Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по гибрідним сонячним інверторам.

Валентин44

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня добродії. 

Трошки опишу свою "хотелку", та питання на якф не можу знайти відповіді.

 

Приватний будинок. На разі є 3 КВт соняшних панелей. До них куплений EASUN SMH II 3квт.

Але поки ще інвертор в дорозі, з'явились питання.

 

1. Чим відрізняється EASUN SMH від SMG? По тому що пишуть продавці на аліекспрес, нічого не зрозуміло. Оба мають режим "підмішування" ?

2. Мені 3 квт мало. Пікова нагрузка, коли буде мережа, може бути до 4-5 кВт (електродуховка, індукційна пічка, станок 4 квт). Тому думаю заказати більш потушний, 6 КВт. Який інвертор, з потужністью близко 6 кВт вміє віддавати енергію в мережу? На випадок якщо значно спростять регістрацію ДСЕС, і буде сенс рееструвати навіть 3-6 квт станції.

3. Одного разу, зустрів інвертор 3 квт, який мав вихід (для пристроїв які будуть працювати без мережі, від АКБ/сонця), та вихід об'єднаний зі входом. Тобто він може надлишок енергії в мережу, але в нього був ще ЛІМІТЕР, так щоб віддавати в мережу на потужні пристрої але не за межі лічільника. Тобто, 3 квт інвертор свої 3 квт від сонця може віддати на духовку та індукціїку які сумарно 5 квт. Але вони підключені ДО інвертора. Але той інвертор був не доступний для замовлення, я подубного найти не можу більше. Як на малюнку.

хочу.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Валентин44 сказав:
2 години тому, Валентин44 сказав:

Але той інвертор був не доступний для замовлення, я подубного найти не можу більше

Мені 3 квт мало. Пікова нагрузка, коли буде мережа, може бути до 4-5 кВт (електродуховка, індукційна пічка, станок 4 квт)

Хитрий інвертор вміє підмішувати з батареї в мережу. Тобто інвертує своїх 3 і бере транзитом з мережі якусь кількість (залежить який там transfer switch в інверторі, але зазвичай він достатньо великий). Тому тут можна зекономити і брати інвертор по мінімуму.

Я зараз теж організовую підміс з акб і навпаки. Але наразі в процесі.. 

У віктрона це працює якось так (взагалі там реалізовується все що хочеш з додатковим девайсом venus gx або cerbo gx і відповідним фахівцем):

 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...