Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

инвертор с пасивным охлаждением ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго здравия !

мой инвертор на 12 вольт имеет активное охлаждение , двумя малыми вентиляторами жужжит на всю квартиру  громко .

Посоветуйте пожалуйста инвертор с охлаждением без вентиляторов , существуют такие ?

возможно есть нормальные варианты за разумные деньги , например 24 вольты на киловатта 2,4 ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни разу не видел дешёвый инвертор без вентиляторов.

SRNE 3кВт говорят не шумный, около 12к грн на Али, но он 24В.

Или вариант с допилингом: купить большие радиаторы, пересадить транзисторы на них (не удлиняя проводами) и поставить 120мм тихие от компа вентиляторы и внутрь один, трансформаторы тоже хотят ветерка.

Вот 1000 грн метр, по полметра на каждую сторону может и вентилятор не понадобится

alupro.ua/ru/index.php?route=product/product&path=92&product_id=10735

Новый корпус из гетинакса или стеклотекстолита сделать на клею или уголками с винтиками

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если устраивает текущий инвертор - проще допилить его.

Я на Маст поставил контроллеры на каждый кулер, с датчиками температуры. Но некоторые инверторы с контролем оборотов могут выдавать ошибку.

Либо, действительно, увеличивать радиаторы, отверстия в корпусе, ставить другие кулеры. На другом Масте у меня стоят Noctua кулеры, с меньшей производительностью. Это было "временно", как и "временно" инвертор лежит на полу, а не висит на стене. Тем не менее, он полтора года так работает, бесшумно, и мне лень его уже переделывать и вешать (так как планирую заменить на дейе).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, porterlv сказал:

 

Сансинк має пасивне охолодження.

 

хороший , но и цена наверняка больше 50 килогривен...

мой шумный имеет 2 квт мощности и цену имеет 100 баксов .

думал есть что то на ватт 400 мощнее и без вентиляторов в 2-3 раза дороже .

наверное нету

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, igorrius сказал:

думал есть что то на ватт 400 мощнее и без вентиляторов в 2-3 раза дороже .

наверное нету

У вас же вроде все хозяйство на балконе, srne как у меня уже рекомендовали, да он вентиляторами крутит но если будет жить на балконе то как по мне это не проблема, мой в сарае стоит, сейчас еще там напольный вентилятор работает :-) На улице 40 в сарае так же без вентилятора проверять даже не хочу :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене в шафі, в будинку +28, в шафі більше, мабуть. Інвертор при роботі від сонця більше 70 поки не прогрівався.

Щойно, до речі, вийшло відео з підключенням панелей до нього. 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, mib сказал:

У вас же вроде все хозяйство на балконе, srne как у меня уже рекомендовали, да он вентиляторами крутит но если будет жить на балконе то как по мне это не проблема, мой в сарае стоит, сейчас еще там напольный вентилятор работает :-) На улице 40 в сарае так же без вентилятора проверять даже не хочу :-)

не , не на балконе 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14.07.2024 в 17:00, igorrius сказав:

мой шумный имеет 2 квт мощности и цену имеет 100 баксов .

думал есть что то на ватт 400 мощнее и без вентиляторов в 2-3 раза дороже .

так у вас ці 2квт не постійно, так як акумулятори невеликі. Тобто в основному інвертор працює на значно нижчій потужності.

Тобто вимоги щоб не шумів от взагалі, чи може шуміти лише на високій потужності? 

В мене наприклад різко включає вентилятори коли стартує холодильник. З непривички лякає. Але то 2 секунди. А комп/котел/лампочки - то його майже не чути, а як закрити двері то взагалі не чути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovarpd сказал:

В мене наприклад різко включає вентилятори коли стартує холодильник. З непривички лякає. Але то 2 секунди. А комп/котел/лампочки - то його майже не чути, а як закрити двері то взагалі не чути.

 от холодильника (90 вт )  шумит 

наверное это фишка всех китайских инверторов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igorrius сказав:

 от холодильника (90 вт )  шумит 

наверное это фишка всех китайских инверторов

Я мав 2квт китайця datouboss, там вентилятори не шуміли десь до 200Вт помоєму і до якоїсь температури. Але потім був жах, напевно сусіди чули.

Зараз маю простий віктрон (не дбж) якось так.
От світло пропало, є нагода показати як шумить 24/800VA (650Вт, пік 1.5квт) при пуску холодильника.  Через 4 години шуміти більше не стає.
https://www.youtube.com/watch?v=rPLARDTKrQg

При роботі вбудованого холодильника компа і котла десь отак і шумить як на відео.  Так як брав б/у то обійшовся він мені біля 6000 грн, можна і в нас щось таке пошукати. 
Пралки з нього не запустиш але з холодильниками як то кажеться "є варіанти" бо він НЧ і краще піки переносить.  Хоча думаю не кожен холодильник стартане. Також судячи з вебінара віктрона при t+25 їхні інвертори тримають перевантаження +30% до півгодини. А +200% до 1 секунди і не більше 30 разів :)

Якось навантажив його на всі 800W то теж добряче почав шуміти вентилятором.

Думаю якщо критичний шум - то краще брати інвертор тут по місцю, з можливістю зразу його перевірити в роботі.
 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ вы тут пишите про инверторы в 2 кВт и они запускают холодильник. Что у вас за холодильники и что за инверторы? Ищу себе с минимальной мощностью для себя ( чтобы х.х. был минимальный) да и цена тоже, зачем мне лишнее если оно не будет востребовано. Чисто зимой два насос 100 Вт и котел 130 Вт + холодильник и освещение с интернетом. Все. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vovarpd сказав:

є нагода показати як шумить 24/800VA (650Вт, пік 1.5квт) при пуску холодильника.

У мене 12/500 так само дзижчав від пуску холодильника. Особливо ефектно це вночі – дружина в ліжку підскакувала. Це значне перевантаження, але місяць таких знущань він витримав легко, потім я поставив потужніший інвертор.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, smotesko сказав:

Це значне перевантаження, але місяць таких знущань він витримав легко, потім я поставив потужніший інвертор.

Значне це коли червоний світлодіод світить.  А коли навіть не блимає це ще нормально. Ось картинка з їхнього вебінару, особливо небезпечний останній пункт про 30 циклів. А так аби вихідна напруга була стабільна. 
В мене він рік, та й купував я його вживаним, він 2017 року випуску і як там з нього хто знущався мені невідомо :)

Попробую виключити комп і спробувати суто котел + холодильник.

community.victronenergy.com/questions/4454/peak-power-of-victron-inverters.html

image.thumb.png.0e3895d07b1f71855669da0b369630ad.png

52 хвилини тому, yurets12 сказав:

зачем мне лишнее если оно не будет востребовано

саме по цій причині я перейшов з 2квт китайця на оцей віктрон 650Вт віктрон.

Але у випадку з холодильниками ці малі інвертори все ж вартує випробувати спочатку бо холодильники бувають різні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yurets12 сказал:

Народ вы тут пишите про инверторы в 2 кВт и они запускают холодильник. Что у вас за холодильники и что за инверторы? Ищу себе с минимальной мощностью для себя ( чтобы х.х. был минимальный) да и цена тоже, зачем мне лишнее если оно не будет востребовано. Чисто зимой два насос 100 Вт и котел 130 Вт + холодильник и освещение с интернетом. Все. 

два китайских киловата :

 

8A3983BB-81AA-45BA-94C1-6E579D27CE09.jpeg

D9843F52-2C12-4669-BCE2-FF32320D1263.jpeg

4E6A6152-A568-452A-85C3-F34E627F8ABE.png

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще зняв екранне відео з VictronConnect, так як інвертор підключений через BT Smart Dongle, то можна бачити в реальному часі що відбувається. Думаю на днях підключу свої lifepo4 і попробую підключити через кабель ve.direct до venus gx і подивитися логи на VRM порталі з перегрузками.

Пуск холодильника чуть залазить в червону зону, напруга на батареї і на інверторі просідає на долю секунди. Якщо паралельно працює ще газовий котел з насосом то вже близько до 200% перевантаження на пуску, але то до 0.5с. А що означає ті 0.5с=30 cycles на картинці вище я не дуже розумію. Цикли то щось явно не рази, бо в мене він вже 100500 разів так стартував і давно мав би згоріти, і там як дуже велике перевантаження то він автоматично відключається і нічого не запускає.

Короче якось так. Думаю для перестраховки чуть більший 24/1200 закриє всі такі питання з лампочками, котлами, холодильниками і решти дрібноти і може той звук при  пуску холодильника буде менший. А так при роботі все тихенько за винятком пуску.

https://www.youtube.com/watch?v=OeiULpJfu84
 

 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, vovarpd сказав:

А що означає ті 0.5с=30 cycles на картинці вище я не дуже розумію.

Підозрюю що це 30 циклів синусоіди. Якраз сходиться за частоти 60Гц.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надо быть реалистом , навряд есть в продаже что то с охлаждением без вентилятора на 100 ампер тока .

Тогда , чтобы был меньше шум ,нужно брать что то в более габаритном корпусе с вентиляторами , размер которых будет побольше нынешних .

верно ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Тема, до якої приходять, мабуть, всі, хто намагається використовувати інвертор з функцією заряджання батарей як ДБЖ в жилому приміщені.

Sunsync - це фактично якийсь OEM Deye?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Близько року використовував LogicPower LPY-W-PSW-2500VA+ з режимом заряджання 20 A (на лінії 24 VDC).

Й той ДБЖ з вбудованим стабілізатором працював не дуже гучно. Здається, навіть швидкість обертання вентиляторів там регулювалася. )

У порівнянні з Must PV18-3024 VPM той LogicPower LPY-W-PSW-2500VA+ був значно тихіший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, volomoto сказав:

Deye – це ОЕМ, а всі інші – бренди.

Схоже, цих ТМ, які використовують Deye як OEM доволі багато (ще, схоже, є Inge та Fusion).

Є припущення, що Sunsync, Inge та Fusion мають дещо модифіковані програми керування інверторами. Можливо, це тільки деякий дизайн меню, але, можливо, й щось додатково.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.09.2024 в 19:36, volomoto сказал:

Deye – це ОЕМ, а всі інші – бренди.

дея на свої "фабриці" робить собі та як мінімум сансинку. В сансинка трошки інша прошивка (мені особисто подобається більше, але на рівні вкусовщіни) ну і власний супорт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, standov сказав:

В сансинка трошки інша прошивка (мені особисто подобається більше, але на рівні вкусовщіни) ну і власний супорт

Там є дві прошивки: одна для плати інвертора, інша — дисплея. Сансинк пише прошивку для дисплея сам, а для інвертора йде від деє.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.09.2024 в 23:27, volomoto сказав:

Там є дві прошивки: одна для плати інвертора, інша — дисплея. Сансинк пише прошивку для дисплея сам, а для інвертора йде від деє.

Цікаво, можливо або ні користувачу подивитися яка версія одної та іншої програми (програми для керування інвертором та для дисплея (або інтерфейсу користувача))?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...