Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

аккумуляторный шуруповерт ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

всем доброго здравия ! 

нужно снять ржавчину с поржавевшей металлоконструкции перед покраской .

с этой целью планируется шуруповерт , в него можно будет зажать щетку - насадку и убрать таким образом ржавчину .

На какие параметры обратить внимание   при выборе шуркповерта ? 

12вольт достаточно , или лучше 18  или более?

1.5 амперчаса достаточно аккумулятора литиевого , или  это мало очень , быстро сядет , и нужно к примеру 3 ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Болгарка намного лучше и быстрее чистит. Шурик после чистки крыши в 100 квадратов сразу на замену подшипников поехал. Может есть возможность гену или длинный удлинитель поставить

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В смысле идея не очень. Пробовал и то и то. Шурик применим только с маленькой щеткой в местах куда болгарка не подлезет. Осенью заборы, качели, лестницы, крышу беседки сдирал и перекрашивал. Заебётесь и кучу времени убъете. Он ещё и вычищает намного хуже. Оба инструмента были сетевые.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Я так одну дрельку знищив, хлопці праві, болгарка краще під такі задачі. Але як варіант можна але не давити взагалі і звісно 18v краще буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 25.06.2024 в 18:24, igorrius сказал:

с этой целью планируется шуруповерт

Плохая идея. Может, все и получится, но долго и вспомните все нехорошие слова, что знаете.

Лучше болгарка и с вот такой щеткой:

image.png.79655b95edea843f4828765b36726883.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.06.2024 в 18:24, igorrius сказал:

1.5 амперчаса достаточно аккумулятора литиевого

это ни о чем вообще. У меня есть такой емкости 18в аккум и к нему куча инструмента Ryobi. Подходит только для очень недолгих работ - садится. Например, реноватора хватает минут на 20 (примерно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

Плохая идея. Может, все и получится, но долго и вспомните все нехорошие слова, что знаете.

Лучше болгарка и с вот такой щеткой:

image.png.79655b95edea843f4828765b36726883.png

от такой щеткой 125 болгарку спалил, її на більш великі треба. На 125 треба щітки де щітина збоку:

epicentrk.ua/shop/schetka-diskovaya-pletenaya-125mm-kh-22-2mm-stalnaya-provoloka-0-3mm-tolsen-77533.html

epicentrk.ua/shop/schetka-diskovaya-dlya-shlifmashini-drit-rifleniy-125-mm-krip-22-2-mm-compass.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

от такой щеткой 125 болгарку спалил

хз, я навпаки, маю досвід - на різних 125 болгарках десятки три таких щіток зносив. Як вона спалити може - хз. Може то болгарці вже час був піти...

Я б не сказав, що там велике навантаження - тільки коснувся - готово. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ви не бтесь користуватись такими щітками? :shock:

Після того як мені в ногу втикнулася дротинка з щітки - вилаявся, а коли вчергове застрягла в оклярах закинув подалі і більше не чіпаю.

мовчу про те, що уламків повно було у траві і не раз діставав з підошви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Після того як мені в ногу втикнулася дротинка з щітки - вилаявся, а коли вчергове застрягла в оклярах

якось не стикався з таким. Можлимо, це пов'язане з якістю щітки, бо вони в мене стираються в нуль, без втрати кількості прутків. Але я завжди працюю в комбезі, окулярах, закритому взутті. Може й не звертав уваги.

Хоча до сміття у траві я дуже прискипливий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі круги дуже гарно зчищають з металу практично все, аж до блиску. З нюансів хіба що неможливість залізти у вузькі місця.

image.png.bec084fca3f8dd131f559f78199d4099.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повна муйня! Накупив здуру, кожен вартує як 4-5 пелюсткових

26 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Такі круги дуже гарно зчищають з металу практично все, аж до блиску

Не до блиску, а до своєї основи. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sly сказал:

якось не стикався з таким. Можлимо, це пов'язане з якістю щітки, бо вони в мене стираються в нуль, без втрати кількості прутків. Але я завжди працюю в комбезі, окулярах, закритому взутті. Може й не звертав уваги.

Хоча до сміття у траві я дуже прискипливий.

Оті де тоненькі дроти вилітають, з товстих дротів жодного не вилітело. Виняв з одягу і чистиш далі. Я навіть подумати не міг, що хтось може чистити болгаркою без щитка та засобів індивидуального захисту... Краще вже стару шльондру без гандону віджарити, як що ризикувати подобається

Змінено користувачем Enot123h
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Фрай сказав:

повна муйня! Накупив здуру, кожен вартує як 4-5 пелюсткових

Ну не знаю, я не багато ними користувався, тільки один вбив, бо вирішив ним дерево почистити ))))

Інший поки що робочий, чистить гарно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Enot123h сказал:

Оті де тоненькі дроти вилітають,

отам де тоненьки, як написали вище - також повна муйня :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Enot123h сказав:

от такой щеткой 125 болгарку спалил, її на більш великі треба. На 125 треба щітки де щітина збоку:

epicentrk.ua/shop/schetka-diskovaya-pletenaya-125mm-kh-22-2mm-stalnaya-provoloka-0-3mm-tolsen-77533.html

epicentrk.ua/shop/schetka-diskovaya-dlya-shlifmashini-drit-rifleniy-125-mm-krip-22-2-mm-compass.html

подібними щітками з прмими дротами теж 125 діаметру, то чистив залишки штукатурки з керамічних блоків, монолітної стелі і.т.д. і також приблизно мабуть 5 м2 штукатурки, збивати її небуло можливості бо в сусіда в на стіні вже була вкладена тяп-ляп плитка...

болгарка була 180 дніпро м (з регулятором обертів) і 230 штроборіз спаркі ( регулятор обертів якийсь китайський але там потужність падала сильно)  більше все чистив 180 дніпром на менших обертах.

так, багато витягнув тих прутків з комбінезону .

щітки дротяні вибирав на складі в магазині кожну перевіряв на биття (не були відбалансовані) ставив на болгаркру і включав.

купив приблизно 12-14 штук фірми miol

чашки з крученим дротом мали сильне биття, їх не купував.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За щітки не скажу, але про потужність - дріль електрична сверлить отвір за 30 секунд, той самий метал, те саме свердло у шуруповерті - 5 хвилин. Тобто шуруповерт це буде дуже великі витрати часу як мінімум. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно, різниця є, але зовсім не така вже критична, особливо в металі, його за 30 секунд не просвердлиш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...