Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто шо скаже за дешеві насоси до 2000 грн?

Діма

Рекомендовані повідомлення

13 часов назад, Діма сказал:

Хочу додатково поставити дешевий малопотужний насос коли відключають світло щоб живити від інвентора.

 

То ставте, якщо хочите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Діма сказал:

дешевий насос

Дешевый насос - это не характеристика.

Оптима и грундфос будут отличатся по цене раза в 3 или больше, но будут иметь + - одну производительность в своем классе.

Если вы просто купите самый дешевый который есть на рынке, без учета его ТТХ, то качать он будет только из тазика..

 

 

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.07.2024 в 19:16, Діма сказал:

Хочу додатково поставити дешевий малопотужний насос коли відключають світло щоб живити від інвентора.

 

краще скажіть, яка потужність інвертора / батареї.

І що маєте на увазі під малопотужним. Бо можна поставити донгжин на 550 Вт (але реально буде 1 кВт, якщо глибина 40м), але й бюджет вищий.

За 2 тис - навіть не уявляю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

В мене він на 24 метра опущений.

в мене є додаткові дані :)

 

Мій лежить вже більше місяця готовий до монтажу, навіть трос прикрутив... але все руки не доходять :( 

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
23.07.2024 в 19:40, sly сказав:

краще скажіть, яка потужність інвертора / батареї.

І що маєте на увазі під малопотужним. Бо можна поставити донгжин на 550 Вт (але реально буде 1 кВт, якщо глибина 40м), але й бюджет вищий.

За 2 тис - навіть не уявляю...

Інвентор 1100 ват може безкінечно довго 1500 ват 10 сек 2000 ват 5 сек. Насос водолій 970 ват запускає і качає 10 секунд дальше відключається. Насос на глибині 22 метри . Водолій споживає 1450 ват. при заявлених 970 ват. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14.09.2024 в 18:59, Діма сказав:

Водолій споживає 1450 ват. при заявлених 970 ват.

Можливо, насос не встигає пройти "пускову" зону на тій напрузі, що дає інвертор.

+ синус може бути не такий вже і синус і насосу це "не дуже подобається".

В принципі насос меншої потужності, але з таким же тиском на виході, може зняти проблему. Буде менша витрата води.

Є ще пристрій плавного пуску. Але не впевнений, що від додасть до тих 10 секунд ще щось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.09.2024 в 10:31, maksym сказав:

Можливо, насос не встигає пройти "пускову" зону на тій напрузі, що дає інвертор.

+ синус може бути не такий вже і синус і насосу це "не дуже подобається".

В принципі насос меншої потужності, але з таким же тиском на виході, може зняти проблему. Буде менша витрата води.

Є ще пристрій плавного пуску. Але не впевнений, що від додасть до тих 10 секунд ще щось

Насос споживає шо в режимі байпасу через інвентор чи від роботи на акумуляторах те саме. При запуску від акумуляторів напруга не просідає тримає. За синус не можу сказати бо немаю чим перевірити, але пише чистий синус. За тих 10 сек споживання з 1450 знижується до 1160 ват. Якщо споживання буде 1099 ват защита не спрацює і він буде працювати. В батьків водолій на 690 ват споживає 375 ват. Тому я розраховував що даже насос 970 ват буде споживати менше орінтовно малоб бути якщо в пропорції до того то 530 ват. Пробував зменшувати чи збільшувати ємність пуско-робочого конденсатора то той що стоїть саме оптимально споживання, зміна конденсатора в любу сторону збільшує споживання. Була в мережі напруга 160 вольт то водолій запускався і качав воду вроді даже без видимих змін , споживання було 800 ват. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Діма сказав:

В батьків водолій на 690 ват споживає 375 ват. Тому я розраховував що даже насос 970 ват буде споживати менше орінтовно малоб бути якщо в пропорції до того то 530 ват.

потужність насоса - це не константа. Вона залежить від навантаження. Якщо насос не докачує до номіналів - потужність для цього треба менша. Качати "в бочку" та накачувати тиск в ГА - буде різна потужність.

Ну і проблем в самому насосі теж ніхто не відміняв. Міжвіткове КЗ, механічні проблеми, погані контакти - піднімають потужність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, maksym сказав:

потужність насоса - це не константа. Вона залежить від навантаження. Якщо насос не докачує до номіналів - потужність для цього треба менша. Качати "в бочку" та накачувати тиск в ГА - буде різна потужність.

Ну і проблем в самому насосі теж ніхто не відміняв. Міжвіткове КЗ, механічні проблеми, погані контакти - піднімають потужність.

Я тоже думав шо не константа але споживання асинхроного двигуна майже не залежить від навантаження, шо пустий гідроакумулятор шо три атмосфери споживання при більшій нагрузці наче спадає, є три насоси ідентичні споживання всеодно більше номінального. Маю станок з асинхроним двигуном то там заміряв шо під нагрузкою шо без споживання те саме а гріється сильно і без навантаження

. Це напевно природа тих двигунів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Діма сказав:

споживання асинхроного двигуна майже не залежить від навантаження

вибачте, але це повна ахінея.

Або нобель в грудні цього року.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, maksym сказав:

вибачте, але це повна ахінея.

Або нобель в грудні цього року.

Я робив заміри щоб це написати, я не беру повну харектеристику від холостого до стану зупинки це поперше, скважиний насос що качає при тиску 1 атмосфера що при тиску 3 атмосфери споживання майже одинакове. Якщо маєте в цьому тяму то розкажіть, а так виглядає що догадки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Enot123h сказав:

В мене десь 100 Вт різниця при пустому та повному ГА.

А який насос?

Яке споживання ?

Яка скважина глибина ?

Який тиск ГА?

 

Змінено користувачем Діма
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.09.2024 в 19:15, Діма сказал:

А який насос?

Яке споживання ?

Яка скважина глибина ?

Який тиск ГА?

 

БПЦЕ 0.5-40У

720 Вт, по факту 700-850 Вт в залежності від продуктивності

12м, 4 м до дзеркала води

2,2, реле 2,4/3,9

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...