Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Конденсат и плоская кровля

mariiastep

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

У меня квартира находится на втором этаже двухэтажного дома, который лет 20 назад был типовым детским садом. В одной из моих комнат стали появляться мокрые пятна на потолке. Мокрые пятна, а в дальнейшем и капание с потолка воды происходит ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО в жаркое время года, когда солнце припекает. И течь начинает ночью. Я понимаю что это конденсат. Но откуда? Крыша это пустотелая плита + слой керамзита + стяжка + три слоя рубероида.

После изучения аналогичного, но действующего  садика Я обнаружила , что в том месте где изначально начало течь были установлены канализационные трубы туалета. То есть там где у меня комната раньше был туалет. Соответственно плита пробита . Как ее заделывали после реконструкции дома не известно. Сейчас проблема усугубилась и течь начало не только из старой дыры в потолке.

Подскажите как исправить ситуацию. Что может помочь? Нужно ли мне снаружи вскрывать место над отверстием до плиты и восстанавливать ее герметичность ? Или это конденсат который скапливается под рубероидом и там будет достаточно установить несколько флюгарок?

Змінено користувачем mariiastep
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Проблема, яку ви описали, звучить серйозно і потребує уважного підходу до вирішення. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам вирішити ситуацію з течею з потолка:

1. **Перевірка і ремонт протічок**: Оскільки ви підозрюєте, що течія походить від місця колишніх каналізаційних труб, перш за все потрібно відкрити доступ до цієї області. Якщо це можливо, вам слід звернутися до фахівця, який зможе перевірити стан плити та виявити місця протічок. Якщо плита дійсно пошкоджена, її потрібно буде герметично відремонтувати або, можливо, навіть замінити, якщо пошкодження серйозне.

2. **Ізоляція від конденсату**: Оскільки ви впевнені, що проблема виникає через конденсат, слід забезпечити відповідну вентиляцію та ізоляцію. Розгляньте можливість встановлення вентиляційних отворів або флюгарок під рубероїдом, щоб дозволити водяній парі виходити з системи покриття.

3. **Консультація з професіоналами**: Зважаючи на складність ситуації з історією будівлі і потенційними проблемами з конструкцією плити, краще звернутися до будівельного інженера чи спеціалізованої компанії, яка має досвід у вирішенні подібних проблем. Вони зможуть надати конкретні рекомендації щодо ремонту та запобігання майбутнім протіканням.

4. **Виправлення дефектів утеплення та водостічних систем**: Перевірте стан утеплення та водостічних систем. Можливо, їх також потрібно буде піддати перевірці та відремонтувати для запобігання проблемам з конденсатом і збиранням води.

Загалом, для успішного вирішення цієї проблеми важливо точно визначити джерело течії та прийняти належні заходи для її усунення. Не соромтеся звертатися до професіоналів для консультації та виконання ремонтних робіт, щоб забезпечити тривалий та надійний захист вашого житла від протікань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема многих старых садиков в том, что в 90е годы с целью энергосбережения в них наглухо закупоривали вентиляцию. Отсюда влагонакопление, перенасыщение конструкции влагой и её конденсация на самых холодных поверхностях.

Для начала поставьте у себя гигрометр и определите температурно-влажностный режим работы помещения. 

Судя по вашему описанию, пар действительно конденсируется ночью и капает. 

В любом случае нужно будет начинать с флюгарок. Дальше нужно дать время чтобы конструкция подсохла внутри слоёв рубероида. 

Ну и нужно разбираться с вентиляцией

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...