей, а переросло реально в хоббі (ну принаймні жодна наша розмова без цього не обходиться, хоча сфера основної діяльності абсолютно інша). Може і у ТС до цього йде)

Змінено користувачем Gonchik
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2024 в 15:02, Фрай сказал:

Колись я купив дачу за 5куе, вклав 30, а у 15-му ледве продав за 18

Це була інвестиція чи дурня?

Сусід у 2008-му купив для дітей поряд зі мною ділянку 6 соток з гнилим кунгом за 30 куе.

 

   Если у вас не хватает экономического образования для практических инвестиций, то не стоит свой неудачный опыт считать правилом. Впрочем вам и не впервой....  :)

   Тоже продал дачу приблизительно в тоже время (точнее - в 2016). И за сопоставимую сумму (15 тыс у.е.). Но вот купил я её в свое время всего за 900 (это не опечатка) и вложил в неё около 3 тыс. Объективности ради отмечу, что практически все работы делались своими руками..... Хотя и цель прибыльной инвестиции поначалу не рассматривалась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...