Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Душовий канал

pashau96

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!Підкажіть,який з цих каналів вибрати,RAVAK 10°,Runway RAVAK або TECElinus?По відгуках ніби TECE якісніший+сухий затвор але  пропускна здатність від 0,7 л/с=42л/хв,в раваку пропускна здатність вже 60 л/хв але немає сухого затвору,є гідрозатвор подвійний(не знаю чим він кращий за звичайний),буде також тропічний душ.Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивіться для початку продуктивність реального "тропічного душа" і зважте, чи ви зможете забезпечити всі умови для його роботи.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, murava сказал:

Подивіться для початку продуктивність реального "тропічного душа" і зважте, чи ви зможете забезпечити всі умови для його роботи.

Я хотів поставити Grohe New Tempesta Cosmopolitan але в характеристиках не пише скільки він може видавати л/хв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, pashau96 сказал:

Я хотів поставити Grohe New Tempesta Cosmopolitan але в характеристиках не пише скільки він може видавати л/хв

Тю, а де тропічний душ?

Ця лійка дасть до 20 л/хв.

Можете ставити любий трап, який нравіца

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, pashau96 сказал:

Grohe New Tempesta Cosmopolitan

в мене таке. І трап Alca plast 800мм нерж з сухим затвором, який регламентує, якщо не помиляюсь, 50л/хв. Спеціально брав до уваги саме цей параметр при виборі.

Так от фігня ці параметри. При на 100% прочищеному стоку я можу бачити, як всередині вода хлюпає - тобто не така вже й добра пропускна спроможність.

А як сіточка підзабиється- то ваще капець

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, sly сказал:

в мене таке. І трап Alca plast 800мм нерж з сухим затвором, який регламентує, якщо не помиляюсь, 50л/хв. Спеціально брав до уваги саме цей параметр при виборі.

Так от фігня ці параметри. При на 100% прочищеному стоку я можу бачити, як всередині вода хлюпає - тобто не така вже й добра пропускна спроможність.

А як сіточка підзабиється- то ваще капець

От і думай тепер який брати трап 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я коли свій обрав, мені сподобались дві речі - ціна та можливість вклеїти плитку у планку. Тобто якщо сильно захочеться - планку перевернув і на тобі нерж полоса. Але в процесі користування такого бажання не з'явилося.

А от пластикові вставки, що тримають планку - бісять. Діставати планку важко, ставити - також незручно. І ці вставки ламаються з часом. Зменшив їх кількість - стало легше.

Коли сток чистий - проблем немає. Але чищу раз на тиждень мінімум.

image.png.a220a0c782bf3a843efef9f674cdc0e2.png

глянув своє ж фото - мабуть, це ширина 900... Але для пропускної здатності це пофіг. Головне - як там у сифоні все відбувається.

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sly сказал:

я коли свій обрав, мені сподобались дві речі - ціна та можливість вклеїти плитку у планку. Тобто якщо сильно захочеться - планку перевернув і на тобі нерж полоса. Але в процесі користування такого бажання не з'явилося.

А от пластикові вставки, що тримають планку - бісять. Діставати планку важко, ставити - також незручно. І ці вставки ламаються з часом. Зменшив їх кількість - стало легше.

Коли сток чистий - проблем немає. Але чищу раз на тиждень мінімум.

image.png.a220a0c782bf3a843efef9f674cdc0e2.png

глянув своє ж фото - мабуть, це ширина 900... Але для пропускної здатності це пофіг. Головне - як там у сифоні все відбувається.

Встановлю напевно все таки равак,хоча він без сухого затвору але 60л/хв якщо звичайно виробник правду написав.У Вас я так розумію ще й сухим затвором?Що,якщо дістати сухий затвор?десь читав на якому форумі,що з сухим затвором не дуже хороша пропускна спроможність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, pashau96 сказал:

Що,якщо дістати сухий затвор?десь читав на якому форумі,що з сухим затвором не дуже хороша пропускна спроможність.

Я не можу сказати, що проблема саме в ньому. Проблема в сіточці, що затримує бруд. Але навіть вона пропускає волосся і буває, приходиться чистити далі, клапан сухого затвору. Тому зовсім знімати її небезпечно.

Так, в принципі, все звідти можна дістати і буде водосток взагалі без проблем, бо 32 труба всеж таки. Але я зараз живу в будинку, який придбав майже готовим, він будувався на продаж. Тому тут повороти канашки 90 градусними кутами, а не 2 по 45, немає ревізій і взагалі хз що і як там. Тому забитися може легко. 

Доречі, купував трубчаті хромовані сифони на умивальник - брав равак та алька пласт... отримав те саме в однакових коробках )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас типовий душ і такий душ потягне майже довільний трап.

Продуктивність трапа є величина з нормативки, яка досить специфічно рахується - при висоті водяного стовпа 50 мм над рівнем трапа.

Равак сам трапи не робить. Як і сифони. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...