Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проведення електроенергії в підвальне приміщення.

Анатолий21

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, маю підвальне приміщення в багатоповерховому будинку, в ньому проведене тільки освітлення.

Хочу періодично використовувати електроенергію в особистих цілях, підключаєма потужність  десь 3 кВт.

Чи можна взагалі по закону встановити електролічильник в підвальне приміщення і спокійно ним користуватися? Приблизний бюджет, може хто в курсі?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я і хочу поцікавитись, умовно за 30 метрів від входу в підвальне стоїть трансформаторна підстанція, від якої живиться будинок.

Але тягнути від ТП це буде не зовсім бюджетно. 

Якогось ввідного щитка в підвальному приміщенні не бачив.

На жаль, я в цьому не дуже розбираюсь, думав є якась відома процедура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дам не відповідь, а спостереження. Колись жив в квартирі на технічному поверсі – 17й поверх 16 поверхового будинку. Лічильник для цієї квартири був встановлений в електрощитовій на першому поверсі. Рахунки за е/е приходили від обслуговуючої організації будинку, за комерційним тарифом. Що логічно, бо це не житлове приміщення за документами. 

Змінено користувачем smotesko
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2024 в 18:27, Анатолий21 сказав:

Доброго дня, маю підвальне приміщення в багатоповерховому будинку, в ньому проведене тільки освітлення.

Хочу періодично використовувати електроенергію в особистих цілях, підключаєма потужність  десь 3 кВт.

Чи можна взагалі по закону встановити електролічильник в підвальне приміщення і спокійно ним користуватися? Приблизний бюджет, може хто в курсі?

Дякую.

Якщо у вас є окремі документи на це приміщення то мабуть можна але складно та дорого. Якщо документів нема то якщо на вході в будинок стоїть лічильник на весь будинок то домовляєтесь з ОСББ щоб десь підключитись після того лічильника, ставите лічильник та робите договір відповідно до якого ви зобов'язуєтесь компенсувати ОСББ витрачену вами електроенергію. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...