Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентиляційні канали в будинку з газоблоку

goodzik

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, normal сказал:

А куди в мене без вентканалів вони діваються? Кухонна витяжка вентилятором викидає крізь стіну (не через дах), у санвузлі так само вентилятором, котел так само своїм вентилятором засмоктує і викидає через коаксикальний димохід, все інше просто залітає і вилітає через вікна, то яку роль відіграють ті вентканали, коли без вікон вони не працюють, а з вікнами все працює і без них?

Так можно дойти и до избы по черному, там тоже куда тот дым девается...)

Да и зачем мастырить вентиляторы, если природа может сделать это сама.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, normal сказав:

То може хтось покаже яка зараз тяга у такому вентканалі? Чи вчора, чи позавчора, вдень чи вночі... Цигарка і відео, без формул по фізиці...

Рух у вентканалі є завжди , гірше ,  краще але завжди.

Знято сьогодні вранці , в будинку ще немає ні вікон ні дверей. Температура в будинку може зовсім трохи нижча ніж на вулиці. Це димоходний канал Д 260мм. висота 5+метрів.

 

 

Можу ще зняти відео в аналогічному каналі але вже загільзованому , тобто з металевим каналом , думаю там тяга буде на порядок гірша.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Температура в будинку може зовсім трохи нижча ніж на вулиці

Це тяга не від різниці температур чи висоти труби, а від вітрового підпору, таке саме можна побачити і у вікнах (звісно коли є хоч невеличкий вітерець), то навіщо платити більше (за ті вентшахти)? Це ж не квартира де у ванні немає вікон і купа сусідів які будуть воняти у вікно, там воно може і потрібно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 25.06.2024 в 10:49, goodzik сказал:

Сказав (на той момент), що то відноситься до вентиляції, про детальне "планування/креслення" якої "ми не домовлялись" і якщо я бажаю. то він це може зробити. але треба ще "накинуть"...

То накиньте йому петлю... не розумiю,що за Арх. який не робе в проектi "вент-канали i димарь", де ви такого знайшли?..

В 25.06.2024 в 10:49, goodzik сказал:

та і взагалі (з його слів) там "виводити все дуже просто"....

Ну,хоть тут вiн правду сказав, от тiльки з такого матерiалу - фото  image.png.a978bc854e4830e0c5b89ffa249b88a1.png

В 25.06.2024 в 19:40, goodzik сказал:

але чомусь мені здається, що ця конструкція, якщо зробити з газоблку буде не зовсім "надійна/стійка" (особливо та що з 1-м каналом) :(

Тут ви правильно помiтили, "не ставайте на тi граблi"(якi тут постiйно стають на них)

В 25.06.2024 в 19:40, goodzik сказал:

Підозрюю що газоблок буде набиратись вологою і тріскатись/розвалюватись, чи волога буде проступати на зовнішню сторону стіни де буде жила кімната

Тут теж, ви правильно розумiете.

Вент-канали повиннi бути "найменше" по отвору(Ф-150мм),a то що показують вам на фото в газобетонi, то дiрки для горобцiв (70-80мм)

До пяти метрiв "висотi" повинно бути "отвiр вент-канал"(Ф-150мм), а вище, приблизно (Ф/200-250мм)

I краще вент-каналiв з керамiки нема, бо це природний мат. i краще проходе природнiй процес вентилювання. 

Пока ви ще не наробили собi "проблем" з цим матерiалом, подивiця в рекламi,там кращий мат. у Хелуз, там все в комплектi, де все продумано, всi елементи на коробку, i коробка виходе економiчнiше i бистрiше монтаж "лего" в порiвнянi з ГБ, або цеглою. (можу все пояснити покроково, вiд фунд. до покрiвлi)... думаю,.....

А тi "мангали" що вам показують на кришах,то все подвiйни роботи i грошi.(а в другому випадку,тi мангали можуть спричинити проблему)     

Приклад -де все в комплектi i краще -фото.

flue08.jpg

1903512716_-..png.74dcfe7dd8aa678034207d1f79865d6d.png

obla-striska-2014-copy.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, volkoff сказав:

До пяти метрiв "висотi" повинно бути "отвiр вент-канал"(Ф-150мм), а вище, приблизно (Ф/200-250мм)

Звідки ви взяли ці числа ? Можите чимось підтвердити ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...