Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

BMS

Serg_Nikol

Рекомендовані повідомлення

Я б сказав що пожлобились зробити нормальну шину підключення з 35 кабелем. 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vitaliy17 сказал:

Я б сказав що пожлобились зробити нормальну шину підключення з 35 кабелем. 🙂

2 по 16 в теории лучше охлаждаются чем один на 35

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а bms что то сама по себе потребляет от аккумулятора ?

в интернете гле то попадалась цифра в 15 ватт .

это что , холостой ход у bns 15 ватт ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, igorrius сказал:

а bms что то сама по себе потребляет от аккумулятора ?

в интернете гле то попадалась цифра в 15 ватт .

это что , холостой ход у bns 15 ватт ?

Там какие то миливаты, но jk она выключается да и многие другие, я бы не предавал этому значение

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, igorrius сказал:

а bms что то сама по себе потребляет от аккумулятора ?

в интернете гле то попадалась цифра в 15 ватт .

это что , холостой ход у bns 15 ватт ?

Форум diysolarforum

Пишуть що від 0.5 до 2 Вт в залежності від моделі, без екрану.

 

Змінено користувачем Pepta
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.08.2024 в 13:33, Mr. D сказал:

Думаю, у разі під'єднання окремих батарей в єдиний масив важливо впевнитися, що окремі батареї "зібралися" в єдиний масив, тоді master BMS буде коректно коригувати напруги й струми, повідомляючи такі обмеження інвертору.
 

Звісно шо треба впевнитися. В випадку моїх батарей воні всі просто мигають паро секунд синхронно шо вказує на те шо синхронізація між ними є.

Доречі цікаве спостереження: коли старі батареї вже заряджненні то нові все ще приймають заряд. Тобто кожна батарея працює окремо, але всім тим рулить Master BMS. Я думаю що за час використання SOH трошкі вже просів, тому старіші беруть меньший заряд а новіші можуть прийняти більше. Але якшо рахувати по графікам заряду/розряду просіданя SOH в межах пари відсотків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, rommisch сказав:

Звісно шо треба впевнитися. В випадку моїх батарей воні всі просто мигають паро секунд синхронно шо вказує на те шо синхронізація між ними є.

Доречі цікаве спостереження: коли старі батареї вже заряджненні то нові все ще приймають заряд. Тобто кожна батарея працює окремо, але всім тим рулить Master BMS. Я думаю що за час використання SOH трошкі вже просів, тому старіші беруть меньший заряд а новіші можуть прийняти більше. Але якшо рахувати по графікам заряду/розряду просіданя SOH в межах пари відсотків.

Ви бачите якось SoH?

Здається, Pylontech рахує такий показник.

Не знаю, рахують інші BMS або ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Mr. D сказал:

Ви бачите якось SoH?

Здається, Pylontech рахує такий показник.

Не знаю, рахують інші BMS або ні.

Ні, я не можу побачити SOH. Тому і написав "я думаю шо просів". Бо розряд до 50% і тоді заряд до 100% зараз трошкі відрязняється від того шо було на початку. Але як і казав - буквально на паро відсотків.

Наче супорт може бачити SOH і багато чого ще. Але мовчать і не дають цю інформацію. Я можу бачити тількі вольтаж/SOC всієї збіркі.

Коли тількі шукав акуми то бачив відео людини яка сидить на Пілончетах, і він через аплікуху бачив SOH

Змінено користувачем rommisch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, rommisch сказав:

Ні, я не можу побачити SOH. Тому і написав "я думаю шо просів". Бо розряд до 50% і тоді заряд до 100% зараз трошкі відрязняється від того шо було на початку. Але як і казав - буквально на паро відсотків.

Наче супорт може бачити SOH і багато чого ще. Але мовчать і не дають цю інформацію. Я можу бачити тількі вольтаж/SOC всієї збіркі.

Коли тількі шукав акуми то бачив відео людини яка сидить на Пілончетах, і він через аплікуху бачив SOH

Десь читав, що якщо під'єднатися до Pylontech консолі (мабуть, потрібен USB to RS232 або щось подібне), то там буде SoH.

Але не знаю, наприклад, відкритий доступ до консолі без авторизації або ні.

Victron, здається, вирішив SoH не читати або не завжди показує такий SoC з Pylontech.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Mr. D сказал:

Десь читав, що якщо під'єднатися до Pylontech консолі (мабуть, потрібен USB to RS232 або щось подібне), то там буде SoH.

Але не знаю, наприклад, відкритий доступ до консолі без авторизації або ні.

 

Точно, саме так той хлопчина і робив. Підключався до батарейкі і там все було видно. Бо точно пам'ятаю він ще казав: рік акумулятори в роботі дуже активно і просідання SOH взагалі нема.

Але я обрав інші батареї, тому далі там вже не вивчав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.08.2024 в 13:15, Mr. D сказав:

Victron, здається, вирішив SoH не читати або не завжди показує такий SoC з Pylontech.

Мій показує

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, smotesko сказав:

Є можливість окремо подивитися по окремих батареях? Або у вас тільки одна батарея (BMS)?

Схоже, треба Cerbo GX купляти тому, що ось цей вбудований GX якийсь обмежений в можливостях. Або версію нову спробувати встановити на вбудований GX.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Mr. D сказав:

Схоже, треба Cerbo GX купляти тому, що ось цей вбудований GX якийсь обмежений в можливостях. Або версію нову спробувати встановити на вбудований GX.

У мене Venus GX – тобто він вже зовсім не новий, але актуальні прошивки на нього ставляться. Включіть автоматичні оновлення та й все – віктрон так рекомендує робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, smotesko сказав:

У мене Venus GX – тобто він вже зовсім не новий, але актуальні прошивки на нього ставляться. Включіть автоматичні оновлення та й все – віктрон так рекомендує робити.

Виявляється є такий параметр, але раніше не було. )

Навіть читав десь про те, що Victron не показує такий параметр (можливо, ті повідомлення були достатньо старі та вже такий параметр додали).

image.png.ba80e4ff00540f070c50545a954d9608.png

 

Ще, до речі, є цікавий параметр - кількість модулів батареї, які блокують заряджання або розряджання.

Окремо SoH для кожного модуля не показує, схоже (ось це вже треба в Pylontech консолі дивитися, якщо буде потрібно).

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...