Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дайте пліз консультацію по змонтованій скважині

serjik_007

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Є ось така скважина, як на фото.

Я не розуміюсь на скважинах, тому прошу допомоги і розписати що це у мене встановлено і як воно працює?

Також незрозуміло мені те, що коли я підключаю Ecoflow на цю фазу, на яку повішена скважина (при цьому вирубаю всі автомати, окрім скважини), то вона споживає трошки більше кіловата, незалежно від того чи відкритий змішувач, чи все закрито і вода не ллється.

Я думав що повинно бути так, що якщо відкрити змішувач, то вода ллється і насос скважини споживає цей кіловат, а якщо змішувач закрити, то вода не ллється, а значить насос не качає і не повинен споживати електрику.

Розʼясніть пліз.

IMG_2095.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реле протока Кенле. Реле протока ставиться замість реле тиску і гідроакумулятора - перевагою є включення по відбору води (відкриттю крану), вимикається через 15 сек після закриття. Тобто стабільно високий тиск (максимум що дає насос), але постійні включення і відсутність запасу води, постійне тактування при протіканнях (наприклад, бачок унітазу не тримає). Наскільки знаю, ставиться на поверхневі насоси, на глибинні (а у Вас, судячи з фото, такий) не ставиться. Споживання 1 кВт/год має бути ще якийсь час після закриття крану - потім має вимикатись насос і споживання електрики падати до режиму очікування+індикації реле. Як мені казали - глибинні насоси з реле протоку дають дуже високий тиск, некорисно насосу і зриває ПЕ-труби...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, delic сказал:

Мабуть Ecoflow не тягне стартовий струм насосу і не може його запустити.

Тягне, вода з крану ллється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Offroad сказал:

Реле протока Кенле. Реле протока ставиться замість реле тиску і гідроакумулятора - перевагою є включення по відбору води (відкриттю крану), вимикається через 15 сек після закриття. Тобто стабільно високий тиск (максимум що дає насос), але постійні включення і відсутність запасу води, постійне тактування при протіканнях (наприклад, бачок унітазу не тримає). Наскільки знаю, ставиться на поверхневі насоси, на глибинні (а у Вас, судячи з фото, такий) не ставиться. Споживання 1 кВт/год має бути ще якийсь час після закриття крану - потім має вимикатись насос і споживання електрики падати до режиму очікування+індикації реле. Як мені казали - глибинні насоси з реле протоку дають дуже високий тиск, некорисно насосу і зриває ПЕ-труби...

У мене вода зі скважини спочатку подається на бойлер, а перед бойлером стоїть редуктор тиску (заводська настройка 3 бари).

можливо таке, що реле протока налаштовано на нагнітання тиску наприклад до 5 бар, але не може продавити редуктор тиску перед бойлером, який встановлено на 3 бари, тому насос в скважині постійно маслає і намагається нагнати тиск до 5 бар, але не може?

 

як налаштувати цей нижній і верхній поріг тиску на реле протоку?

вже весь гугл перерив, а саме цього реле налаштування не знайшов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить поспостерігав я за цим реле…

На лицьовій панелі є 3 лампочки:

1. Power on

2. Pump on

3. Restart

Перші дві постійно світяться.

Якщо світиться «Pump on» - це означає що насос в даний момент працює і качає воду, чи це означає що він просто підключений до електрики і неможливо зрозуміти чи качає він воду саме в даний момент, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо при роботі від мережі все працює як слід, то порівняйте коли від мережі і коли від ecoflow

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, delic сказал:

якщо при роботі від мережі все працює як слід, то порівняйте коли від мережі і коли від ecoflow

Як працює від мережі не можу перевірити, бо немає чим поміряти чи споживає струм, чи ні.

бо якщо насос стабільно споживає 1 квт/год, то за місяць цілодобової роботи тільки цей насос більше 600 квт намотує. Це багатенько… та і насос такий темп довго не витримає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, serjik_007 сказав:

Як працює від мережі не можу перевірити, бо немає чим поміряти чи споживає струм, чи ні.

бо якщо насос стабільно споживає 1 квт/год, то за місяць цілодобової роботи тільки цей насос більше 600 квт намотує. Це багатенько… та і насос такий темп довго не витримає

маю на увазі чи також горить pump on увесь час при роботі від мережі.

мабуть ecoflow все ж таки не дає насосу досягти потрібного тиску, встановленого на реле і тому насос не вимикається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, serjik_007 сказал:

то за місяць цілодобової роботи тільки цей насос більше 600 квт намотує.

Він згорит якщо цілодобово буде працювати)

Зазвичай насос десь 200 квт за місяц споживае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Він згорит якщо цілодобово буде працювати)

Зазвичай насос десь 200 квт за місяц споживае.

Дійсно, без протоку води постійно працюючий насос може перерітись, закіпіти тощо. Ще писали десь про випадок, що накипом забивало зазор між насосом та обсадною.

Щодо 200 квт*г на місяць - це щось забагато. Може полив цілий день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїзжали бурильщики, подивились і винесли вердикт - щось не те із самим реле, т.я. воно сигнал на включення насосу подає, а на виключення - ні. Крім того, не працює кнопка ресет, неможливо здійснити перезагрузку. Схоже щось заглючило. Рекомендували купити і поставити нове реле.

далі буде…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, maksym сказал:

Щодо 200 квт*г на місяць - це щось забагато. Може полив цілий день.

Ну може прибрехав) засобом віключення, порівняно з квартирою, хай буде 120-140))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, serjik_007 сказал:

Приїзжали бурильщики, подивились і винесли вердикт - щось не те із самим реле

тиск міряли?

Чи наглазок?

Змінено користувачем maksym
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, maksym сказал:

тиск міряли?

Чи наглазок?

На глазок)

а як правильно для коректної роботи повинно бути встановлено це реле протоку? Вертикально, чи горизонтально?

Змінено користувачем serjik_007
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, serjik_007 сказал:

На глазок)

ну то таке.

Якщо від мережі працює нормально, а від екофлоу ні - причина скоріш за все в тиску. Насос не виходить на свою потужність.

Хоча при нульовому протоку контролер повинен вимикати все та писати помилку.

Ось тут кажуть - що розташування строго вертикальне. Але треба знати дані конкретно для цієї моделі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в мене стоїть горизонтально. Хтось мабуть не читав інструкцію коли встановлював цей регулятор.

насос не вимикається ніколи, незалежно від того чи від мережі працює, чи від Екофлоу.

Дивився на ютубі коротку відеоінструкцію саме до цього регулятора, так от він встановлюється суто вертикально, інакше буде працювати некоректно. Там в середині клапан стоїть, який повинен розмикати електро контакти подачі струму на помпу при досягненні певного тиску, але мабуть його клімануло, т. я. неправильно встановлено криворуким майстром.

Як встановлю його вертикально - відпишусь тут про результат. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, serjik_007 сказал:

Там в середині клапан стоїть, який повинен розмикати електро контакти подачі струму на помпу при досягненні певного тиску

Судячи з відео вище (хоча воно може для іншого клапана) всередені стоїть два клапана. По тиску -  він від пружини працює і начебто розташування гориз/верт для нього не важливо. І другий клапан, гравітаційний, який ставиться строго вертикально.

В принципі, в даному випадку, коли насос не досягає тиску, повинен спрацювати захист по відсутності протока. А це як раз той клапан, який ставиться вертикально.

І ще одно. Можливо ту пружину можливо "покрутити" та налаштувати на інший (нижчий) тиск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні майстер перепаяв труби та встановив контролер вертикально, і все запрацювало як треба.

нижче наводжу фото як воно стоїть вже правильно.

image.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, serjik_007 сказал:

і все запрацювало як треба.

тиск досягається? Чи спрацьовує захист по протоку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, maksym сказал:

тиск досягається? Чи спрацьовує захист по протоку?

У мене немає манометра де подивитись тиск. При цьому, я бачу як вмикається насос при відкритті змішувача, і як вимикається через 2-3 секунди після його закриття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, serjik_007 сказал:

У мене немає манометра де подивитись тиск. При цьому, я бачу як вмикається насос при відкритті змішувача, і як вимикається через 2-3 секунди після його закриття.

Напор води при цьому достатній

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...