Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам дешево 15 сот Глибочицька ОТГ - 10 хвилин від Житомира - Київський напрямок

kwadrat

Рекомендовані повідомлення

Просто живу в іншому регіоні вже більше 10 років.

Знаходиться в зоні новобудов с.Гадзинка, виїзд з Житомира на Київ і після дорожної розв'язки на кільцевій трасі - наліво. До Житомира 10 хвилин - можна їздити на роботу дешевим електромобілем.

Ділянка рівна і прямокутна, є побудовані сусіди, недалеко ліс.

Ціна: еквівалент 5.500 USD. Відповім на всі запитання.

Screenshot_72.thumb.jpg.fa85250677fb247dfbf13ab494a02d8b.jpg

Якщо ж ви дочитали до цього місця, то маю для вас сюрприз. Я не був на цій ділянці 10 років і вона поросла якимись молодими деревцями (можливо, акація, бо раніше там росло багато саме акації). Послуги, щоб покорчувати 2/3 площі ділянки, коштують +/- 20.000 гривень і матимете якісні молоді дрова на шашлик та/або опалення. Реальному покупцю я на це задоволення виділяю 1.000 USD.

На фото (жовтень-2023) сусідський будинок, сусідська ділянка і моя ділянка праворуч:

IMG-f2a0d5ef6e8945f9eeedc49da71b184a-V.thumb.jpg.d5476602db54dc805fae0ca9d57c5fd3.jpg

Змінено користувачем kwadrat
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • kwadrat змінив заголовок на Продам дешево 15 сот Глибочицька ОТГ - 10 хвилин від Житомира - Київський напрямок
30.06.2024 в 00:03, delic сказав:

То ж ліс Miyawaki. За таке потрібно навпаки +₴1000 зверху просити.

Якби я там будувався, то залишив би частину ділянки під рівними гарними деревцями. Раніше мав інвест-проекти по всій Україні і скажу відверто, що це дуже сумно, коли ти ставиш новий будинок на голій ділянці і 10-15 років чекаєш перші нормальні деревця :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...