Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запуск генератора через Ajax

vovapk

Рекомендовані повідомлення

Всіх вітаю!

Замовив собі новий інверторний генератор Matari M7500I-R, у якого є функція дистанційного запуску за допомогою пульта (без ATS). Виникла думка, що оскільки він вже може дистанційно запускатися, то можна було б спробувати інтегрувати реле від Ajax, яке буде давати сигнал на запуск/зупинку замість/паралельно з рідним пультом.

Зараз замовляю це реле від Ajax, в середу маю забирати генератор і буду пробувати це робити. Проте можливо хтось вже має такий досвід, буду вдячний за коментарі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив інверторний генератор, але трохи іншу версію. Взяв модель Matari M7500I-SOLAR з "сухим" контактом для підключення запуску від безперебійника, і до цього контакту підключу реле від Ajax. Відпишусь коли зроблю і затестую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарна ідея, в мене подібне заплановано, але в мене є окремий щиток АВР і там виведена кнопка "стоп". Так от я планую реле Аякс до цієї кнопки в паралель приєднати - тоді АВР в автоматичному режимі можна буде з телефона зупиняти / заборонити старт генератора - напр. вночі, чи коли немає потреби

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Запуск генератора через реле Ajax встановлено, все працює. У себе це підключення я організував наступним чином.
Мій генератор має вихід із "сухим контактом" для підключення інвертора на запуск, а також вбудовану зарядку акумулятора.
Я вивів до генератора розетку 220v, яку підключив до системи безперебійного живлення. Від цієї розетки через трансформатор на 12v підключив реле Ajax, і з'єднав його з відповідним роз'ємом на генераторі. Реле і трансформатор розмістив в подвійній накладній розетці.
Тепер у мене на реле іде постійні 12v і воно завжди в мережі. А розетку буду використовувати для підзарядки акумулятора генератора. Можна було заживити реле напряму від акумулятора генератора, проте я вирішив не ризикувати пришвидшеним розрядом акумулятора та можливими стрибками напруги.

Системи автозапуску у мене немає поки, тому все рівно потрібно в щитовій вручну перемикати автомат живлення від мережі/від генератора, проте не потрібно виходити з будинку та іти в генераторну щоб його запускати.

 

П.с. друге фото перевернуте, уявлення не маю як його завантажити нормально.

20240625_111250.jpg

20240625_113354.jpg.3ae9c8538eb01c88b890a467682ef4ee.thumb.jpg.4754c4c060d918491793fdfe0601684a.jpg

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, vovapk сказал:

тому все рівно потрібно в щитовій вручну перемикати автомат живлення від мережі/від генератора

можна купити девайс з алі, який буде це сам робити. В обидві сторони, автоматично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який саме купували?

Я зараз бачу в основному два вида. Я ж так розумію що з однофазного генератора на трифазну систему потрібен автомат на 380V?

Такі бачу наче тільки на 220V, а ось такі на 380V.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...