Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка ИБП и аккумулятора

Neou

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Mr. D сказал:

Як й освітлення, звичайно, ніхто не під'єднував до тих ДБЖ.

У меня с 2007 года от eaton 5110 работало освещение, как появились диоды то хватало часов на 5-6

9 минут назад, Mr. D сказал:

Нещодавно бачив Tesla за $11 тис. й, думаю, що ж з нею не так. Але, мабуть, за 11 років батарея вже зовсім не та, от й ціна така. А там не менше 50 kWh було 11 років тому.

Скорее виной быстрые зарядки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, mib сказав:

У меня с 2007 года от eaton 5110 работало освещение, как появились диоды то хватало часов на 5-6

Я теж носив з собою за необхідності звичайний ДБЖ, до якого можливо було під'єднати потужні лампи на годину роботи. Але це не те, для чого ті пристрої придумали спочатку. Багато моделей ДБЖ перегріваються під час довгої роботи.

Є такий Mustek 600, який, наприклад, висушує свою батарею за пів року температурою свого трансформатора. )

10 хвилин тому, mib сказав:

Скорее виной быстрые зарядки

Це в якісь мірі стосується й сучасних телефонів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Mr. D сказал:

Є такий Mustek 600, який, наприклад, висушує свою батарею за пів року температурою свого трансформатора. )

Что удивительно, родные прожили или 6 или 7 лет, потом на что я только не менял но больше года не работали, еатон мой тоже был безвентеляторный и при хорошей нагрузке грелся но лампочки даже не замечал

21 минуту назад, Mr. D сказал:

Це в якісь мірі стосується й сучасних телефонів

Тут я любитель магнитных проводов, телефон может 120 ватт провод больше 30 не дает :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, mib сказав:

Тут я любитель магнитных проводов, телефон может 120 ватт провод больше 30 не дает :-)

Китайці мають такі кабелі для всіх охочих (ті кабелі мають магнітний наконечник). )

Ось ці додаткові мікросхеми в кабелях ще не всі користувачі розуміють. )

Мені здається, коли кажуть "Дайте мені кабель для заряджання телефону", то мають на увазі кабель до 3 A. Ну, а далі як піде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Mr. D сказал:

Китайці мають такі кабелі для всіх охочих (ті кабелі мають магнітний наконечник). )

Ось ці додаткові мікросхеми в кабелях ще не всі користувачі розуміють. )

Мені здається, коли кажуть "Дайте мені кабель для заряджання телефону", то мають на увазі кабель до 3 A. Ну, а далі як піде.

Так не очень то и надо :-) Какая мне разница зарядится он за 25 минут или за два часа, если я сплю :-)

А акб телефона или равербанка живется легче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Mr. D сказал:

Я теж носив з собою за необхідності звичайний ДБЖ, до якого можливо було під'єднати потужні лампи на годину роботи. Але це не те, для чого ті пристрої придумали спочатку. Багато моделей ДБЖ перегріваються під час довгої роботи.

Є такий Mustek 600, який, наприклад, висушує свою батарею за пів року температурою свого трансформатора. )

Зараз вже на ринку купа зарядних станцій на будь-який смак, ДБЖ для кінцевого споживача - то вже анахронізм.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

Зараз вже на ринку купа зарядних станцій на будь-який смак, ДБЖ для кінцевого споживача - то вже анахронізм.

Ці зарядні станції не працюють як ДБЖ, і таке використання небажане згідно інструкції. Їхня наскрізна робота наскільки я розумію (хай специ поправлять) відбувається через акумулятор та інвертор (тобто знос і мала ефективність при роботі від мережі), за невеликим винятками. Транзиту більшість немає. Серед малих до 1квт режим упс я зустрічав тільки в Bluetti EB3A.

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovarpd сказал:

Ці зарядні станції не працюють як ДБЖ, і таке використання небажане згідно інструкції. Їхня наскрізна робота наскільки я розумію (хай специ поправлять) відбувається через акумулятор та інвертор (тобто знос і мала ефективність при роботі від мережі), за невеликим винятками. Транзиту більшість немає. Серед малих до 1квт режим упс я зустрічав тільки в Bluetti EB3A.

Вже навіть в деяких павербанках є режим повноцінної наскрізної зарядки (аналог режиму ДБЖ), серед невеликих зарядних станцій він теж доволі поширений, гляньте на хотлайні, для прикладу Bluetti AC2A на 300 Вт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

ДБЖ для кінцевого споживача - то вже анахронізм

Основні споживачі ДБЖ це юридичні особи, вони краще куплять кожному оператору чи касиру той же Mustek 600 за 2000грн, ніж станції по 10к

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

Основні споживачі ДБЖ це юридичні особи, вони краще куплять кожному оператору чи касиру той же Mustek 600 за 2000грн, ніж станції по 10к

Звісно. Основна функція такого ДБЖ - корректне завершення роботи компа протягом 3-4 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...