Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібні поради з планування квартири

Допитливий

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір. Від забудовника маю орієнтовне розташування меблів. В цьому році планую робити електрику і сантехніку. Сантехнічні стояки знаходяться за межами квартири (виділив червоним). Наразі стіни без штукатурки і плитки, тому розміри ванних кімнат будуть меншими на 7-10 см. Наша сім'я віддає перевагу душовим кабінам замість ванн. Допоможіть першочергово з правильним (найбільш зручним) розташуванням душових кабін, інсталяцій, умивальників у ванних кімнатах. Також поради приймаю по розміщенню інших меблів.

Проект.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все досить продумано. Гарне та зручне планування вам вже зробив забудовник. Якщо у вас молода сім'я з не більш як 4х осіб, вам слід все робити так, як вам вже запропонували.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Andrei Pastushuk сказав:

Все досить продумано. Гарне та зручне планування вам вже зробив забудовник. Якщо у вас молода сім'я з не більш як 4х осіб, вам слід все робити так, як вам вже запропонували.

Причому і ванну залишити, бо краще мати ванну і душ, ніж два душа.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Причому і ванну залишити, бо краще мати ванну і душ, ніж два душа.

В дитячому санвузлі (приміщення 3.1) теоретично можна залишити ванну, але її довжина буде 140 см (напевно замала), оскільки відстань між стінами без штукатурки становить 150 см

Змінено користувачем Допитливий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обов'язково ставити ванну після облицювання приміщення. Також, від пластикової 155см можна відрізати 5 см. А це вже буде досить комфортно для людей до 178см висотою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...