Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка ИБП и аккумулятора

Neou

Рекомендовані повідомлення

В результате купил ДБЖ и акуумулятор от PowerLogic в магазине Lodka5

Вот этот ДБЖ

lodka5.com.ua/ibp-logicpower-lpe-w-psw-5000va-3500vt-24v-1-60a-lp19411/

У него запас по мощности 3.5 кВт.

С аккумулятором вышла более длинная история. Был ажиотаж тогда и, пока выбирал какой купить, остались два аккумулятора на складе.

Взял один, рассчитывая на то, что гарантия 5 лет. У него BMS такой, что можно подключиться с Android через программу и смотреть параметры. Максимальный ток у него был 100А. Получается, что максимальная нагрузка для аккумулятора 2400Вт, а для ДБЖ - 3500Вт, что конечно не очень удобно. Я этого не заметил сразу, но тут в переписке об этом сказали. Однако выбирать было не из чего уже.

Начал проверять под нагрузкой. Сам аккумулятор вроде не греется, а один из трех датчик показывал сильный разогрев при нагрузке в районе 100A. Пообщался с сервисным центром LogicPower и сдал в сервисный центр LogicPower в Одесе. И это юольшой плюс, что можно сдать в сервисный центр, штука недешевая, и была бы такая ситуация с аккумулятором с алиэкспресс или из США, то в ремонт бы не отправил никак.

 В общем, они посмотрели аккумуляторную батарею и сделали возврат в Logic Power, выслали квитанцию, по квитанции Lodka5 вернула деньги за аккумулятор. Но при этом менеджер из Lodka5 спросил меня, какую батарею, с какими параметрами я хотел бы купить. Я назвал параметры - не менее 150A нагрузки, BMS с подключением по блютуз, чтобы можно было смотреть параметры работы. Ну и 24V, так как ДБЖ уже ж куплен был такой. В конце июля они сделали заявку с этими параметрами на LogicPower, а в начале сентября уже позвонили сказали, что могут высылать, аккумулятор готов. При этом мощность аккумулятора была больше, чем покупал первый - 5888 Вт, а цена ниже на 13 тысяч ниже. То есть первый был 86тыс,  а новый с намного лучшими параметрами - 73тыс - потому что стали элементы в закупке стали дешевле, с растаможкой кажется связано или что-то вроде того. Но сюрприз был конечно очень приятный.

 

 В результате получилась вот такая конструкция - запас мощности ограничен ДБЖ - 3.5кВт, емкость 5888 Втч. Подключаюсь с Android программой по блютуз, смотрю показатели - при нагрузке в районе 100A температура только слегка поднимается, ничего не греется, то есть вполне справляется с такой нагрузкой.  Можно спокойно включить чайник или бойлер, даже когда нет света.0-02-05-b0e9a7919a98f4ac7ebd899089b40c06157330a3dc8e0d05a80ff9ae62674f65_4487a5f016869ba2.thumb.jpg.88936454460ddb2f2f6efe6c5d95bc04.jpg

0-02-05-fa4cf39de4a1fb71022d3c693aff463b8e80536a8f9072ce4ccc6d490433773f_d85a03e9a0a09ebe.thumb.jpg.6088e5cc351a1f44c81652b91988e07c.jpg

Змінено користувачем Neou
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.09.2024 в 14:11, Neou сказав:

В результате купил ДБЖ и акуумулятор от PowerLogic в магазине Lodka5

Вот этот ДБЖ

lodka5.com.ua/ibp-logicpower-lpe-w-psw-5000va-3500vt-24v-1-60a-lp19411/

У него запас по мощности 3.5 кВт.

С аккумулятором вышла более длинная история. Был ажиотаж тогда и, пока выбирал какой купить, остались два аккумулятора на складе.

Взял один, рассчитывая на то, что гарантия 5 лет. У него BMS такой, что можно подключиться с Android через программу и смотреть параметры. Максимальный ток у него был 100А. Получается, что максимальная нагрузка для аккумулятора 2400Вт, а для ДБЖ - 3500Вт, что конечно не очень удобно. Я этого не заметил сразу, но тут в переписке об этом сказали. Однако выбирать было не из чего уже.

Начал проверять под нагрузкой. Сам аккумулятор вроде не греется, а один из трех датчик показывал сильный разогрев при нагрузке в районе 100A. Пообщался с сервисным центром LogicPower и сдал в сервисный центр LogicPower в Одесе. И это юольшой плюс, что можно сдать в сервисный центр, штука недешевая, и была бы такая ситуация с аккумулятором с алиэкспресс или из США, то в ремонт бы не отправил никак.

 В общем, они посмотрели аккумуляторную батарею и сделали возврат в Logic Power, выслали квитанцию, по квитанции Lodka5 вернула деньги за аккумулятор. Но при этом менеджер из Lodka5 спросил меня, какую батарею, с какими параметрами я хотел бы купить. Я назвал параметры - не менее 150A нагрузки, BMS с подключением по блютуз, чтобы можно было смотреть параметры работы. Ну и 24V, так как ДБЖ уже ж куплен был такой. В конце июля они сделали заявку с этими параметрами на LogicPower, а в начале сентября уже позвонили сказали, что могут высылать, аккумулятор готов. При этом мощность аккумулятора была больше, чем покупал первый - 5888 Вт, а цена ниже на 13 тысяч ниже. То есть первый был 86тыс,  а новый с намного лучшими параметрами - 73тыс - потому что стали элементы в закупке стали дешевле, с растаможкой кажется связано или что-то вроде того. Но сюрприз был конечно очень приятный.

 

 В результате получилась вот такая конструкция - запас мощности ограничен ДБЖ - 3.5кВт, емкость 5888 Втч. Подключаюсь с Android программой по блютуз, смотрю показатели - при нагрузке в районе 100A температура только слегка поднимается, ничего не греется, то есть вполне справляется с такой нагрузкой.  Можно спокойно включить чайник или бойлер, даже когда нет света.0-02-05-b0e9a7919a98f4ac7ebd899089b40c06157330a3dc8e0d05a80ff9ae62674f65_4487a5f016869ba2.thumb.jpg.88936454460ddb2f2f6efe6c5d95bc04.jpg

0-02-05-fa4cf39de4a1fb71022d3c693aff463b8e80536a8f9072ce4ccc6d490433773f_d85a03e9a0a09ebe.thumb.jpg.6088e5cc351a1f44c81652b91988e07c.jpg

Які напруги заряджання й розряджання в такій конфігурації?

За ₴90 - 100 тис. навіть немає зв'язку між інвертором й BMS.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.09.2024 в 12:07, Mr. D сказал:

Які напруги заряджання й розряджання в такій конфігурації?

За ₴90 - 100 тис. навіть немає зв'язку між інвертором й BMS.

Это посмотреть в настройках ДБЖ надо. Напряжение зарядки, буква B - выставил 14.1 V, но так как напряжение батареии, ну и ДБЖ - 24V, то умножается на 2 автоматически. То есть цифра 14.1 означает 28.2V. Об этом вопрос?

А что означает - навіть немає зв'язку між інвертором й BMS? Не совсем понял.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Neou сказав:

Это посмотреть в настройках ДБЖ надо. Напряжение зарядки, буква B - выставил 14.1 V, но так как напряжение батареии, ну и ДБЖ - 24V, то умножается на 2 автоматически. То есть цифра 14.1 означает 28.2V. Об этом вопрос?

А что означает - навіть немає зв'язку між інвертором й BMS? Не совсем понял.

У Вас LFP батарея.

Як саме Ви визначаєте, який поточний SoC у батареї?

Зв'язок між BMS та інвертором використовується для коригування параметрів заряджання й розряджання автоматично (також відносно температури батареї). Думаю, з часом всі інвертори будуть мати такий зв'язок як звичайну комплектацію.

 

До речі, в описі цього інвертора нічого немає про коригування напруги заряджання за вашим посиланням lodka5.com.ua/ibp-logicpower-lpe-w-psw-5000va-3500vt-24v-1-60a-lp19411/. В якому саме діапазоні відбувається коригування напруги заряджання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Mr. D сказав:

У Вас LFP батарея.

Як саме Ви визначаєте, який поточний SoC у батареї?

А нащо це потрібно при роботі в режимі дбж?

Є електрика - батарея заряджена до певного рівня напруги, наприклад 3.45. Отой рівень бажано мати можливість відкоригувати.

Нема електрики в мережі , то розряжаєм до нижнього порогу.

В мене один мультіплюс  буде так само налаштовано в режим дбж, з пілонтеком планую, но наразі без gx і комунікації.

SOC потрібен для складніших систем і алгоритмів imho.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vovarpd сказав:

А нащо це потрібно при роботі в режимі дбж?

Є електрика - батарея заряджена до певного рівня напруги, наприклад 3.45. Отой рівень бажано мати можливість відкоригувати.

Нема електрики в мережі , то розряжаєм до нижнього порогу.

В мене один мультіплюс  буде так само налаштовано в режим дбж, з пілонтеком планую, но наразі без gx і комунікації.

SOC потрібен для складніших систем і алгоритмів imho.

SoC - це фактично планування.

Думаю, профіль споживання завжди дещо нелінійний. До того ж є якісь зовнішні чинники, які, скажімо, показують, що саме цього разу треба бути дуже економним й відповідно єдиний варіант зрозуміти скільки ще залишилося енергії - це SoC, який здатна визначити тільки BMS.

А ще уявіть, що ДБЖ працює постійно автономно й треба хоч зрозуміти, коли й на скільки встиг зарядитися або розрядитися. Постійно бігати й дивитися SoC теж не зручно.
Мені чомусь здається, відсутність показань SoC - це як їхати на автомобілі з вимкненим датчиком кількості палива в баку. Так, звісно, можливо, приблизно щось порахувати навіть відносно точно, але повністю треба пам'ятати свій шлях та ще на щось орієнтуватися (або на час, або на відстань, або на час й на відстань - не зручно).

Вбудований GX значно дешевше виходить. Вже три Multiplus II GX отримали з NKON. На фоні оригінального повідомлення це навіть дешевша конфігурація. Зараз знову запишуть в рекламний відділ відповідного виробника. Але деякі ціни дещо дивують досі.

 

До речі, в цьому прикладі рівень заряду 3,52 VDC. Здається, це вважається вже забагато. Jsdsolar навіть налаштована так, що 3,52 VDC x 16 буде рахувати як OV.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Mr. D сказав:

єдиний варіант зрозуміти скільки ще залишилося енергії - це SoC, який здатна визначити тільки BMS

Так там же наче на самій батареї є LCD з SoC, можна і ваттметром заміряти скільки забрали з батареї

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Mr. D сказав:

Мені чомусь здається, відсутність показань SoC - це як їхати на автомобілі з вимкненим датчиком кількості палива в баку

у всіх колись до компа стояли свинцеві дбж без всяких індикаторів. ти чітко знав що воно пропрацює хвилин 15 і усе )
Так само в мене були гелеві акуми в 2022 - вимикались по рівню напруги і якщо таке ставалось то я сидів в хаті без електрики і чекав поки її подадуть і піде заряд. 

Так само і тут. Така техніка для якоїсь простої критичної нагрузки якою маневрувати малореально. Чим тут SOC поможе, вимикати й так нічого не хочеться бо все критичне, толку з того знання SOC )))

 

12 годин тому, Mr. D сказав:

Вбудований GX значно дешевше виходить. Вже три Multiplus II GX отримали з NKON. На фоні оригінального повідомлення це навіть дешевша конфігурація. Зараз знову запишуть в рекламний відділ відповідного виробника. Але деякі ціни дещо дивують досі.

Ну ми теж два з GX отримали, три без. Різні є цілі, нащо платити більше.  Покупку отих logicpower по таких цінах я теж не розумію, але з мультіплюсами треба розбиратись (ну як мінімум прошити lifepo4 акум, бо по замовчуванню там свинець, а це вже треба або шнурок додатково купувати, або знання як то зробити віддалено через консоль або платити спеціалістам), а logicpower купив і воно ті прості задачі якось та й виконує ))

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу напруги ситуация отрегулирована так. Есть порог отключения у BMS, он установлен 2.5V,а у ДБЖ выставил 2.7V. То есть ДБЖ выключиться раньше, чем это сделает BMS при разряде аккумулятора. так настроено. Параметры и те и те можно видеть через интерфейс соответствующий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Mr. D сказал:

єдиний варіант зрозуміти скільки ще залишилося енергії - це SoC, який здатна визначити тільки BMS.

А ще уявіть, що ДБЖ працює постійно автономно й треба хоч зрозуміти, коли й на скільки встиг зарядитися або розрядитися. Постійно бігати й дивитися SoC теж не зручно.
Мені чомусь здається, відсутність показань SoC - це як їхати на автомобілі з вимкненим датчиком кількості палива в баку

а чисто по напржению батареи можно ориентироваться ?

столько то вольт- батарея заряжена,

а вот столько то вольт- напряжение уже низковао, пора подзарядить батарею

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

а чисто по напржению батареи можно ориентироваться ?

столько то вольт- батарея заряжена,

а вот столько то вольт- напряжение уже низковао, пора подзарядить батарею

Плюс минус километр

Вот так выглядит напряжение и soc за последниг 24 часа

Тоесть напряженме долго 26,2 а soc в это время падает

 

Screenshot_2024-10-04-15-54-34-376_io.homeassistant.companion.android.jpg

Screenshot_2024-10-04-15-55-15-323_io.homeassistant.companion.android.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, mib сказав:

Плюс минус километр

Вот так выглядит напряжение и soc за последниг 24 часа

Тоесть напряженме долго 26,2 а soc в это время падает

 

Screenshot_2024-10-04-15-54-34-376_io.homeassistant.companion.android.jpg

Screenshot_2024-10-04-15-55-15-323_io.homeassistant.companion.android.jpg

Ну точное цос не узнать, но полная и пустая понять можно. То есть 80-100% и 0-20% можно определить. А по середине тяжело 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЯД сказал:

Ну точное цос не узнать, но полная и пустая понять можно. То есть 80-100% и 0-20% можно определить. А по середине тяжело 

чтобы эксплуатировать батарею разве нужно знать soc ? надо не превышать макс и мин напряжение .

Можно ведь ориентироваться по вольтметру ?  до такого то напряжения пока не упало -не заряжать , потом зарядил до полного заряда - и опять разряжаешь , где в этой схеме soc вообще ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, igorrius сказав:

чтобы эксплуатировать батарею разве нужно знать soc ? надо не превышать макс и мин напряжение .

Можно ведь ориентироваться по вольтметру ?  до такого то напряжения пока не упало -не заряжать , потом зарядил до полного заряда - и опять разряжаешь , где в этой схеме soc вообще ?

Зависит от эксплуатации. Если с солнцем, то наверное хочется сидеть днём от солнца и не заряжать на полную, а на каком то уровне. А потом зарядить на ночь. Типа такого.

Если как бдж - то да, это супер из кейс и хватает полная или пустая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ЯД сказал:

Если как бдж - то да, это супер из кейс и хватает полная или пустая

вот у меня сейчас круглосуточно роутер   , лед освещение , зарядка гаджетов , то есть нагрузка не мощная , но она есть всегда .

пока солнца было достаточно - я не подзаряжал аккумулятор , теперь иногда включаю заряд ночью , чтобы компенсировать недостаток солнечной энергии .

и никакой soc мне не нужен , я включаю заряд по показаниям вольтметра .

когда заменю аккумулятор со свинца на lifepo4 - то мне что , понадобится это значение soc , или я смогу и дальше эксплуатировать аккумулятор по вольтметру ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igorrius сказал:

когда заменю аккумулятор со свинца на lifepo4 - то мне что , понадобится это значение soc , или я смогу и дальше эксплуатировать аккумулятор по вольтметру ?

Вы же вроде jk bms рассматривали, там в приложении есть soc

Если просто эксплуатмровать зарядил разрядил хватит и напряжения конца заряда и отключения инвертора по оазряду

Но если хочется прогнозировать хватит до утра заряда или нет soc точнее

К примеру сейчас я настроил что если во время ночного тарифа soc упадет до 40% включится сеть на входе инвертора

Второй сценарий 30% сработает в любое время суток, тоесть если я не уследил и солнца не хватило то оно само зарядится

Опять таки по значению soc можно выключить холодилтник его час работы это грубо 5 часов работы освешения тоесть можно расставить приоритеты

Вообщем он не обязателен но упрощает жизнь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, mib сказал:

Вы же вроде jk bms рассматривали, там в приложении есть soc

да , но  вопрос в том , должен ли знать это значение инвертор , или нет . 

к примеру в первом случае нет связи бмс и инвертора - инвертор заряжает до заданного напряжения батарею .

во втором случае инвертор знает  значение soc , так как есть эта связь , на практике инвертор будет так же заряжать батарею до заданного значения ,или как то иначе ?

 

вот допустим пишут :

Мониторинг SOC обеспечивает защиту от перезарядки или глубокой разрядки, которые могут нанести вред аккумулятору и привести к проблемам с безопасностью. 

www.redwaypower.com/ru/Оценка-состояния-заряда-в-BMS-и-оценка-состояния-здоровья-в-Soh/

но если в инверторе правильные напряжения заданы - разве может быть перезаряд , если инвертор не получает soc от bms ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, igorrius сказал:

к примеру в первом случае нет связи бмс и инвертора - инвертор заряжает до заданного напряжения батарею .

У меня сейчас работает без связи, проблем нет

15 минут назад, igorrius сказал:

во втором случае инвертор знает  значение soc , так как есть эта связь , на практике инвертор будет так же заряжать батарею до заланного значения ,или как то иначе ?

И да и нет, он так будет еще знать состояние ячеек и в случае большого разбаланса бмс скажет инвертору понижай ток заряда я не успеваю балансировать

В первом случае бмс закроет заряд

Тоесть связь лучше, но можно жить и без нее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, igorrius сказав:

да , но  вопрос в том , должен ли знать это значение инвертор , или нет . 

к примеру в первом случае нет связи бмс и инвертора - инвертор заряжает до заданного напряжения батарею .

во втором случае инвертор знает  значение soc , так как есть эта связь , на практике инвертор будет так же заряжать батарею до заданного значения ,или как то иначе ?

Деякі інвертори мають три різні напруги заряджання - 1) Bulk Charge Voltage; 2) Absorption Charge Voltage та 3) Float Charge Voltage.

На додаток максимальне значення струму заряджання й розряджання залежить від температури батареї. Всі електричні автомобілі враховують температуру батареї для коригування відповідного струму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mib сказав:

Тоесть связь лучше, но можно жить и без нее

Дехто вважає, що деякий режим очікування для батареї краще конфігурувати як 90% SoC. Але для цього треба знати поточний SoC та відповідно періодично коригувати SoC повним заряджанням до SoC 100%.

А хтось інший думає, що Cut-Off State - це SoC 20%, щоб батарея існувала якомога довше. Але ж знову десь треба взяти значення SoC.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, рассмотрим такой сценарий. Сейчас я заряжаю только от панелей, заряд от сети запрещен. Отключений нет.

Позже солнца может не хватать и будут отключения. В такой ситуации при заряде менее 30% можно разрешить заряд от сети чтобы продержаться до следующего дня на случай отключения грида...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Leader9 сказав:

Хорошо, рассмотрим такой сценарий. Сейчас я заряжаю только от панелей, заряд от сети запрещен. Отключений нет.

Позже солнца может не хватать и будут отключения. В такой ситуации при заряде менее 30% можно разрешить заряд от сети чтобы продержаться до следующего дня на случай отключения грида...

Все приходить до або знання поточного SoC, що краще, або хоча б кількості витраченої енергії. Й про прийняте рішення ввімкнути заряджання теж якось треба повідомити зарядному пристрою.

Я б додав ще варіант, коли відповідно до SoC відбувається вимкнення споживачів згідно з пріоритетами.

Скажімо, комунікаційне обладнання вимикається останнім, а все що щось гріє першим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Mr. D сказал:

Дехто вважає, що деякий режим очікування для батареї краще конфігурувати як 90% SoC. Але для цього треба знати поточний SoC та відповідно періодично коригувати SoC повним заряджанням до SoC 100%.

А хтось інший думає, що Cut-Off State - це SoC 20%, щоб батарея існувала якомога довше. Але ж знову десь треба взяти значення SoC.

Тут зависит кто для кого живет :-) Мы для батареи или она для нас :-)

В даташитах циклы указаны при работе 0-100% если и дальше так пойдет по 100-200 циклов в год то батарея умрет не от циклов, а от старости

Я скорее не прав но имхо с зарядом 20-80% нет смысла заморачиваться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, vovarpd сказав:

у всіх колись до компа стояли свинцеві дбж без всяких індикаторів. ти чітко знав що воно пропрацює хвилин 15 і усе )

Я б сказав, що інколи 15 хвилин - це була майже безмежна кількість часу.
Зустрічав не рідко запас 3 - 5 хвилин роботи від комп'ютерного ДБЖ, які ще й з часом через 1 - 2 роки ставали 1 хвилиною.

Але це потрібно було лише для того, щоб записати все що в RAM на відповідний Storage та штатно вимкнути живлення. Звісно, в таких сценаріях рахувати SoC не було сенсу та й умовні індикатори в таких ДБЖ завжди орієнтувалися на напругу свинцево-кислотної батареї.

Ще треба не забувати, що багато й більшість комп'ютерних ДБЖ генерували автономно зовсім не чисту синусоїду. Тобто питання під'єднання холодильників до тих ДБЖ не було. Як й освітлення, звичайно, ніхто не під'єднував до тих ДБЖ.

Наразі інверторний холодильник без проблем працює 3 - 4 години від найменшого Bluetti.

 

12 годин тому, vovarpd сказав:

Так само в мене були гелеві акуми в 2022 - вимикались по рівню напруги і якщо таке ставалось то я сидів в хаті без електрики і чекав поки її подадуть і піде заряд.

Можливо, в цьому є щось пригодницьке, але, мені здається, загальний тренд - це протриматися з мінімальною кількістю споживачів якомога довше.

 

12 годин тому, vovarpd сказав:


Ну ми теж два з GX отримали, три без. Різні є цілі, нащо платити більше.  Покупку отих logicpower по таких цінах я теж не розумію, але з мультіплюсами треба розбиратись (ну як мінімум прошити lifepo4 акум, бо по замовчуванню там свинець, а це вже треба або шнурок додатково купувати, або знання як то зробити віддалено через консоль або платити спеціалістам), а logicpower купив і воно ті прості задачі якось та й виконує ))

Вбудований GX - це, мабуть, найкраще, що Victron Energy придумали. Відносно дешево одразу з'являється мільйон сценаріїв та купа статистичних даних.

Щоб зробити теж саме з китайським інвертором треба витратити в 3 - 4 рази більше коштів й часу, ніж коштує вбудований GX.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mib сказав:

Тут зависит кто для кого живет :-) Мы для батареи или она для нас :-)

В даташитах циклы указаны при работе 0-100% если и дальше так пойдет по 100-200 циклов в год то батарея умрет не от циклов, а от старости

Я скорее не прав но имхо с зарядом 20-80% нет смысла заморачиваться

Так є сенс в тому, що Ви пишете.

Побачимо з часом, яка буде ситуація з SoH батарей.

Нещодавно бачив Tesla за $11 тис. й, думаю, що ж з нею не так. Але, мабуть, за 11 років батарея вже зовсім не та, от й ціна така. А там не менше 50 kWh було 11 років тому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...