Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

БКН в квартирі?

akineo

Рекомендовані повідомлення

Корситуємось електро бойлером 80 літрів, витрата 1300 грн +- в місяць.

Є газовий котел 24 кВт*г. Але у жінок і дітей якісь складнощі в користуванні ним, тому на бойлері сидим. Є технічна моюливість переробити його для робоит в парі з БКН, окупиться за років 2-3. 

Але де розмістити БКН на 160 літрів? Якщо поближче до котла, то він буде на кухні біля холодильника .. таке собі. Та ще й насос рециркуляції треба додавати. 

Якщо у ванній розмістити, то траса 8-9 метрів вийде. Та й приміщення дуже вологе у нас, насос там розміщувати не дуже хороша ідея. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, akineo сказав:

Але у жінок і дітей якісь складнощі в користуванні ним

Чого не вияснити? В нас така сама фігня була з бойлерами на турбазах, там 60° десь 80°, поки знайдеш температуру здурієш... А з котлом дитині сказав: нічого не крути, на котлі завжди стоїть 40°, просто відкрий гарячий кран і чекай пару хвилин коли прогріється\охолоне теплообмінник, тоді піде стабільна тепла вода. Зараз ніяких проблем, 20м3 це самий максимум разом з плитою і ванною через день (двоконтурний без БКН)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

54 хвилини тому, normal сказав:

 нічого не крути, на котлі завжди стоїть 40°, просто відкрий гарячий кран і чекай пару хвилин 

в цьому і проблема. крутять вертять, скаржиться, що не виходить ...

але навіть якщо на котлі виставлено 50 градусів, то він може нагрути і до 70, але, здається, на дисплеї відображається температура подачі в первинному контурі, а не температура на виході. Якщо виставити менше 50, починає тактувати. Я вивставив 57 і у мене пробелм в користуванні не має. НА стабільнну темпеартууру виходить хвилини 2-3.

БКН був би класний, що  котел не вмикався би часто.  

 

 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, akineo сказав:

Якщо виставити менше 50, починає тактувати

Наче так не повинно бути, може простіше щось з котлом зробити, типу теплообмінник прочистити чи знизити потужність

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трактує на ГВП, часто це або датчик NTC ГВП, або вторинний теплообмінник, якщо він є

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, akineo сказал:

Але де розмістити БКН на 160 літрів

А зачем обязательно на 160??

У меня на 100, можно было и меньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.07.2024 в 16:19, DimaF сказав:

А зачем обязательно на 160??

У меня на 100, можно было и меньше.

бо потужність теплообмінника повинна бути не менше потужності котла для нормальної роботи. і у нас 6 чоловік, плюс ванну прйиняти. Я не знаю, за скільки хвилин нагріється бойлер повністю, якщо котел 24 кВТ, а теплобмінник 14 

 

05.07.2024 в 22:18, normal сказав:

Чого не вияснити? В нас така сама фігня була з бойлерами на турбазах, там 60° десь 80°, поки знайдеш температуру здурієш... А з котлом дитині сказав: нічого не крути, на котлі завжди стоїть 40°, просто відкрий гарячий кран і чекай пару хвилин коли прогріється\охолоне теплообмінник, тоді піде стабільна тепла вода. Зараз ніяких проблем, 20м3 це самий максимум разом з плитою і ванною через день (двоконтурний без БКН)

виставив 50 - працює, не тактує, тепленька, не гаряча, це вже напором регулювати, напевно. 

просто дивно, що на дисплеї відображає температуру подачі первинного теплообмінника, а не температури ГВС. 

а 55 градусів вже гаряченька, з якою у мене особисто проблем не має. 

 

в общим, найдешевше - навчитися користуватися котлом

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, akineo сказал:

бо потужність теплообмінника повинна бути не менше потужності котла для нормальної роботи. і у нас 6 чоловік, плюс ванну прйиняти. Я не знаю, за скільки хвилин нагріється бойлер повністю, якщо котел 24 кВТ, а теплобмінник 14 

Не совсем понимаю о чем вы пишите, но если мне надо много горячей воды, то я на котле включаю режим ГВС, и могу часами принимать ванну/душ.

Котел выполняет функцию газовой колонки, а БКН просто выступает частью системы ГВС.

В обычном режиме бойлер греет воду электричеством.

Может они разных видов бывают, только с теплообменником, без электронагрева!?

 

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, DimaF сказав:

Может они разных видов бывают, только с теплообменником, без электронагрева!?

 

Є три основні типи бойлерів-
Електричний (ТЕН)
Не прямого нагріву (теплообмінник або два у середині)
Комбінований (з ТЕНом і теплообмінником).
Не обов,язково підвязувати котел і бойлер не прямого нагріву по потужності, все чудово нагрівається, але різний час нагріву.

Змінено користувачем naupv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...