Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как "ужиться" с инвертором (шум)

Energizer777

Рекомендовані повідомлення

Есть солнечный инвертор 24в2кВт. Судя по количеству тем на форуме и спроса на инверторы в последнее время - этот девайс сейчас мегапопулярный, некоторые даже в квартиры ставят. У меня дом маленький (90кв) и нет таких мест, откуда бы не было слышно его шум, гаража нет, есть подсобное неотапливаемое помещение(типа сарай/склад) в 30 метрах от дома.   Есть мысль установить его на холодный чердак (аккумуляторы оставить в теплой части дома, мониторинг и управление дистанционно). Уже думал установить его на улице в какой-нибудь бокс. Был бы благодарен тем, кто поделится своим решением этой проблемы или даст совет относительно мною рассматриваемых вариантов. Конечно, в наше время, проблем больше чем какой-то шум, но все же...

Змінено користувачем Energizer777
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Energizer777 сказал:

кто поделится своим решением этой проблемы

контроллер с датчиком температуры на вентилятор. Поставить можно самостоятельно. Ищите в ютубе.

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, sly сказал:

контроллер с датчиком температуры на вентилятор. Поставить можно самостоятельно. Ищите в ютубе.

И инвертор будет падать в ошибку по оборотам вентилятора. Ищите в ютубе.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Chatter сказал:

И инвертор будет падать в ошибку по оборотам вентилятора. Ищите в ютубе.

мне ютуб не нужен, потому что у меня инверторы уже с такими контролерами. Запрограммировал, прикрутил датчики - все работает. А вы продолжайте смотреть ютуб. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Energizer777 сказал:

есть подсобное неотапливаемое помещение(типа сарай/склад) в 30 метрах от дома. 

У меня в сарае стоит, зимой акб стоит в пенопластовом ящике с подогревом

4 часа назад, Energizer777 сказал:

Есть мысль установить его на холодный чердак (аккумуляторы оставить в теплой части дома

Летом на чердаке инвертору поплохеет, там бывает за +50, я в сарай вентилятор поставил

Так что если в доме есть место куда поставить то вариант с ограничением оборотов и работе по температуре это вариант, ну или та же дея она вентиляторами почти не крутит, мой крутит после 20 ампер по dc или около того

И самое главное учитывая кучу тем на эту тему зачем создавать очередную новую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Energizer777 сказав:

своим решением этой проблемы

В мене не сонячний (без панелей), вмикаю тільки при потребі, тобто наприклад у 2023-му раз на місяць, щоб відновити саморозряд, а нахіба ним гудіти коли світла більше є чим нема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, mib сказал:

Летом на чердаке инвертору поплохеет, там бывает за +50

 

За +50 (вариант с чердаком) бывает существенно реже, чем длительний мороз зимой (вариант с сараем).

Пока думаю установить инвертор на чердаке в нише, с дополнительным вентилятором, который будет включаться от +40 до +50, выше +50 инвертор будет вырубаться. Зимой ниша закрывается и утепляется, предусмотрю какой то минимальный подогрев. АКБ внизу в теплом помещении под инвертором. Вариант с сараем тоже рассматривал, но у меня далековато от дома он.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Energizer777 сказал:

За +50 (вариант с чердаком) бывает существенно реже,

Ну не сказал бы, у меня лет рять назад га чердаке стоял датчик температуры почти все лето выше 40 и не редко за 50

Инвертор греть не обязательно мой до -15 а акб стоит в пенопластовом ящике и в нем два коврика по 15 ватт которых вполне себе хватает что бы держать +20 по прошлой зиме средний расход около 5 кВт,ч в месяц максимум в день 0,5 квт тоесть затраты мизерные даже если от акб греть

Так то я тоже думал на чердак но охладить его невозможно даже если часть отгородить

Либо ищите инвертор в уличном исполнении его на фасад, а акб за стенкой

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, mib сказал:

Ну не сказал бы, у меня лет рять назад га чердаке стоял датчик температуры почти все лето выше 40 и не редко за 50

Инвертор греть не обязательно мой до -15 а акб стоит в пенопластовом ящике и в нем два коврика по 15 ватт которых вполне себе хватает что бы держать +20 по прошлой зиме средний расход около 5 кВт,ч в месяц максимум в день 0,5 квт тоесть затраты мизерные даже если от акб греть

Так то я тоже думал на чердак но охладить его невозможно даже если часть отгородить

Либо ищите инвертор в уличном исполнении его на фасад, а акб за стенкой

Ну тогда, учитывая ваш опыт от чердака придется отказаться (по крайней мере летом). Поставлю я его под навес на улице до холодов, а там видно будет. Может и на чердак зимой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Energizer777 сказал:

2e.ua/ru/products/invertor-2e-vm-2k24-2000-va-avtonomnyj/

Я чому спитав. Тому що, зараз у зв'язку з проблемами з світлом, такі інвертори + батарею встановлюють у квартири. Не всі ж можуть потягнути Деї у парі за 3000баксів чи Віктрони ще дороще. Тому шукаю варіанти. А їх бачу не дуже то і є. Бюджетні інвертори шумні, а дешеві батареї до того ж і небезпечні. Якось так виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Energon сказал:

Я чому спитав. Тому що, зараз у зв'язку з проблемами з світлом, такі інвертори + батарею встановлюють у квартири. Не всі ж можуть потягнути Деї у парі за 3000баксів чи Віктрони ще дороще. Тому шукаю варіанти. А їх бачу не дуже то і є. Бюджетні інвертори шумні, а дешеві батареї до того ж і небезпечні. Якось так виходить.

Якщо бюджетно то  мене в квартирі такий(для котла, в квартирі автономне опалення) :logicpower.ua/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy-12v-lpy-psw-500va-350vt-5a-10a і батареї 3х20Аг. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Energon сказав:

…Віктрони ще дороще. Тому шукаю варіанти. А їх бачу не дуже то і є. Бюджетні інвертори шумні

Віктрони теж шумні. Мій Віктрон в режимі інвертора тихий до 20% навантаження, далі вмикає вентилятор. І в режимі заряду також крутить вентилятором. 
Отой вентилятор там зовсім не Noctua. Шумить на всю квартиру. 

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, smotesko сказав:

Мій Віктрон в режимі інвертора тихий до 20% навантаження, далі вмикає вентилятор

У вас який віктрон?

 

1 годину тому, Energon сказав:

такі інвертори + батарею встановлюють у квартири

А вам дуже потрібно в квартирі власне отой гібридний інвертор? Бо наприклад зарядка віктронівська 24/16A не шумить от взагалі, ну гуде як трансформатор чуть чуть в шафі, як не прислухатися то й не чути.  Ну але 16 не 65. Маю ще 24/25 віктронівську, наразі не використовую - то там так, вентилятор вже значно шумніше працює на 25A, але обороти міняються динамічно залежно від ампер які налаштувати.
Інвертор віктронівський маленький і дешевий відносно але холодильник з котлом тягне. Шумить тільки як стартує холодильник пару сек.

Я зараз замовив Victron Multiplus з зарядним на 40А, незнаю наразі як воно шумить, чуть що прийдеться знизити заряд.  Але переходжу на мультіплюс лише з ціллю трохи потужнішого зарядного бо окремо ненайшов нормального, під нові акумулятори і поєднати резервне живлення з економією по нічному тарифу (ще незнаю що з того вийде), а так то блекаут 2022-2023 і по сьогодні в квартирі і окремим простим інвертором і зарядним обійшовся через перекидний рубильник.

Взагалі у віктрона переплачуєм не так за залізяку, як за всю оцю екосистему і масу можливостей по конфігурації. І навіть досить старе залізо все це підтримує, тобто вони не сильно застаріє за 5-10 років.
ESS там потужний функціонал, а є ще Node RED для github.com/victronenergy/node-red-contrib-victron/wiki/Example-Flows

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vovarpd сказав:

А вам дуже потрібно в квартирі власне отой гібридний інвертор?

Та і в будинку без нього нормально, в мене роутер з онушкою 12в напряму працюють від свого аккумулятора, резервне освітлення 12в теж від окремого, без гудіння вентиляторів та втрат на перетворення напруги, інвертор в цьому році всього два раза вмикали по 5 хвилин (в душі помитися від газового котла)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2024 в 21:02, Energizer777 сказав:

Есть солнечный инвертор 24в2кВт. Судя по количеству тем на форуме и спроса на инверторы в последнее время - этот девайс сейчас мегапопулярный, некоторые даже в квартиры ставят. У меня дом маленький (90кв) и нет таких мест, откуда бы не было слышно его шум, гаража нет, есть подсобное неотапливаемое помещение(типа сарай/склад) в 30 метрах от дома.   Есть мысль установить его на холодный чердак (аккумуляторы оставить в теплой части дома, мониторинг и управление дистанционно). Уже думал установить его на улице в какой-нибудь бокс. Был бы благодарен тем, кто поделится своим решением этой проблемы или даст совет относительно мною рассматриваемых вариантов. Конечно, в наше время, проблем больше чем какой-то шум, но все же...

12Квт, Поставив на вулиці. АКБ у всепогодному ящику з вентилятором і хітером. Шумить він знатно коли сонце є, тож не пожалкував

photo_2024-06-17_09-43-41.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, vladimir_vro сказав:

12Квт, Поставив на вулиці

А його характеристики дозволяють експлуатацію взимку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Фрай сказал:

А його характеристики дозволяють експлуатацію взимку?

Рою этот вопрос, и по дие указывают диапазон от -15 до +50.

Другие инверторы от 10 градусов тепла.

В данном случае логичней изготовить закрытую будку все таки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Фрай сказав:

А його характеристики дозволяють експлуатацію взимку?

Інвертор на вулиці ок

image.thumb.png.f1dfc4eae192b61918a88ade6979be8d.png

Батарея теж ок (термостат поставити на +5)

image.png.0cd43230bee3617477fb8867d3cbd1c4.png

Ще обшию залишками терасної дошки для естетичної складової

Змінено користувачем vladimir_vro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, DimaF сказав:

Рою этот вопрос, и по дие указывают диапазон от -15 до +50.

Другие инверторы от 10 градусов тепла.

В данном случае логичней изготовить закрытую будку все таки.

www.deyeinverter.com/product/hybrid-inverter-1/sun5-6-8-10-12ksg04lp3.html

та ніби -40 to +60℃, >45℃ Derating

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, vladimir_vro сказал:

www.deyeinverter.com/product/hybrid-inverter-1/sun5-6-8-10-12ksg04lp3.html

та ніби -40 to +60℃, >45℃ Derating

Хорошо бы если бы так и оказалось.

У меня в доме без варварства никак не поставишь, думаю над таким вариантом, если в гараж не получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.06.2024 в 13:44, Energizer777 сказал:

2e.ua/ru/products/invertor-2e-vm-2k24-2000-va-avtonomnyj/

Дешевий варіант брендований під ERC здається.
Тільки недавно віддав такий з ремонту
НЕ бачу сенсу такий брати у порівняннні з того ж Алі можна взяти маст на 3000вт за 9-10тис.
Якщо свербить то вже в Україні за 15-20тис

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...