Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристрій плавного пуску для насоса

oam

Рекомендовані повідомлення

Посоветуйте что нибудь и мне, а то голова пухнет, не могу решить, что делать.

В септике стоит дренажный насос Wilo TS 32/12A. 800 Вт потребление, номинальный ток потребления 3,4А. Включение поплавковым включателем, после чего насос перекачивает воду в дренажное поле. При подъеме поплавка и включении насоса генератор Hyundai HHY 3050FE (номинальная 2,8 макс 3,0) отрубает электричество и сразу снова подает и так циклически. При этому гена не глохнет не визжит, напрягается, но ничего криминального. Похоже что насос пытается запуститься, электричество пропадает, тут же снова появляется, насос снова пытается запуститься и так по кругу. Увы, но Wilo не пишет пусковой ток, обычными клещами измерял несколько раз и постоянно видел кратковременно 10,1А. Подозреваю гену или Зубры (так как насос подключен в щиток и там стоят Зубры). Но зубры вроде бы должны отключать электричество на дольше, а у меня оно пропадает и сразу же появляется и так без остановки. Итого, что бы не искать виновного и облегчить работу гене/зубрам, можно ли для дренажника с поплавковым включателем использовать какой то плавный пуск? Ведь реле давления у меня нет, на насос подается постоянно напряжение. Врезать плавный пуск в поплавковый включатель нельзя. Могу перерезать кабель идущий на насос и включитть его в некое устройство, но вот в какое? С али эти штуки я так понимаю не подходят, так как они срабатывают только один раз и их нужно включать после реле давления. Спасибо за помощь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Занизьте нижній поріг відкл на зубрі ,щоб нормально стартував ,була та сама історія ,гена такий самий 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Asot сказал:

Занизьте нижній поріг відкл на зубрі ,щоб нормально стартував ,була та сама історія ,гена такий самий

Стоїть 190. Опустити ще? Я проводив експерименти, дружина піднімала поплавок, я дивився на зубри. У мене 3 фази, стоїть три зубри, гена одночасно на всі три фази працює. Я не помітив по зубрах, щоб обвалювалась напруга. Хіба що вони реагують швидше, ніж показують цифри на екранах. Правда зараз я подумав, що не памятаю, чи це зубри розмикають контакти чи гаснуть повністю. Якщо зубри гаснуть повністю разом зі своїми екранами, то значить винен генератор? Якщо ж зубри продовжуються світитись і просто розмикають контакти то винні зубри? 

Але так чи інакше, у мене в скважині Grundfos який працює шикарно (тьфу тьфу тьфу) завдяки плавному пуску. Взагалі працює все супер і холодильник і морозильник і все це одночасно. Але варто тільки спрацювати цьому дренажнику і все пропало. При тому, що я вимикав хоолдильник морозильникк і скважинний не працював і все одно коли спрацьовує  дренажник - пропадає електрика. Чорт зна що, при тому що спеціально купував дорогий насос. Мабуть китайський дренажник в три рази дешевше не зробив би стільки проблем.

Через це хочу для цього Віло окремо плавний пуск. Але не знаю який. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так пробуйте по чуть занижати на тій фазі де той дренаж  ,в мене теж зубр 3ф ,але працюе в одн фазн режимі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

Любой, такой например

Если я правильно понял ютюб, если подать напряжение на него, то плавный пуск будет только первый раз. А дальше нужно его выключить и включить. Или же включать после реле давления, то есть на участок без напряжения. Тогда реле давления будет его включать и выключать. У меня же нет реле давления и у меня такой ПП как на картинке будет постоянно под напряжением. Я что то неправильно понял? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, LITMANENko сказал:

Я что то неправильно понял?

Неправильно:)

ПП поставили и забыли, он сам все делает)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, DimaF сказал:

Неправильно:)

Тогда почему тут его говорят ставить после реле давления и до насоса?

На ютюбе говорят, если этот ПП постоянно включен в розетку, то надо кнопка что его выключить включить. Короче я запутался что то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, LITMANENko сказал:

Тогда почему тут его говорят ставить после реле давления и до насоса?

Вот, стоит до:

IMG_20230129_160101.thumb.jpg.ec6df6b64f645bc256603ab04bb194c6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підключати потрібно між реле і насосом. 

у вашому випадку це датчик рівня. 

для іншого варіанту підключенн є окремі  клеми, котрі з заводу закорочені перемичкою 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Александр Аврамчук сказал:

підключати потрібно між реле і насосом.

ну вот. Об этом я и говорю. Но у меня поплавковый включатель, реле давления нет. Как быть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, LITMANENko сказав:

ну вот. Об этом я и говорю. Но у меня поплавковый включатель, реле давления нет. Как быть?

я ж кажу. є інший варіант підключення. для цього є клемнику оий. в той клемник включаеться вимикач. він буде керувати пуском і насосом. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Александр Аврамчук сказал:

є інший варіант підключення. для цього є клемнику оий. в той клемник включаеться вимикач. він буде керувати пуском і насосом

Як це реалізувати при поплавковому включенні? Насос стоїть в 20 метрах від будинку, всередині септіка під землею. Я можу в будинку до кабеля під'єднати цей пристрій плавного пуска. Але як мені допоможе клемнік?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Александр Аврамчук сказал:

e-ten.com.ua/ua/p2195325475-ustrojstvo-dalas-35kvt.html

 

На ютюбе негативные отзывы по этой штуке. Работает недолго и сгорает. В моем случае это приведёт к затоплению септика и куче проблем и затрат. Этой штуке за 600 грн у меня доверия нет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, LITMANENko сказав:

Як це реалізувати при поплавковому включенні? Насос стоїть в 20 метрах від будинку, всередині септіка під землею. Я можу в будинку до кабеля під'єднати цей пристрій плавного пуска. Але як мені допоможе клемнік?

треба якось зробити щоб поплавок вмикав плавний пуск. або шукати плавний пуск інший, суттево дорожчий, частотник. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Александр Аврамчук сказал:

треба якось зробити щоб поплавок вмикав плавний пуск

саме для цього я і тут. Зробити так не можна. Значить частотник? На тому ж Алі продаються і частотники. Їх можна включати в будь якому місці і вони не потребують вмикання через реле тиску або поплавком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, LITMANENko сказав:

саме для цього я і тут. Зробити так не можна. Значить частотник? На тому ж Алі продаються і частотники. Їх можна включати в будь якому місці і вони не потребують вмикання через реле тиску або поплавком?

треба дивитися схему підключення конкретних частотників. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, LITMANENko сказав:

Но у меня поплавковый включатель, реле давления нет.

Шо реле тиску, шо поплавковий вмикач – це просто пристрої включення насосу, вони замикають контакт і подають живлення на насос, вірно?

Цей пристрій плавного пуску ставиться між пристроєм включення насоса, та самим насосом. Помістіть його у герметичний бокс з гермовводами кабелю, прямо на вашому септику.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, smotesko сказал:

вони замикають контакт і подають живлення на насос, вірно?

Виходить мені треба відрізати поплавковий вмикач і врізати в один з його дротів ПП?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, LITMANENko сказав:

врізати в один з його дротів ПП?

Не в один. Схему підключення в цій темі вже сто разів обговорили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, smotesko сказал:

Не в один

Ну добре ок, питань немає. Тобто мені треба відкачати септик, спуститись вниз, роз'єднати труби, відєднати насос, вийняти його, відрізати, підключити, спуститись, встановити, зібрати труби і таке інше. Або можно не розбирати, а насолоджуватися працею всередині септика. Немає рішення простішого? Частотники можна встановити в будинку і одразу регулювати пуск? Їх не треба врізати в поплавок?

 

PS. Не хочу встановлювати китайский ПП в септику, бо якщо він перестане працювати, то перестане працювати й насос. Хотілося б щось в будинку, щоб було видно що воно працює. 

Змінено користувачем LITMANENko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, LITMANENko сказав:

Частотники можна встановити в будинку і одразу регулювати пуск? Їх не треба врізати в поплавок?

А як частотник в будинку взнає про те що пора запускати насос? Йому ж потрібен сигнал від поплавка.

Пропоную вам ще простіше рішення проблеми: не підключайте септик до резервного живлення. З'явиться напруга в мережі – він включиться і відкачає.

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, smotesko сказал:

А як частотник в будинку взнає про те що пора запускати насос?

Начеб то й так. Але я сподівався, що щось має відчути увімкнення. Наприклад ток був 0А, почав збільшуватись значить насос увімкнувся. Я думаю не проблема для електрики взнати, що на тому кінці замкнулись контакти. А далі обмежити ток і потрохи його підвищувати. Або інший спосіб обмежити пуск. Я хз. Але блін вмикати прилад тільки через кнопку це якось несучасно 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...