Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Резервне живлення 3-фазного інвертора Deye SUN-10K-SG04LP3 від 1-фазного генератора.

VOlya

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, sly сказал:

 

не занадто оптимістично?

Можливо. Подивимось. Якщо все зберу що задумав, то 2-3 години електрики в день повинно вистачити на більш-менш нормальне життя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vikctor сказал:

Можливо. Подивимось. Якщо все зберу що задумав, то 2-3 години електрики в день повинно вистачити на більш-менш нормальне життя.

Как вариант внешняя зарядка и обычный генератор, это проще и дешевле чем трехфазный плюсом более универсально

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Vikctor сказав:

 але не бачу переваг ані по ціні ані по функціоналу у порівнянні з одним трифазним.

А як на рахунок поломки? Посеред зими в блекаут. Скільки часу займе сервіс, і скільки грошей купівля нової заміни терміново 'на завтра'?

Однофазні два можна швидко переналаштувати і вони продовжать працювати. Також їх можна налаштувати паралельно на одну фазу і буде подвійна потужність на фазі.Термін сервісу не надто критичний, і навіть покупка нової заміни значно дешевша.

Я розумію що поломки це форм мажор, але так теж буває.

Щось навпаки не бачу переваг в одному отому комбайні 'все в одному' , ну крім як місця менше на стіні.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.06.2024 в 01:02, sly сказал:

Але виходить, що вся ця біда сама по собі коштує як крило боінга, та тягне ще й новий генератор.

Да, мне так и сказали установщики.

Менять еще генератор как то в планах совсем нет, а тут еще и трёхфазный, который сам по себе кот в мешке.

Пока думаю про дополнительную батарею, а генератор в резерв сам по себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovarpd сказал:

А як на рахунок поломки? Посеред зими в блекаут. Скільки часу займе сервіс, і скільки грошей купівля нової заміни терміново 'на завтра'?

Однофазні два можна швидко переналаштувати і вони продовжать працювати. Також їх можна налаштувати паралельно на одну фазу і буде подвійна потужність на фазі.Термін сервісу не надто критичний, і навіть покупка нової заміни значно дешевша.

Я розумію що поломки це форм мажор, але так теж буває.

Щось навпаки не бачу переваг в одному отому комбайні 'все в одному' , ну крім як місця менше на стіні.

Згоден. Замовлю два інвертори, додатковий електро котел на заміну інсуючому у разі поломки, а також додатковий бойлер. Блін, насос теж слід додатковий взяти, бо в мене в теплу пору року все водопостачання в будинку тільки завдяки насосу. Холодильник додатковий поки не замовлятиму - місця немає.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

Згоден. Замовлю два інвертори, додатковий електро котел на заміну інсуючому у разі поломки, а також додатковий бойлер. Блін, насос теж слід додатковий взяти, бо в мене в теплу пору року все водопостачання в будинку тільки завдяки насосу. Холодильник додатковий поки не замовлятиму - місця немає.

Це все окрема техніка, її можна окремо придбати (тобто модульність та сама що і у випадку однофазних інверторів). А на інверторі зав'язаний цілий будинок зі всією отою технікою. Трошки різні ризики )

Ми зараз в офіс (з електроопаленням) підбираєм інвертор/и, і вибір теж стоїть між 3 фазним і трьома однофазними.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.07.2024 в 08:39, vovarpd сказав:

А як на рахунок поломки? Посеред зими в блекаут. Скільки часу займе сервіс, і скільки грошей купівля нової заміни терміново 'на завтра'?

Однофазні два можна швидко переналаштувати і вони продовжать працювати. Також їх можна налаштувати паралельно на одну фазу і буде подвійна потужність на фазі.Термін сервісу не надто критичний, і навіть покупка нової заміни значно дешевша.

Я розумію що поломки це форм мажор, але так теж буває.

Щось навпаки не бачу переваг в одному отому комбайні 'все в одному' , ну крім як місця менше на стіні.

Ну а перекидати навантаження між інверторами це гарна ідея? От глянув на алибабе - дея на 12 кВт 3 фази коштує 1700, на 5 кВт однофазний 900. Може взяти трьохфазний, а на чорний день придбати однофазний? Бюджет буде той самий. 

А при наявності панелей - одне велике поле взимку може дати 300Вт і трьохфазний це віддасть на навантаження на фазу де працює компутер, холодильник та роутер. Три трьохфазних будуть мати по 100 Вт котрих на це все не вистачить, один буде забирати заряд батареї, а інші 2 у цей час намагатись її заряджати. 

Ну й надійність сучасної техніки рахують не мільйонами транзисторів, а корпусами мікросхем незалежно сільки у тому корпусі транзисторів. Три однофазних мають 3 плати керування, 3 процесора, а значить плата керування на одному з них вийде ладу з імовірністю вище ніж одна плата в трьохфазному.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, k-master сказал:

Ну а перекидати навантаження між інверторами це гарна ідея?

нащо перекидати? Чому перекидати?

У мене на одному будинку потужність від дтек 10,5 кВт, на іншому - 12,5. І це з електрокотлами. 

То два 6 кВт інвертора легко все перекриють. Ну так, один раз потрібно щити перебрати.

Особисто у мене є ще ідея поставити панелі на три напрямки (в мене вальма) - то два інвертори з двома мппт кожен чудово підійдуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sly сказав:

нащо перекидати? Чому перекидати?

У мене на одному будинку потужність від дтек 10,5 кВт, на іншому - 12,5. І це з електрокотлами. 

То два 6 кВт інвертора легко все перекриють. Ну так, один раз потрібно щити перебрати.

Особисто у мене є ще ідея поставити панелі на три напрямки (в мене вальма) - то два інвертори з двома мппт кожен чудово підійдуть

Ну людина каже що вона бажає мати 3 інвертора замість одного трьохфазного. Але ж якщо щось трапиться з одним інвертором то треба буде перекидати усіх з однієї фази на іншу. І тут треба буде чи просто закоротити 2 фази якщо потужність дозволяє чи закоротити та не вмикати все одночасно чи розкидати цю фазу на 2 що залишились. Бо хтось повинен живити навантаження замість інвертора що вийшов з ладу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, k-master сказав:

Ну а перекидати навантаження між інверторами це гарна ідея?

Незрозумів. Три однофазних працюють як одна система (ru.nkon.nl/ess/omvormer/multiplus/multiplus-pmp482505012-48v-70a.html наприклад ось такі 48/5000/70 по 700$ якщо без мита, + блок GX 210 євро (то вже для складних систем), або б/у я за 100 взяв, а сонце і всі ці запобіжники і  провода то окреме питання). 
По якій фазі навантаження той інвертор і працює, між ними навантаження не перекидається. Але там є зазор по оверлоаду +30% півгодини при t +25.

Мова про форс мажор, якщо щось "навернулось". Так як в нас війна то ці форс мажори накладаються на інші форсмажори (блекаути) а потім ще на якісь форс мажори (майстрів мобілізували з сервісу) і в результаті дупа.

А так можна своїми силами (понятно треба трохи вивчити питання і воно прям за 2 хв не робиться) систему переналаштувати на роботу окремо по кожній фазі, або ці два що залишились переналаштувати паралельно на одну фазу. 
 

1 година тому, k-master сказав:

А при наявності панелей - одне велике поле взимку може дати 300Вт і трьохфазний це віддасть на навантаження на фазу де працює компутер, холодильник та роутер. Три трьохфазних будуть мати по 100 Вт котрих на це все не вистачить, один буде забирати заряд батареї, а інші 2 у цей час намагатись її заряджати. 

Три однофазних віктрони об'єднуються в єдину систему, в них мппт трекерів вбудованих нема. З сонцем можна поступово почати, не всім от прям з порогу треба 15квт сонця.
мппт трекери то для зарядки батареї, до інвертора воно нічого не має. Їх можна з десяток поставити і  вони всі можуть між собою та інверторами і іншими зарядними комунікувати через блок GX і там будь що налаштовується.
Спрощено це якось так.

image.png.37f4bd636d61e35b1b44fb96ad41f52a.png

А ускладнено то якось так
image.thumb.png.f92a7a9d12b50b8ef470b2b870d0636d.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, k-master сказав:

Ну людина каже що вона бажає мати 3 інвертора замість одного трьохфазного. Але ж якщо щось трапиться з одним інвертором то треба буде перекидати усіх з однієї фази на іншу. І тут треба буде чи просто закоротити 2 фази якщо потужність дозволяє чи закоротити та не вмикати все одночасно чи розкидати цю фазу на 2 що залишились. Бо хтось повинен живити навантаження замість інвертора що вийшов з ладу.

Звичайно що від дечого прийдеться відмовитись, так як одна фаза відвалилась. Але не від усього.

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vovarpd сказав:

Незрозумів. Три однофазних працюють як одна система (ru.nkon.nl/ess/omvormer/multiplus/multiplus-pmp482505012-48v-70a.html наприклад ось такі 48/5000/70 по 700$ якщо без мита, + блок GX 210 євро (то вже для складних систем), або б/у я за 100 взяв, а сонце і всі ці запобіжники і  провода то окреме питання). 
 

Ви бажаєте поставити замість трьохфазного 3 однофазних котрі працюють як одна система. Один компонент системи зламався, ваші дії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, k-master сказав:

Ви бажаєте поставити замість трьохфазного 3 однофазних котрі працюють як одна система. Один компонент системи зламався, ваші дії?

Поломаний інвертор йде в сервіс.

Тим часом я перекидаю "пару кабелів" і програмно переналаштовую решта два в паралельну роботу по одній фазі по якій маю 8квт номіналу і 10 оверлоада (48/5000 + 48/5000).

Якщо ломається ще один то я лишаюсь з одним який теж переналаштовую. Але все ж я в гіршому випадку залишусь з наявністю 4квт на одній фазі. 

Принаймні план такий, може я десь і помиляюсь, бо скоро треба буде прийняти оце важливе рішення, з електриком говорив ніби доходим до розуміння що треба в щитку переробити.

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, vovarpd сказал:

Три однофазних працюють як одна система

наскільки я знаю, при виникненні якоїсь проблеми (не паламки) в такий системі глюк одного інвертора зупиняє роботу інших. Тому надійність так собі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, sly сказал:

наскільки я знаю, при виникненні якоїсь проблеми (не паламки) в такий системі глюк одного інвертора зупиняє роботу інших. Тому надійність так собі.

Віктрон таки рішення пропагує. Напевно в ниж пофіксили подібні трабли.

Єдине, що не передбачив пан vovarpd в своїй меганадійний системі з потрійною перестраховкою, це як в ахіллеса - маленький дріб'язок. При виході з ладу лишень однієй комірки в акб вся система зупиняється. Треба або комірки додаткові мати, або краще не обмежуватись однієї батареєю.)

А ще bms напевно може глюкнути/згоріти. Тож її теж треба мати запасну.

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.07.2024 в 16:54, sly сказав:

всі вірно за умови відсутності панелей.

Якщо вони є або будуть - весні-літо-осінь захочеться від сонця і авто заряджати, і плиту вмикати та інше

 

Навіть схему знайшов.

Якщо панелі, то ми "третю фазу", яка іде на зарядку теж підключаємо через "ручний" авр коли треба.

Чи є ще зауваження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

Віктрон таки рішення пропагує. Напевно в ниж пофіксили подібні трабли.

Єдине, що не передбачив пан vovarpd в своїй меганадійний системі з потрійною перестраховкою, це як в ахіллеса - маленький дріб'язок. При виході з ладу лишень однієй комірки в акб вся система зупиняється. Треба або комірки додаткові мати, або краще не обмежуватись однієї батареєю.)

А ще bms напевно може глюкнути/згоріти. Тож її теж треба мати запасну.

Ну кожний інвертор повинен мати свою батарею, але тоді не можна різнонаправлені поля перенаправляти між фазами. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, anabioz сказал:

Якщо панелі, то ми "третю фазу", яка іде на зарядку теж підключаємо через "ручний" авр коли треба.

я ж не схему підключення мав на увазі, а потужність інвертора. Якщо на 6кВт інвертор без панелей повісити весь будинок - треба буде знов постійно думати, що можна одночасно вмикати, а що - ні.

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, k-master сказал:

Ну кожний інвертор повинен мати свою батарею...

Це навіщо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2024 в 23:10, Телесистемы сказал:

Ні , так не запрацює

Інвертор дасть помилку

 

Варіант - частотник

spc.com.ua/products/nietz-splc-nz2200-15gs2-vector-frequency-inverter-15kw-ip20-1phase-220v-to-3phase-380v?_pos=7&_fid=65ce1fe1b&_ss=c

 

але на практиці під кожний інвертор, дбж, ТН потрібно тестувати

 

Навіщо купувати частотник 15 кВт. я кщо генератор 5

Я, напиклад, розглядаю  spc.com.ua/products/nietz-splc-at20-2r2g-4-frequency-inverter-2-2kw-3phase-380v-ip20

бо в мене генератор 2,5 кВт

Підкажіть, а навіщо веторне перетворення? В мене немає в будинку 3ф споживачів.

Скалярного не достатньо? spc.com.ua/products/nietz-splc-nlp1000-2r2g-2-frequency-inverter-2-2kw-1phase-to-3phase-220v-ip20

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Gitan сказав:

Я, напиклад, розглядаю  spc.com.ua/products/nietz-splc-at20-2r2g-4-frequency-inverter-2-2kw-3phase-380v-ip20

Частотники – це для двигунів і не годяться іншого навантаження. Якщо хтось радить частотник, то він зовсім не розуміє, про що говорить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, volomoto сказал:

Частотники – це для двигунів і не годяться іншого навантаження. Якщо хтось радить частотник, то він зовсім не розуміє, про що говорить.

Дяка. Я вже розібрався. Окрім частотника ще потрібен трансформатор. Така реалізація потребує овер бюджет.

Дешевше купити 3ф генератор.

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Gitan сказав:

яка. Я вже розібрався. Окрім частотника ще потрібен трансформатор. Така реалізація потребує овер бюджет.

В першу чергу потрібні фільтри, щоб забрати високочастотні гармоніки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gitan сказал:

Дешевше купити 3ф генератор.

якісний 3ф генератор коштує зовсім недешево.

одноразові псевдо хонди за 4500 грн до уваги не беру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...