Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Затікає вода в приміщення після зливи

nstprv1920

Рекомендовані повідомлення

Після сильного дощу або дощу з вітром затікає вода! Біля откосів і між примиканням віконної рами до підвіконня.

 IMG_20240609_022236918.thumb.jpg.930f00249f2e43606a52b73d1db514f4.jpg

Біля откосів води проникає найбільше, по фото видно, що він мокрющий.

Також можете побачити, що є немала щілина між підвіконням і рамою, але на сусідньому вікні її немає, а вода там теж проникає в районі відкосів!

В мене є думка в чому причина, мені встановили відливи, вкрутили їх прямо в раму вікна, а не під низ неї. Чому так? Тому що неправильний розмір вікон підібраний, вони більші чим треба.

Ось показую фото:

IMG_20231227_152433736.thumb.jpg.bf4e34155c945dbd9291f461c8db7067.jpg

IMG_20231227_152422016.thumb.jpg.8ce50d5215ee53e9adcefe7e5c992bd6.jpg

І ось так по всій довжині щілини, це  ж через них проходить вода і туди затікає?

Також під відливом зовсім немає піни, не знаю, чи вона там потрібна

IMG_20231227_152513160.thumb.jpg.ea9563b0bf50f3209fe456341c2fa374.jpg

Відливи зняти немає можливості, тому що їх "вмонтували" прямо в наружні відкоси, хоча я читав, що так робити не можна.👍🏻

IMG_20231227_152458205.thumb.jpg.91efe70be5659543bd99f3a289bc603b.jpg

Короче, це жах, якби мене не було б вдома - вода б потекла на пол і був би гаплик ламінату😊

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що тут робити? Просушити спочатку відкоси? Потім загерметизувати щілини зовні і внутрішні? Загрметизувати біля відкосів?

Якщо так, то чим герметизувати зовні? Підійде будь що, чи щось конкретне?

Наприклад, в мене є герметик на основі MS Полімеру. 

Чи взяти ceresit cs24

Ceresit CS 24 PREMIUM UNIVERSAL — силиконовый универсальный герметик, предназначенный для герметизации оконных и дверных блоков, стеклопакетов, швов стеновых панелей, в облицовочных поверхностях внутри и снаружи здани

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, nstprv1920 сказав:

 

Якщо так, то чим герметизувати зовні? 

Є така стрічка з фольгою, на бітумі. Різні кольори, липне до всього. Застосовується для герметизації дахів. І для грунтування праймер бітумний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, nstprv1920 сказав:

хоча я читав, що так робити не можна

Цікаво , де ви це читали ?

Бо  це , м'яко кажучи не відповідає дійсності.

6 годин тому, nstprv1920 сказав:

Відливи зняти немає можливості,

Можливість є майже завжди , а от бажання.

А все таки їх краще зняти та змонтувати правильно , так як :

Цитата

Також під відливом зовсім немає піни,

А там має бути не тільки піна , а й утеплювач , щоб виключити промерзання стику вікно-підвіконня. Бажано щоб утеплювач підходив під самий низ віконної рами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО потрібно переробити зливи і весь вузол примикання. Так, відкоси доведеться розколупати.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І треба ставити вікно з двокамерним склопакетом, бо заліпите дірки і взимку конденсат перестане висихати - теж будуть калюжі на підвіконні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, andrey_ka сказал:

Цікаво , де ви це читали ?
Бо  це , м'яко кажучи не відповідає дійсності.

Я так і думав, в інтернеті будь що напишуть, вже не пам'ятаю де, якщо чесно, але запам'яталось.
Відкоси майстер хороший ставив, але я вже до всього скептично відношусь після ремонту😅

2 часа назад, andrey_ka сказал:

А все таки їх краще зняти та змонтувати правильно , так як :

А там має бути не тільки піна , а й утеплювач , щоб виключити промерзання стику вікно-підвіконня. Бажано щоб утеплювач підходив під самий низ віконної рами.

А як же це все зробити, якщо вікна через неправильний розмір впритик з зовішньої сторони встановлене?
Чи визивати спеціаліста, має вирішити ситуацію? 

До речі, промерзання відчутне зимою дуже. Підвіконня в кімнаті холодне. Та ще й продуває з нього

 

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

І треба ставити вікно з двокамерним склопакетом, бо заліпите дірки і взимку конденсат перестане висихати - теж будуть калюжі на підвіконні

Пізно :( Стоять однокамерні. В інших кімнатах старі вікна теж однокамерні, яким вже більше 10 років - все норм. Можливо іноді конденсат на вікні і все. Ніякої плісняви, мокрих відкосів. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з внутрішнім откосом що робити? таких вікон в мене троє! На двох взагалі не видно мокрих пятен на откосах. Тільки на одному. 
Дати висохнути і рішити проблему зовні? 
Бо от в кімнатах їх колупати взагалі не хочеться. Вже фінішний ремонт виконаний...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, nstprv1920 сказав:

А з внутрішнім откосом що робити?

зробити поки зовнішню сторону. Переставити на утеплення відливи і загерметизувати стики рами з відкосами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

6 часов назад, yur43 сказал:

Є така стрічка з фольгою, на бітумі. Різні кольори, липне до всього. Застосовується для герметизації дахів. І для грунтування праймер бітумний.

Герметизувати таким чином, як Ви вказали? Перепитую, щоб якщо знайду майстра для переробки відливів - одразу все купити.

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, nstprv1920 сказав:

Герметизувати таким чином, як Ви вказали? 

Мені допомогло. Стрічка 10см, 4 до рами, 6 на відкос з штукатурки. Два роки все добре.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, nstprv1920 сказав:

А як же це все зробити, якщо вікна через неправильний розмір впритик з зовішньої сторони встановлене?

Як це вритик ? Там , судячи з фото , від рами до зовнішньої сторони цегли десь 15см.

Зняти відлив вичистити все вклеїти утеплювач (якщо треба підрізати цеглу) приклеїти назад відлив. Має вийти приблизно ось так.

IMG_3169.thumb.JPG.8a74d07ce37b46a94f402057df7dfc81.JPG

IMG_3170.thumb.JPG.1c706403094ee45ba2622ede1f65c91d.JPG

IMG_3171.thumb.JPG.639ba49d87cf29724930bb420e748378.JPG

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, nstprv1920 сказав:

Та ще й продуває з нього

Продування потрібно обов'язково нівілювати. Потрібно з зовнішньої сторони між віконною рамою та відкосом зробити зазор десь 5мм. Взяти болгарку та пропиляти відкос на глибину 2см. Потім в ту щілину вставити ПСУЛ , або заповнити якимось паропроникним герметиком.

З середини зробити те саме , але заповнити вже паронепроникним герметиком. Або можна, щоб було естетично красиво зробити ось так:

IMG_20220113_141905.thumb.jpg.104f233dbfea6856fef3a2626c8bd130.jpg

IMG_20220113_141909.thumb.jpg.db2a47e01e08c8b94fb940e7500fe11c.jpg

 

IMG_20220113_144007.thumb.jpg.ba0f401ab6439df95fa530ebcceeb755.jpg

 

 

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, nstprv1920 сказав:

Можливо іноді конденсат на вікні і все. Ніякої плісняви, мокрих відкосів

Ну звісно, як заліпите дірки, то вилізить і конденсат і питання притоку для вентиляції

1 година тому, nstprv1920 сказав:

промерзання відчутне зимою дуже. Підвіконня в кімнаті холодне. Та ще й продуває з нього

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Як це вритик ? Там , судячи з фото , від рами до зовнішньої сторони цегли десь 15см.

Зняти відлив вичистити все вклеїти утеплювач (якщо треба підрізати цеглу) приклеїти назад відлив. Має вийти приблизно ось так.

Зрозумів, дякую, наче нічого супер важкого, можна й самому спробувати, откоси з стиродура, підрізати їх легко і зняти відлив і запінити. 

Вибачте, я перевірив ще раз уважно вікна. Один відлив з піною! Це відчувається. Два без, але припіднявши відлив - видно смугу піни біля віконної рами від краю до краю. Це напевно утеплювач (я просто не розбираюсь)  
 

А ще не стояла заглушка на вікні, всередині залито водою! Ось якраз з тієї сторони і откос мокрий.

Зараз буду шприцем її витягувати.

image.thumb.png.4fc5c55ee7f47cacabaffff5e711008d.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо на одному вікні є піна на відливах. Так тоді його і не треба знімати. Але при дуже сильній зливі всеодно вода текла. Яким тоді герметиком щілини між рамої і відливом закрити? Як порадили вище стрічкою бітумною - не вийде. Бо це треба відлив знімати. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, normal сказал:

Ну звісно, як заліпите дірки, то вилізить і конденсат і питання притоку для вентиляції

 

Сумно це все, але склопакети нові...Знову додаткова робота, знову витрата коштів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Продування потрібно обов'язково нівілювати. Потрібно з зовнішньої сторони між віконною рамою та відкосом зробити зазор десь 5мм. Взяти болгарку та пропиляти відкос на глибину 2см. Потім в ту щілину вставити ПСУЛ , або заповнити якимось паропроникним герметиком.

З середини зробити те саме , але заповнити вже паронепроникним герметиком. Або можна, щоб було естетично красиво зробити ось так:

А якщо продуває тільки саме з цих щілин? Потрібно всеодно герметизувати як Ви написали? 


Можливо я дуже "гучно" сказав продуває, я в темряві замітив, якщо сірник або запальничку підпалити біля цих щілин. То помітно, що вогонь "рухається" від повітря. 

476649272_.thumb.png.32dae40108c59af66eeab60f50633429.png


 

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, nstprv1920 сказав:

А якщо продуває тільки саме з цих щілин? Потрібно всеодно герметизувати як Ви написали? 


Можливо я дуже "гучно" сказав продуває, я в темряві замітив, якщо сірник або запальничку підпалити біля цих щілин. То помітно, що вогонь "рухається" від повітря. 

Герметизувати потрібно у будь-якому разі , навіть якщо ви візуально і не визначаєте проблему. І спосіб не суть важливо який. Головне зі сторони вулиці на всіх стиках забезпечити гідроізоляцію та паропроникність. Зі сторони кімнати паронепроникність.

Повну картину герметичності вам може показати  "Blower Door Test ".

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, nstprv1920 сказав:

А ще не стояла заглушка на вікні, всередині залито водою!

Це нормально, якщо в рамі дренаж тільки на лицьовій стороні. Не найкраще рішення, але прийнятне.

А от, якщо дренажні отвори внизу рами присутні - це вже біда. Обов'язково потрібно все переробити. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Алік сказал:

Це нормально, якщо в рамі дренаж тільки на лицьовій стороні. Не найкраще рішення, але прийнятне.

А от, якщо дренажні отвори внизу рами присутні - це вже біда. Обов'язково потрібно все переробити. 

Короче кажучи - купа роботи, треба шукати нормального фахівця...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене саме жахливе, окрім води, це те що по периметру рами треба буде всередині кімнати для герметизації болгаркою вирізати зазори, це ж купа пилюки, а вже все встановлено, і меблі, і стіни чисті, штори😅

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, andrey_ka сказал:

Повну картину герметичності вам може показати  "Blower Door Test ".

Дякую велике, почитавши про "Blower Door Test" - все,  питання треба/не треба відпали.

Одне єдине) Ви в середині приміщень теж болгаркою зазори вирізаєте, чи є якийсь спосіб другий, щоб уникнути пилу сильного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...