Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus та SPF 5000 ES

Allegro

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Хтось стикався з гібридними інверторами growatt  SPF 5000 ES та SPF 6000 ES Plus? Як вони по якості та надійності? Це якась оригінальна розробка чи брендований клон powrMR/EASun/Acorm та подібних? 

Змінено користувачем Allegro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Growatt SPH6000 - працює 2 рокі.

Є глюкі заряду від мережі коли вночі зникає а тоді з'являється світло.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, МакДо сказав:

Звісно я шукав, але про гібриди гроватт немає майже інформації, крім витоку менюалу з сайту powrmr. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Allegro сказав:

Звісно я шукав, але про гібриди гроватт немає майже інформації, крім витоку менюалу з сайту powrmr. 

В такому разі ви напевно вже зрозуміли, що 5кВт інвертор за 16к грн з Китаю навряд чим відрізняється від повмр з Алі…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж вони все ж таки поставили обмеження. 6 000 ВА, а не 6,2 кВт. тому є сподівання може ще на якомусь захисті не зекономили. І ніхто не скасовував власну прошивку - багато глюків Повмр можна було пофіксити програмно

і це в Китаї у оптовиків вони по 400$  - у нас по 42к грн

Змінено користувачем Allegro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Allegro сказал:

Але ж вони все ж таки поставили обмеження. 6 000 ВА, а не 6,2 кВт. тому є сподівання може ще на якомусь захисті не зекономили. І ніхто не скасовував власну прошивку - багато глюків Повмр можна було пофіксити програмно

і це в Китаї у оптовиків вони по 400$  - у нас по 42к грн

Ви себе вмовляєте чи нас ? 
В кожного своя думка про повмер...Скажу быльше - моделі на 2.4 та 3.2 в якості ДБЖ кажуть працюють роками 😉
Є один знайомий він збирає типу зарядних станцій на них.
Пакети LG та поневмер - гримуча суміш надійності трінітротолуолу 😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, dneprstab сказав:

Ви себе вмовляєте чи нас ? 
В кожного своя думка про повмер...Скажу быльше - моделі на 2.4 та 3.2 в якості ДБЖ кажуть працюють роками 😉
Є один знайомий він збирає типу зарядних станцій на них.
Пакети LG та поневмер - гримуча суміш надійності трінітротолуолу 😂

У мого сусіда повмер 6,2. Працює кілька років. Але нещодавно дізнався, що він не підʼєднаний до мережі, а лише до панелей і до акума. А потім я дізнався, що він вантажить його максимум на 0,23-0,3с. Тобто трішки більше 1,5кВт. Напевно тому і працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас якась гостра алергічна реакція на той повермер... давайте хочаб ще Must згадаємо для різноманіття )

Насправді може є ще якась інформація крім того що його розробляли ті ж самі інженери. Хоча б фото нутрянки. Service manual на growatt я нагуглити поки не зміг

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Allegro сказав:

У вас якась гостра алергічна реакція на той повермер... давайте хочаб ще Must згадаємо для різноманіття )

Насправді може є ще якась інформація крім того що його розробляли ті ж самі інженери. Хоча б фото нутрянки. Service manual на growatt я нагуглити поки не зміг

 

В мене гострий риносинусит на «купляй знову, бо купив не те». Не хочу більше на свої граблі наступати. Так було з камінною топкою, системою вентиляції з рекуперацією (це з найкоштовніших до кінця необдуманих прикладів). Я надаю перевагу придбанню очікуваного результату.

IMG_1438.jpeg

IMG_1439.jpeg

IMG_1440.jpeg

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.07.2024 в 20:52, Allegro сказал:

Звісно я шукав, але про гібриди гроватт немає майже інформації, крім витоку менюалу з сайту powrmr. 

Так ви інфу на українській шукаєте, а потрібно на англійській.
Йдете на diysolarforum і читаєте. 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.07.2024 в 13:31, rommisch сказал:

Є глюкі заряду від мережі коли вночі зникає а тоді з'являється світло.

На ютубі бачив про глюкі про зарядку вночі від мережі.

Може знаєте чим серія SPH від SPF відрізняється? Бачу на SPH потужний радіатор, мабуть тихий. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Crazy сказал:

На ютубі бачив про глюкі про зарядку вночі від мережі.

Може знаєте чим серія SPH від SPF відрізняється? Бачу на SPH потужний радіатор, мабуть тихий. Дякую

Чім відрязняються не знаю. В мене випадково вийшло взяти SPH тому не дуже вже дивився.

З приводу тихій: SPH має пасивне охолодження. Тому він взашалі не видає ніякіх звуків при роботі. Єдині звукі які він видає це клацає релюхами коли зранку запускаються трекери.

Поліз почитав про різницю:

SPH це on-grid гібрид. Підмішування сонце/батарея/мережа (і воно працює без всякіх танців з бубном). Продаж в мережу з можливістю Zero Export (в мене він такі отдає в мережу якіхось ват 50 коли багато сонця та нема споживання тому з травня по вересень мережу просто виключаю). Пасивне охолодження

SPF 5000 ES якшо вірити описам то це просто off-grid інвертер. Активне охолодження

Там різниця в ціні майже в 2 рази між ними. Зовсім різні інвертори.

Ну і наскількі я знаю Growatt це такі окремий бренд а не клон чогось. У них там різні лінійкі інверторів під різні задачі, плюс свої батареї. Торгова марка має якусь свою історію. Вживу я їх бачів в Європі років 5-6 назад.

Якось так :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, rommisch сказал:

SPH це on-grid гібрид.

На алібаба ціна на 3-х фазний суттєво нижче, ніж однофазний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Crazy сказал:

На алібаба ціна на 3-х фазний суттєво нижче, ніж однофазний.

Я зараз ціни не дуже моніторю на них тому не знаю. Я коли брав свій то ціна була шось 1.8к Евро

Зважайте на те шо SPH 3phase потребує високовольтові батареї. Я тому і взяв однофазний бо навіть не думав ставити літій а хотів сидіти на свинцю. 4 по 90 ампер послідовно. Просидів місяць і прийшлося ставити літій. Аби брав зараз - то 3phase без варіантів. Або 10ку або 12ку. Але потяг вже пішов. Перехід на 3phase потягне за собою зміну батарей шо ну дуже боляче по грошах. Тому маємо шо маємо.

Апдейт: Трошкі збрехав. 1.8евро то стало інвертер+shine wifi+ATS-S

Змінено користувачем rommisch
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, різниця в ціні між off-grid та повноцінним hybrid у Growatt майже 3 рази. те, що дешевше, то або off-grid, або так званий battery ready, що означає, що вони умовно третину гібридного інвертора (підвищуючий DC-DC перетворювач та понижуючий DC-DC для зарядки) перенесли на батарею.

Щодо шуму - то багато хто скаржиться на DIYForum на шум вентиляторів, але хто його знає з чим вони порівнюють... але точно не Must та клонами PowrMR

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Allegro сказал:

але точно не Must

У Must знайшов нові цікаві інвертори MUST PH1100 pro - вага 22 кг - тут.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Crazy сказав:

У Must знайшов нові цікаві інвертори MUST PH1100 pro - вага 22 кг - тут.

Хм. Виглядає не погано… Радіатори і система природного охолодження нагадала Дею. І навіть дерейтинг при > +45 градусів.

www.mustpower.com/product/ph1100-pro-series-3-6-6kw/

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді якби не мінімальний об'єм 10 інверторів, можна було б взяти на пробу. може там навіть є аналог grid peak shaving

вага брутто на сайті вказана 32 кг

Змінено користувачем Allegro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Allegro сказал:

об'єм 10 інверторів,

Два по 620 - 12 кВт, два по 730 - 6.5 кВт

Змінено користувачем Crazy
Поправив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...