Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

3 фазна мережа

gaset

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

 

Є будинок із заведеними трьома фазами. Загальна потужність 16квт. Скільки на одній фазі? Чим це визначається?

Змінено користувачем gaset
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, gaset сказал:

Чим це визначається?

залежить від лічильника. Якщо звичайний - то аперажом вводного автомата поруч. Якщо лічильник з можливістю параметризації - то вашим кабелем, щоб витримав велику потужність на одній фазі. З власного досвіду - на будинку 3ф 10,5 кВт та лічильником з параметризацією - я легко можу все повісити на одну фазу.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і, звісно, в обох випадках автомат має значення. Просто у другому випадку зазвичай йде збільшений ампераж. На ділянці, де в мене 3ф 16 кВт - стоїть автомат 3Р 32А

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sly сказал:

ну і, звісно, в обох випадках автомат має значення. Просто у другому випадку зазвичай йде збільшений ампераж. На ділянці, де в мене 3ф 16 кВт - стоїть автомат 3Р 32А

У мене вроде по договору 15, але реально (зі слив робитника ДТЄК) десь 12 квт, стоить автомат на 20А, це що, мене надурили?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

стоить автомат на 20А, це що, мене надурили?)

У мене на 12 квт 20а 

20220909_070134.jpg

Змінено користувачем Asot
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

У мене вроде по договору 15, але реально (зі слив робитника ДТЄК) десь 12 квт, стоить автомат на 20А, це що, мене надурили?)

20*230*3 = 13.8 кВт - формально. Струм невідключення автомата 1,13*20, тож маємо довготривалу потужність 1,13*20*3*230 = 15,6 кВт. Короткотривала потужність ще більше, взимку ще більше (температурний коефіцієнт), літом меньше

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, DimaF сказал:

У мене вроде по договору 15, але реально (зі слив робитника ДТЄК) десь 12 квт, стоить автомат на 20А, це що, мене надурили?)

ставлять що було ) В мене на 10,5 кВт стоїть 25А.

3 минуты назад, Asot сказал:

У мене на 12 квт 20а 

ото гімно у будь-якому разі треба замінити. Може не спрацювати. Це дешман китайський, є досвід неспрацювання саме по цьому "бренду".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sly сказал:

ото гімно у будь-якому разі треба замінити

Колись як доживем ,брендовий наче 3600грн такий тоді був ,після лічильника стоїть шнайдер акті 9 20а 

Та і не мае в мене нагрузок по 5 квт  ,щоб кошмарити той автомат 

Цей наче 1000 тоді був ,ставив не я а підрядчик ,не хватало тоді грошей ,як і зараз на супер 

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Asot сказал:

брендовий наче 3600грн такий

просто нащо на 20а такий формат? Поставте звичайний автомат 3Р. axiomplus.com.ua/avtomaticheskie-vyklyuchateli/product-34208/

Хоча якщо в будинку у щиті є вводний автомат - можна не паритись (всяке буває, в мене в декількох сусідів немає вводних у будинку, а в одного на будинок у 250 метрів 5 автоматів у щитку).

8 минут назад, Asot сказал:

Та і не мае в мене нагрузок по 5 квт 

воно на КЗ може не спрацювати. Саме так в мене було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Asot сказал:

після лічильника стоїть шнайдер акті 9 20а

сорі, вже побачив. Тоді пофік. Можна рахувати, що то у Вас рубільник )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, shneider_vova сказал:

20*230*3 = 13.8 кВт - формально. Струм невідключення автомата 1,13*20, тож маємо довготривалу потужність 1,13*20*3*230 = 15,6 кВт. Короткотривала потужність ще більше, взимку ще більше (температурний коефіцієнт), літом меньше

Зрозумило, я так поняв це нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sly сказал:

Можна рахувати, що то у Вас рубільник )))

Будем щитати ,що да )) ше не вибивало ні разу ,ні той енехт ні шнайдер ,той з наконечніками я під сонце планував ,бо бачив у сусіда далекого на 30квт сонця стоїть простий ,наче тоже ресовський фірмений)собі ж захотів ,щоб зеднання було надійне

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, DimaF сказал:

У мене вроде по договору 15, але реально (зі слив робитника ДТЄК) десь 12 квт, стоить автомат на 20А, це що, мене надурили?)

Цю таблицю сфотав колись у монтерів ДТЕК.

Тож, в кого 12кВт - може бути 20ть або 25А автомат 🤷‍♂️

 

image.png.f28ec76a55f42755529b8dc3a84f425e.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...