Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як дізнатися значення пускового току компресора для підбору максимальної потужності дбж

uabox

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні фахівці, маю ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 800 E 12/230V 500/800W та холодильник снайге характеристики якого + компресора  вказані на вкладених фото. Наразі поточний дбж не витримує запуску такого коспресора. Підкажіть яка короткочасна потужність дбж може задовільнити такий компресор, чи як можна визначити. Дякую

Холодильник.jpg

компресор.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, uabox сказав:

Доброго дня шановні фахівці, маю ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 800 E 12/230V 500/800W та холодильник снайге характеристики якого + компресора  вказані на вкладених фото. Наразі поточний дбж не витримує запуску такого коспресора. Підкажіть яка короткочасна потужність дбж може задовільнити такий компресор, чи як можна визначити. Дякую

Холодильник.jpg

компресор.jpg

Погуглить..

12.3 А максимум. Это 2.7кВт

А в обычном режиме (я так понял) 3.4А - 750Вт на старт

Screenshot_20240704-104956-163.png

Змінено користувачем ЯД
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЯД сказал:

12.3 А максимум. Это 2.7кВт

Ого 👻

У меня лыжа инверторный, и блюэти 2 квт, показывает старт в 168 вт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Ого 👻

У меня лыжа инверторный, и блюэти 2 квт, показывает старт в 168 вт.

Ну я вроде правильные цифры взял)

Ну и это ж не инверторный

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЯД сказал:

Ну я вроде правильные цифры взял)

Ну и это ж не инверторный

Я к тому, что сильно удивлен разнице)

Надо попробовать другой холодильник, обычный индезит, интересно стартанет или нет (отпишусь потом).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осцилографом з шунтом або трансформатором струму. Мультіметр та розетка-ваттметр не ловлять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Enot123h сказал:

Осцилографом з шунтом або трансформатором струму

Такого нема в господарстви...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Погуглить..

12.3 А максимум. Это 2.7кВт

А в обычном режиме (я так понял) 3.4А - 750Вт на старт"

 

Тобто теоретично може бути скачок до 2.7 кВт?

Бо зараз в мене дбж покриває 800Вт і цього не вистачає, хоча в звичайному режи ви пишете мало б вистачити

 

Виходить що краще купити новий холодильник з інверторним двигуном ніж купувати такий потужни ДБЖ :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, uabox сказал:

Виходить що краще купити новий холодильник з інверторним двигуном ніж купувати такий потужни ДБЖ :)

100%)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я і не підключав до ДБЖ, він ітак взимку тримає більше пів доби, зараз у спеку 4-6 годин теж нормально тримає, правда пищить зараза коли дають світло, але тримає і лід в морозилці і квас холодний залишається

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, normal сказал:

зараз у спеку 4-6 годин теж нормально тримає

Смотря где стоит, насколько заполнен и как часто дверь открывается.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підбирав вчора під доволі старий двокомпресорний Атлант, на наклейці всередині - 180 Вт. Лоренц Електрик ЛІ-800 на 500 Вт при роботі від мережі показував під час старту максимальне навантаження і працював, по роботі від акума вирубався по перевантаженню. ЛІ-1000 на 800 Вт працює нормально

Ще пробував ЛІ-800 з також двокомпресорним Атлантом на 150 Вт - також не захотів працювати, перевантаження

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой 2200макс/1100ном Вт 12В китайский инвертор холодильник Атлант большой двухкамерный без проблем запускает

www.aliexpress.com/item/4000750906935.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.521.39311802zu7HbJ

Пробував з цікавости, бо витрачати АКБ на холодильник немає сенсу, за 4 години морозилка не тає і квас також холодний залишається

Краще аккумуляторів холоду туди напхати (баклажки з 10% розчином NaCl)

А вот водолей 720 Вт навіть з плавним пуском не тягне, помилку по перевантаженню показує

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрго дня, так розумію в інверторних також можуть бути високи пускові токи і потрібно звязуватися по кожному холодильнику з виробником бо в характеристиках чомусь не вказуть які саме моделі компресорів використовуються в таких холодильниках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант струмові кліщі з функцією inrush current (стартовий струм). Струмові кліщі корисна штука в господарстві. Приклад:

rozetka.com.ua/ua/427101791/p427101791/

Змінено користувачем Dmode
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Вибрати режим стартового струму на кліщах.

2. Один з дротів живлення піддослідного пристрою пропустити через кліщі.

3. Включити піддослідний пристрій.

4. На дисплеї кліщів отримаєте значення стартового струму піддослідного пристрою.

Змінено користувачем Dmode
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще простіше? Просто вимірюємо опір постійному струму агрегату в готовності до пуску (коли механічне реле температури клацнуло). В середньому у мене на різних немолодих холодильниках виходило десь 25-29Ом, це пусковий імпульс десь в зоні 2кВт. В режимі без залишкового тиску це десь півсекунди із суттєвим падінням за рахунок індукції. Але тривалість залежить ще від залишкового тиску, якщо с системі ще є, то тривалість пуску буде трохи більша. Це що до простих механічних систем із звичайними компресорами. Тому, наприклад, ДБЖ потужністю 1500-2000Вт, яке може витримувати короткочасні перевантаження відсотків 40-50 цілком будуть здатні працювати (запускати) старі холодильники. Всі ж інверторні двигуни більш сучасних моделей впевнено стартують навіть від інвертора (в ДБЖ) потужністю 560-600Вт. Він його навіть не помічає. Тому вдома великий інверторний Сіменс працює з ДБЖ потужністю всього 800ВА (560Вт інвертор з дуже обмеженим допуском по перевантаженню, менше 30%) з 12В АГМ-батарейкою на 100АГ, а для дачі довелось купляти більш потужний на 2500ВА (коштував недорого, тому брав із запасом), він без проблем запускає два немолодих холодильника, при цьому теж їх зовсім "не помічає" при старті та при роботі, бо там всього десь 160-180Вт на обох разом в режимі стабільної роботи компресорів. Разом 2 холодильника, роутер, модем, сеттопбокс та ТВ із економним світлом створюють трохи менше 10А розрядного струму на ДБЖ для двох таких же свинцевих батарей на 24В. Це дозволяє їх використовувати в досить легкому режимі і забезпечувати критичні потреби і доцільний вечірній комфорт. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь ласка ще наступне, наразі через вольтпольску сінус про 800е та акум AGM 100Ah Заживлено котел. Загалом наразі котел інколи включається тільки на підігрів води, та споживає якісь невеличкі токи для при простої, але дбж час від часу вмикаєть та підзаряжає акум, тобто якісь невеличкі розряди ідуть при вимкненні світла і тд. Чи варто залишити котла на та акумі через дбж в такому режимі і чи такий режим не вбиває сильно акум. Чи краще поки вимкнути котел від дбж до зими коли потрібно буде тягнути опалення і хай вимикається із зникненням світала? Чи котел не вмре від такого періодично вимкнення як зараз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, uabox сказав:

та споживає якісь невеличкі токи для при простої

Мій котел GB062-24KD споживає 3.7Вт і у дбж LPM-PSW-1500VA холостий хід 40Вт, у вас напевно всього вийде 25Вт

4 години тому, uabox сказав:

чи такий режим не вбиває сильно акум

Якщо вимикають електрику на 12 годин * 25Вт вийде 300Вт*год на добу або 25% DOD глибини розряду від ваших 12*100Ah=1200Вт*год, для AGM це строк служби приблизно у 1300 циклів чи діб чи 3.5 роки в такому режимі, в будь якому разі гарантований строк служби не більше 5 років у режимі постійного підзаряду

4 години тому, uabox сказав:

Чи краще поки вимкнути котел від дбж

В режимі зберігання для AGM заявлено гарантований строк служби 12 років, це коли він типу лежить на складі, але періодично підзаряджається (раз на місяць-два) щоб компенсувати саморозряд, тобто такий режим краще і коли немає планових вимкнень (як весь 2023-й) я вмикав дбж чи зарядку один раз на місяць-два

4 години тому, uabox сказав:

до зими коли потрібно буде тягнути опалення

Якщо будинок теплоємний, то потужності газового котла достатньо щоб прогріти весь будинок (на добу вперед) всього за 3-4 години (коли дають електрику), тобто я взагалі ні опалення ні холодильник не резервував і нічого не траплялось, не факт що і вам потрібно

4 години тому, uabox сказав:

Чи котел не вмре від такого періодично вимкнення як зараз

За зиму 2022 і досі нічого з котлом не трапилось, а якщо якась релюшка навернеться, то вона дешевше ніж дбж з аккумами. Я дбж вручну вмикаю подовжувачем коли треба гаряча ванна\душ, а таке бажання далеко не кожен день співпадає з плановими вимкненнями, а ще дбж заважає коли гудить вентилятором, тому великі аккуми практично постійно стоять "на зберіганні", чого не скажеш про окремий маленький акк 20Ah під роутер+ону, він постійно в роботі (без дбж напряму з окремим зарядним безшумним), бо інтернет треба постійно і не будеш бігати вмикати кожні 2-4 години

Тобто якщо не хочеться вручну вмикати дбж помитися і 3-5 років гудіння\служби влаштовують, то нехай постійно маслає...

Змінено користувачем normal
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за змістовну відповідь. Пара уточнень в мене не будинок, а невеличка квартира на 46кв і котел BOSCH GAZ 6000 W WBN 6000, і щодо помитися при вимкненні світла є нюанс :) - коли немає світла то не працює насос в будинку і вода до 8 пов не доходить, тому, нажаль, без світла скористатися водою дбж не допомагає. Виходячи з того, що при відсутності світла немає води я і подумав навіщо той котел взагіл зараз резервувати, єдине що мене хвилювало це те що він буде по графіку вмикатися вимикатися. Для ону та роутера я теж купив дбж на li-ion

 

Змінено користувачем uabox
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, uabox сказал:

наразі через вольтпольску сінус про 800е та акум AGM 100Ah Заживлено котел

Це ДБЖ - копія відомого ДБЖ від Logic Power LPY-PSW-800VA+. Різниця у більш дешевих компонентах та маркуванні. Перше створює досить великий обсяг відмов. Про це в сусідніх гілках написано чимало. Невеликі короткочасні цикли не створюють суттєвого навантаження на батарею. Проте як у цього клона налаштовані режими, я не знаю, а от у його "батька" напруга утримання в межах 13,5-13,7В, що в межах звичайних рекомендацій. Тому особливо за прискорене висушування хвилюватись не варто. До того ж АГМ батарейки легко піддаються відновленню, треба тільки не доводити їх до скам'яніння активної маси. Процедуру описував в сусідніх гілках. Такі відновлені батареї я і сам використовую з 2022 року. Скоріше за все ДБЖ вмикає підзарядку коли напруга падає нижче встановленого порогу утримання, струм при такій дозарядці невеликий тому, що стабілізується напруга. Варіант з відключенням батарей теж робочий, але як буде реагувати котел на смикання мережі то невідомо. Краще без стабілізатора в таких режимах його не експлуатувати, при ввімкненнях напруга мережі може гуляти досить суттєво. А ваш ДБЖ без батарей вмикати не можна, хоч він і працює як стабілізатор.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене ще до війни котел через стабілізатор (LVT АСН-250) був увімкнений. Так і зараз залишилось. Я йоно навіть не викидав з мережі при підключенні вказаного дбж вольт польска. Тому стабілізатор є в любому випадку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...