Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Незаконно мобілізували до досягнення 25-річного віку. Який порядок дій та оскарження?

texnojnik

Рекомендовані повідомлення

28.05.2024 в 16:07, pump сказав:

на "0" без это никак, а вот при бусификации, могли бы и не жлобиться.

лаундж -бар в ТЦК. все включено:ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ozzy сказав:

о а Дощ каже що такого ніколи не було і не може бути в правовій краіні Україна, Дощ знімайте свої рожеві окуляри вже. 

Та з вашими схемами якийсь постійний об'їбос

Це виходить беремо будь якого призовника, даємо в зуби військовий - і оп-па-па

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 16:22, Дощ сказав:

Та з вашими схемами якийсь постійний об'їбос

Це виходить беремо будь якого призовника, даємо в зуби військовий - і оп-па-па

це десь відсотків 30 поки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Дощ сказав:

Та з вашими схемами якийсь постійний об'їбос

Це виходить беремо будь якого призовника, даємо в зуби військовий - і оп-па-па

судячи з того що показують та пишуть в цих ваших інтернетах, складається враження що саме так і є. принаймні ще ніхто не повернуся і не розказав протилежне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, murava сказав:

Зачем?

Все  эти излишества отлично взаимозаменяемы на простые общепонятные тумаки.

Уж чего-чего, а этого добра у тцк на сто войн вперёд припасено.

Не вір марафону. Вір львівським сантехнікам, які знову перейшли на кацапську. Вони зміну цін на фітінги за три місяці чують, а за війну можна навіть не балакать:)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Та з вашими схемами якийсь постійний об'їбос

Це виходить беремо будь якого призовника, даємо в зуби військовий - і оп-па-па

не будь якого, а непридатного в мирний та обмежено придатного в військовий час, да який ще знятий з обліку, ось тоді  зорі сходяться, а далі схема вже обкатана 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і, чим він відрізняється від придатного у мирний і військовий час? І що заважає зняти/поставити?

Я так на початку війни в стрию зранку став на облік, в обід знявся бо сказали без особової справи не візьмуть, довелось шукати де візьмуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 18:52, Дощ сказав:

Ну і, чим він відрізняється від придатного у мирний і військовий час? І що заважає зняти/поставити?

Я так на початку війни в стрию зранку став на облік, в обід знявся бо сказали без особової справи не візьмуть, довелось шукати де візьмуть

прикиньте,я обігав 4 місця)мій воєнник і нах нікому... ніде не взяли. слава Богу. бо тіх,кого взяли, вже в землі. і без компенсацій ,бо ніхто. тобто, батьки й копійки за втрату сина не отримали б))

Змінено користувачем МаТраС
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Дощ сказав:

Ну і, чим він відрізняється від придатного у мирний і військовий час? І що заважає зняти/поставити?

Я так на початку війни в стрию зранку став на облік, в обід знявся бо сказали без особової справи не візьмуть, довелось шукати де візьмуть

інколи такі дивні історії з тим обліком чую. когось беруть, когось не беруть. все ж таки занадто багато на всіх рівнях суб'єктивного та такого що залежить від рішення когось.

21 хвилину тому, МаТраС сказав:

прикиньте,я обігав 4 місця)мій воєнник і нах нікому... ніде не взяли. слава Богу. бо тіх,кого взяли, вже в землі. і без компенсацій ,бо ніхто. тобто, батьки й копійки за втрату сина не отримали б))

а хтось вже навіть послом встиг стати :lol:

до речі, вже казково мочить :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

взагалі не варіант. якщо він все проїбав раніше, то він створить собі ще більше проблем. я би на його місці почав любити командира, який про нього подбає :flag1:

 

а СЗЧ з евакуацією за кордон? ніби ж за воєнні злочини ЄС не видає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, karlito сказав:

а СЗЧ з евакуацією за кордон? ніби ж за воєнні злочини ЄС не видає

це типу через окуповані території, парашку та Грузію? він реальний спецпризначенець виходить. серед моїх знайомих тільки один таке зміг зробити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

інколи такі дивні історії з тим обліком чую. когось беруть, когось не беруть. все ж таки занадто багато на всіх рівнях суб'єктивного та такого що залежить від рішення когось.

Тримайте ще дві історії від мене.

1. В перші дні коли тільки формувався наш бат я від роти повіз людей в яких були якісь нестиковки з військово обліковими документами. Один був знятий з обліку по здоров'ю - його в ТЦК питають по якій статті зняли? А він такий я звідки знаю? То все мама колись робила. Комісар аж закашлявся і попросив більше нікому такого не говорити )))

2. Мій одногрупник і старий друг в іншому місті так само в перші дні пішов, взяли, ввесь час воює - поставив собі Резерв+, а там показує що він знятий з обліку. Він то по здоров'ю колись таки знімався, але в Резерв плюс то так і показує хоча він зараз служить. Моє звання яке я отримав на службі в 22-му так само доречі в Резерв плюс не підтягнуло - показує ще довоєнне.

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, yuragon сказав:

Моє звання яке я отримав на службі в 22-му так само доречі в Резерв плюс не підтягнуло - показує ще довоєнне.

В тцк показати військовий - там має бути номер наказу, дата і звання - внесуть зміни

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Дощ сказал:

В тцк показати військовий - там має бути номер наказу, дата і звання - внесуть зміни

Я ж як звільнився то на облік ставав в ТЦК, все їм показува, справу мою з частини їм переслали. Потім колись при нагоді як буду там то скажу щоб поправили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дощ сказав:

В тцк показати військовий - там має бути номер наказу, дата і звання - внесуть зміни

ви не знаходите дивним що один підрозділ ЗСУ гадки не має про те що відбувається в іншому? вибачте, ще один довід що такій організації не те що життя, а 2 гривні однією монетою не варто довіряти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, МаТраС сказав:

без компенсацій ,бо ніхто

Бо ніхто це хто?

Частина надає увесь пакет документів, необхідний для оформлення виплат, справу формує тцк і передає в соц фонд

43 хвилини тому, МаТраС сказав:

прикиньте,я обігав 4 місця)мій воєнник і нах нікому... ніде не взяли

Якщо буде розподіляти тцк - візьмуть зразу, але 100% не туди куди б хотів 

Краще підготувати місце заздалегідь ніж потім лікті кусати

У мене сусіда призвали, дзвонив питав що як, но він вже в нц - а там вважай вже забрали

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 19:31, yuragon сказав:

Тримайте ще дві історії від мене.

1. В перші дні коли тільки формувався наш бат я від роти повіз людей в яких були якісь нестиковки з військово обліковими документами. Один був знятий з обліку по здоров'ю - його в ТЦК питають по якій статті зняли? А він такий я звідки знаю? То все мама колись робила. Комісар аж закашлявся і попросив більше нікому такого не говорити )))

2. Мій одногрупник і старий друг в іншому місті так само в перші дні пішов, взяли, ввесь час воює - поставив собі Резерв+, а там показує що він знятий з обліку. Він то по здоров'ю колись таки знімався, але в Резерв плюс то так і показує хоча він зараз служить. Моє звання яке я отримав на службі в 22-му так само доречі в Резерв плюс не підтягнуло - показує ще довоєнне.

резерв+- це просто гра)) 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 19:50, Дощ сказав:

Бо ніхто це хто?

Частина надає увесь пакет документів, необхідний для оформлення виплат, справу формує тцк і передає в соц фонд

Дощ, Ви на приколі? не пам ятаєте перших днів?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

ви не знаходите дивним що один підрозділ ЗСУ гадки не має про те що відбувається в іншому? вибачте, ще один довід що такій організації не те що життя, а 2 гривні однією монетою не варто довіряти...

Знаходжу. Я скільки тут - кожен день якась фігня з якою раніше не стикався - вона по ходу безкінечна

Армія - дуже великий організм, з великою кількістю людей, які не на хобот наступають. Но воно працює. Писав вже 1000 раз - потрібна автоматизація процесів - зекономить купу людей, грошей, нервів і підвищить ефективність

Но це не від військових залежить, а від цивільних 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 19:50, Дощ сказав:

Якщо буде розподіляти тцк - візьмуть зразу, але 100% не туди куди б хотів 

Краще підготувати місце заздалегідь ніж потім лікті кусати

У мене сусіда призвали, дзвонив питав що як, но він вже в нц - а там вважай вже забрали

я Вам про подіїї 2 річної давнини.
те що зараз, то...буду вдячний за пораду,бо розгубився трохи.
друзі служать там,де я не можу по багатьом причинам. в рекруитинг...теж лотерея..поки вішу ,думаю..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Дощ сказав:

Знаходжу. Я скільки тут - кожен день якась фігня з якою раніше не стикався - вона по ходу безкінечна

Армія - дуже великий організм, з великою кількістю людей, які не на хобот наступають. Но воно працює. Писав вже 1000 раз - потрібна автоматизація процесів - зекономить купу людей, грошей, нервів і підвищить ефективність

Но це не від військових залежить, а від цивільних 

 

знаєте, мені теж здається спочатку дивним як воно все ще тримається, а потім згадую тих героїв, які щодня виправляють чужі пройоби та потихеньку закінчуються.

навіщо військовим цивільні, якщо в армії присутні люди зі всіма необхідними спеціальностями? не цивільні ж їх розподіляють по посадках. тим паче в армії все по наказу, а не порожні наради та шаройобщина цивільна. ефективність має бути на вищому рівні. може все ж таки з менеджментом щось не так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В перші дні може бути, тоді не було часу жити по закону - треба країну рятувати

Я думав ви пишете про зараз, наче ж на весну лижі гострили

Рекрутинг працює нормально, я сказав це єдина тема без обману - де домовився - там гарантовано взяли. І не бойових посад мільйон, но вони не в пошані - тут всі в штурмовики хочуть - лиш про них і пишуть

Але це не значить що прийшов розслабив булки, треба фігачить щоб залишитись - тут просто так не годують. Але як альтернатива тцк - без питань, годна тема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.05.2024 в 20:07, Дощ сказав:

сказав це єдина тема без обману - де домовився - там гарантовано взяли. І не бойових посад мільйон, но вони не в пошані

якось слабко віриться. я їбав ту пошану без ніг батькам 70 річним подарунок і пару тисяч пенсії)) краще застрелюсь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

знаєте, мені теж здається спочатку дивним як воно все ще тримається, а потім згадую тих героїв, які щодня виправляють чужі пройоби та потихеньку закінчуються.

навіщо військовим цивільні, якщо в армії присутні люди зі всіма необхідними спеціальностями? не цивільні ж їх розподіляють по посадках. тим паче в армії все по наказу, а не порожні наради та шаройобщина цивільна. ефективність має бути на вищому рівні. може все ж таки з менеджментом щось не так?

Та тут комплекс проблем, накази не автоматизують процеси, а люди вони будь де люди - хтось тупашить, хтось косячить, хтось за трьох херачить. 

Але регулює цю богодєльню цивільна верховна рада і мо, які задають напрямок руху

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...