Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зупинився лічильник

Malchish

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація: зупинився лічільник електроенергії (перестав рахувати). Лічильник ввімкнений але при знятті показань побачив, що вони не на кіловат не змінились до попереднього місяця. Лічильник NIK, електронний, встановлювався десь в 2021 році, на табло моргає "знак оклику в трикутнику", - якась помилка (щоб зрозуміти яка - треба кнопати на кнопку, а це все діло в прозорому боксі під пломбою..).. В інструкції пишуть якщо "знак оклику" - звертайтесь до РЕСу. 

Хтось мав таки випадки на практиці? Звертатись, чи почекати ДТЕК сам "побачать"? З одного боку - не рахує і чудово, - з іншого, знаючі наш ДТЕК - потім ще якийсь штраф вкатають...

Лічильник це моя власність чи ДТЕКа? Геморой по придбанню, ходінню по "віконцях" з заявами на заміну (якщо що), на мені, чи ДТЕК сам все робить без моєї участі? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Malchish сказав:

Хтось мав таки випадки на практиці?

на форумі була тема. В лічильнику є механізм реєстрації магнітного поля. Скидається тільки через порт програмування. Комусь пробували виставляти штраф за таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Malchish сказал:

Звертатись, чи почекати ДТЕК сам "побачать"?

Я бы от греха подальше уведомил ДТЕК, а там пусть смотрят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідно ПРРЕЕ:

…8.4.1. Оператор системи визначає обсяг та вартість електричної енергії, не облікованої
внаслідок   порушення   цих   Правил   та/або   виявлення   фактів   безоблікового   споживання
електричної енергії, самовільного підключення до об'єктів електроенергетики і споживання
електричної енергії без засобів вимірювальної техніки, відповідно до вимог цієї глави.

У   разі   своєчасного   (до   виявлення   порушення   представниками   оператора   системи)
письмового   повідомлення   споживачем   оператора   системи   про   виявлені   ним   пошкодження
засобів вимірювальної техніки, пошкодження або зрив пломб та/або пристроїв (шафи обліку,
захисної   панелі   тощо),   на   яких   встановлені   такі   пломби   та   які   закривають   доступ   до
струмоведучих частин схеми (вузла) обліку (за умови відсутності явних ознак втручання в
роботу   засобів   вимірювальної   техніки)   чи   пошкодження   індикатора   (за   умови   наявності
активного   елемента   індикатора)   або   спрацювання   індикатора   (за   умови   відсутності
підтвердження   заводом   виробником   індикатора   факту   його   спрацювання   внаслідок   дії
магнітного поля) положення цієї глави не застосовуються.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, DimaF сказал:

Я бы от греха подальше уведомил ДТЕК, а там пусть смотрят.

Зашел на сайт отправил он-лайн заявку, - ближайшая дата начало июля... Теперь можно весь июнь приглашать соседей заряжать свои теслы на шару :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Malchish сказал:

Зашел на сайт отправил он-лайн заявку, - ближайшая дата начало июля... Теперь можно весь июнь приглашать соседей заряжать свои теслы на шару :)

Все правильно сделали))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично, в нас один оператор - ДТЕК-КРЕМ (область, не місто) - дзвоніть на 0800 або прямі мобільні (є на сайті або скину в приват) - приїдуть в цей же день. Але треба бути готовим, що порахують "по-їхньому" з дати передостанніх показників, але там багато не мало б набігти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...