Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Mini UPS для роутера, який краще вибрати на 4-6 годин роботи?

Honest18

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, не знайшов теми схожої по мабуть загальній для багатьох проблемі, можливо хтось має нормальне недороге рішення.
Потрібно 4-6 годин, щоб працював інтернет без електрики. Маю заведену в квартиру оптику з конвертором 12В, та 9В роутер TendaAC, тепер стоїть питання/вибір.
Дивився в Україні та на алі, різниця достатньо значна, та й по Україні зараз наявність важко знайти.
Ось дивлюся тут є міні УПС на 10400мАг, ціна 1890 грн і є в наявності, або ось на Алі такий самий міні УПС ціна ну значно нижча 26 "умовних", от і думаю, вроді по характеристикам мені все підходить та по відгукам теж, але ж не зрозуміло як швидко з Китаю приїде, рідко що замовляю на Аліекспрес.
Можливо хто що порекомендує краще за +- 2000грн з максимальним терміном автономної роботи. Дякую за рекомендації!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я такой брал 
a.aliexpress.com/_EvfR2MB

И к нему свинку agm 12Ah.

Минус что полный заряд любого свинца 10-12 часов IMG_20230922_223312.thumb.jpg.1675ba5d39a2e6b863d18cfd6868d5f6.jpg

 

Но он мне нужен только гену завести или дотопать до щитка на инвертор переключится. Или ночью чтоб відеонагляд працював

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Honest18 сказав:

Ось дивлюся тут є міні УПС на 10400мАг

Подібні є на ОЛХ по 1200-1500 грн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Honest18 сказав:

за +- 2000грн з максимальним терміном автономної роботи

В любому магазині інтелектуальний зарядний пристрій (500грн) та AGM 12V20Ah (1200грн) та шнурок з крокодилами (300грн, але я сам паяв), виходить ємність 240Вт*год і вистачить на 40 годин для роутера і конвертора (6Вт), зарядне постійно включене в розетку (не треба нічого перемикати), зазвичай 9в роутеру нічого не станеться від 12-14в

2dc-12v.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sanyas15 сказав:

Подібні є на ОЛХ по 1200-1500 грн

Я з ОЛХ вже наївся, пару раз отримував не те що замовляв, ну його. Краще вже на Алі замовити такий самий s.click.aliexpress.com/e/_EzPhtrh, тим більше кажуть зараз швидко їдуть в Україну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Enot123h сказав:

Я такой брал 
a.aliexpress.com/_EvfR2MB

И к нему свинку agm 12Ah.

Минус что полный заряд любого свинца 10-12 часов IMG_20230922_223312.thumb.jpg.1675ba5d39a2e6b863d18cfd6868d5f6.jpg

 

Но он мне нужен только гену завести или дотопать до щитка на инвертор переключится. Или ночью чтоб відеонагляд працював

мені це складно, хочу просте рішення, без паяння та доробок, у мене руки не з того місця(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, normal сказал:

зазвичай 9в роутеру нічого не станеться від 12-14в

за доллар можно купить преобразователь dc/dc и настроить нужное напряжение для устройства 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Honest18 сказав:

вроді по характеристикам мені все підходить та по відгукам теж

Тут коментарі почитайте, пишуть новий тримає 4 години, а через рік 1 годину і конденсатори вздуті

4 хвилини тому, igorrius сказав:

можно купить преобразователь dc/dc

Так в роутері він вже стоїть з запасом 20-30в перетворює у 5в, навіщо окремий?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, normal сказал:

Так в роутері він вже стоїть з запасом 20-30в перетворює у 5в, навіщо окремий?

а исключения бывают ? 

и зачем тогда роутеры на разное напряжение , к примеру 9 и 12 вольт , если в схеме все равно кренка на 5 вольт ?

а я себе уже роутер через dc/dc преобразователь запитал , думал 16 вольт давать , оказывается напрямую и 16 можно

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви міряли скільки видає рідний блок живлення роутера? Я колись поміряв напругу у старого БЖ і він замість 12в видавав вже 16в, напевно з часом якісь конденсатори трохи здулись чи хз, але все працювало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, normal сказав:

пишуть новий тримає 4 години, а через рік 1 годину і конденсатори вздуті

Маю такий тільки на 36Вт, трохи більше місяця в експлуатації, тримає близько 10 годин роутер і термінал (були дні коли ремонтні роботи проводилися). А  з теперішніми вимкненнями по 3-4 години справляється легко. Як буде далі, подивлюся, поки все ок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, normal сказал:

Так в роутері він вже стоїть з запасом 20-30в перетворює у 5в, навіщо окремий?

Я на 12В роутерах бачив конденсатори по входу на 16В. Може і їбанути. 13.5 майже всі 9 та 12 вольтові витримають.

Але собі нестабілізоване 10.5-13.5 тільки для камер використовую, інше через DC/DC - відеорегістратору та медіаконвертору 12В стабілізовані, а мікротікам 24В.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sanyas15 сказал:

Подібні є на ОЛХ по 1200-1500 грн

ви дуже помиляєтесь... ціни підросли вдвічи/втричі... на розетці - у 5 разів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Enot123h сказал:

свинку agm 12Ah.

Минус что полный заряд любого свинца 10-12 часов 

у нас зараз світло 3-4 години на добу сумарно. Тому не до свинок.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, sly сказав:

ви дуже помиляєтесь... ціни підросли вдвічи/втричі

Брав на промі в травні ще за 1000 грн, подивився зараз, взагалі немає в наявності, а ціни стоять по 1800 і вище... трохи більше місяця пройшло 😐

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Enot123h сказав:

бачив конденсатори по входу на 16В. Може і їбанути. 13.5 майже всі 9 та 12 вольтові витримають

Ну зарядне 13.5в і видає, максимум 14.5в (короткий період)

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, TaurosRMK сказав:

Брав на промі в травні ще за 1000 грн, подивився зараз, взагалі немає в наявності, а ціни стоять по 1800 і вище... трохи більше місяця пройшло 😐

так, зараз ціни в два/три рази виросли, в порівнянні з 2 місяці тому, я все думав чи треба воно мені, от тепер приходиться викручуватися.image.thumb.png.a8b8f5e11c71f48a565e6e7886756537.png
вже замовив тут s.click.aliexpress.com/e/_DFQxfSf , і то, поки думав ціна вже 28 дол.

Змінено користувачем Honest18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, TaurosRMK сказав:

Маю такий тільки на 36Вт, трохи більше місяця в експлуатації, тримає близько 10 годин роутер і термінал (були дні коли ремонтні роботи проводилися). А  з теперішніми вимкненнями по 3-4 години справляється легко. Як буде далі, подивлюся, поки все ок.

Ну мені буде достатньо десь 4-5 годин, якщо буде 6 тримати - буде ідеально. Нехай воно через рік буде не пригодне - то мабуть якщо його постійно користувати, навіть коли світло є, окрім коли потрібно зарядити, то мабуть будь які акумулятори та конденсатори вийдуть з ладу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Honest18 сказав:

то мабуть якщо його постійно користувати, навіть коли світло є

Так його таке призначення, він постійно в розетці, коли є світло, то заряджає батареї, а потім напряму живить роутер, коли немає світла, то живить від батарей. Навіть не помічається що світло пропало чи включилося. Нащо його купувати, якщо постійно ходити і підключати проводи? ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, TaurosRMK сказав:

Так його таке призначення, він постійно в розетці, коли є світло, то заряджає батареї, а потім напряму живить роутер, коли немає світла, то живить від батарей. Навіть не помічається що світло пропало чи включилося. Нащо його купувати, якщо постійно ходити і підключати проводи? ))

Я мав на увазі, коли світло було без виключень в цьому році, не про зараз ситуацію. Та й так, воно зручно, і навіть якщо вийде з ладу, за 25-30 дол воно того мабуть все таки та й коштує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, TaurosRMK сказав:

Маю такий тільки на 36Вт, трохи більше місяця в експлуатації, тримає близько 10 годин роутер і термінал (були дні коли ремонтні роботи проводилися). А  з теперішніми вимкненнями по 3-4 години справляється легко. Як буде далі, подивлюся, поки все ок.

Подумав, дякую за підказку, не знав що є на 38Вт, я вже також придбав на 36 Вт такий міні упс s.click.aliexpress.com/e/_DDuG3ML, тепер думаю чи відмінити замовлення, чи хай буде два, про запас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Honest18 сказав:

чи хай буде два, про запас?

Роутер напевно більше споживає, можна його на потужнішу модель поставити, а ону на слабшу, так на довше вистачить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я у провайдера купив міні упс до роутера. Провайдер Ланет. Є гарантія і тримає в межах 5-6год. Здається 3 неділі тому, за 1400грн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, normal сказал:

В любому магазині інтелектуальний зарядний пристрій (500грн) та AGM 12V20Ah (1200грн) та шнурок з крокодилами (300грн, але я сам паяв), виходить ємність 240Вт*год і вистачить на 40 годин для роутера і конвертора (6Вт), зарядне постійно включене в розетку (не треба нічого перемикати), зазвичай 9в роутеру нічого не станеться від 12-14в

2dc-12v.jpg

Главное полярность не перепутать))

Я в прошлом году спалил модем с роутером))

В этом году купил такое, правда дешевле на 1000.

rozetka.com.ua/361147782/p361147782/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...