Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите перевести в режим простоя Kospel

roverspam

Рекомендовані повідомлення

Добрый день всем. Я или тупой, или что-то другое.

Хочу перевести свой котёл Kospel EKCO.LN2 в режим простоя. Для этого в инструкции написано чётко чёрным по-белому:

 

image.thumb.png.e109c9fbc5df98c3efc81f5788ff4983.png

 

Но "внезапно" эта кнопка в течении нажатия 3-х секунд просто включает (либо выключает) котёл и он работает в обычном зимнем режиме (можно конечно поставить температуру выходной воды на минимум в 20 градусов и тены просто не будут включаться, но нужно ведь, чтобы он не бесперебойно маслал, а только 15 минут в ночное време)!

Объясните идиоту, где он тупит плиз

 

Заранее спасибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

😀
Просто виключить котел. щоб усе згасло, буде тільки F. Від електрики не відключати! Котел сам буде провертати вал насосу раз на добу. А включається він. тому що ви тримаєте кнопку довше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, roverspam сказал:

Хочу перевести свой котёл Kospel EKCO.LN2 в режим простоя

Дяка, я і не знав про це. Вже 2 роки котел вимкнутий стоїть після встановлення ТН. Підключив живлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, naupv сказал:

😀
Просто виключить котел. щоб усе згасло, буде тільки F. Від електрики не відключати! Котел сам буде провертати вал насосу раз на добу. А включається він. тому що ви тримаєте кнопку довше.

F іноді блимає. Все гаразд, він раз на добу колись там врубається на 15 хвилин? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, roverspam сказал:

F іноді блимає. Все гаразд, він раз на добу колись там врубається на 15 хвилин? 

Судячи з мануалу, від відраховує 24 години з моменту відключення та вмикає насос на 15 хв

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Gitan сказал:

Судячи з мануалу, від відраховує 24 години з моменту відключення та вмикає насос на 15 хв

дякую, перевірю!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.06.2024 в 14:54, naupv сказал:

😀
Просто виключить котел. щоб усе згасло, буде тільки F. Від електрики не відключати! Котел сам буде провертати вал насосу раз на добу. А включається він. тому що ви тримаєте кнопку довше.

 

В 14.06.2024 в 16:20, Gitan сказал:

Судячи з мануалу, від відраховує 24 години з моменту відключення та вмикає насос на 15 хв

 

вимкнув вчора його в 23:06 (не відрубав від електрики, F блимала), сьогодні прийшов в 23:08 (і трохи пізніше ще раз) - нічого не включилося...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...