Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Побудувати хозблок

serjik_007

Рекомендовані повідомлення

Необхідно побудувати невеличкий легкий хозблок та встановити на ділянці.

Хозблок має бути розміром 4 на 2.5 метра, з металевого каркасу, обшитого ззовні металевим профнастилом, зсередини обшитий дерев'яною вагонкою. Одне вікно та одні двері.

Прошу надсилати Ваші пропозиції на вайбер (063 240 26 97).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Київська область, біля Василькова.

Нещодавно мені запропонували із дерева за 5 тис. доларів США. Що це за ціни такі? га? Така пропозиція була культурно послана за руським кораблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, serjik_007 сказал:

Нещодавно мені запропонували із дерева за 5 тис. доларів США.

якщо якісно - все може бути.

Я 3 дні тому залив фундамент хозблоку з дровником, розмір 6х2,4. Буде з металопрофілю весь... так от вартість мене також шокувала.

Якби не дровник (він займає половину конструкції), то купив би вагончик (на іншій ділянці в мене такий є, влаштовує). Але там свої приколи - знайти якісний важкувато, ще й задля економії їх роблять на дерев'яному каркасі, а нормальний вже +50% вартості (але про це з'ясовуєш лише коли приїхав в тьму-таракань на виробництво).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.08.2024 в 16:56, serjik_007 сказав:

Внесу трошки зміни по розміру, треба 3 на 2 метри. Криша - односкатна. Можна з газоблока.

Розгляньте варіант з термобудкою. І двері вже є, підлога та стіни з оздобленням. Ціна адекватна, розмірів різних багато. Дощу не боїться та поставити за один день можна. Якщо захочете  - пофарбуєте, або профнастілом. 

Прихований текст

www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-termobudku-z-veko-v-garnomu-stan-IDWoLQV.html

 

Прихований текст

www.olx.ua/d/obyavlenie/budka-holodilnik-refrizherator-carrier-mercedes-sprinter-2019-rk-IDUWmA4.html

 

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2024 в 16:53, serjik_007 сказал:

Нещодавно мені запропонували із дерева за 5 тис. доларів США. Що це за ціни такі? га? Така пропозиція була культурно послана за руським кораблем.

     Цена не так уж и далека от реальности (в пределах уместного торга). Строил сам 5 лет назад сарайчик из дерева/осб 5х3 м. Без стоимости фундамента он обошелся ок. 2200 дол (точнее около 60 тыс. грн). И это своими руками.
     С тех пор дерево подорожало почти в 2 раза (хотя бакс лишь в 1,5). Да и на зарплату строители нынче просят также несколько больше, чем рост курса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...