Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

СЕС

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, n0mad сказал:

У яких одиницях виміру?

В квт ,на ск менше стали платити по щетчику ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, k-master сказал:

заходимо у налаштування інвертора, кажемо що акумуляторів нема і отримуємо мережевий інвертор з компенсацією

Ну у мене зараз так і працює, без акумуляторів поки що. Пробував ще увімкнути експорт - працює, віддає.

Але з ваттроутером трохі інша ситуація: я в кожен момент бачу, скільки у мене "надлишків сонця". Гібрид так не вміє.
Тобто сонце світить, я дивлюсь на екран - там наприклад 1400 ватт надлишку. Заводжу електросушилку, заряджаю безкоштовно вялити м'ясо. :) 

Змінено користувачем n0mad
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Asot сказал:

В квт ,на ск менше стали платити по щетчику ?

та сонце ж таке як у всіх - кожен кіловат панелей видає десь від 950 до 1200 кіловат за рік. В грошах самі пораxyйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, n0mad сказав:

Ну у мене зараз так і працює, без акумуляторів поки що. Пробував ще увімкнути експорт - працює, віддає.

Але з ваттроутером трохі інша ситуація: я в кожен момент бачу, скільки у мене "надлишків сонця". Гібрид так не вміє.
Тобто сонце світить, я дивлюсь на екран - там наприклад 1400 ватт надлишку. Заводжу електросушилку, заряджаю безкоштовно вялити м'ясо. :) 

Ну це вирішується зеленим тарифом зараз. Завжди бачиш скільки є. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Asot сказав:

Хтось підкаже магазин ,де хороші ціни на панелі?

Зі свого досвіду - забудьте про це на 2 місяці. Я не хочу дискредитувати форумних підприємців, я лише кажу про свій власний досвід пошуку leapton 650. Out of stock. А там де залишилося, ціна до стелі, або ж немає в наявності. Побудуйте альтернативу з осінню 22го та генераторами.

Відразу хочу попередити агресію своїм власним досвідом. В мене не багато місця для них і мене втягли в церкву монокристалів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, МакДо сказал:

забудьте про це на 2 місяці

Або на 4,5 ,коли сонце за хмари піде) а що ulіca  чи ja ,lonji чимось хужі ? Чому ліптон?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Asot сказав:

Або на 4,5 ,коли сонце за хмари піде) а що ulіca  чи ja ,lonji чимось хужі ? Чому ліптон?

Сусід - інсталятор промислових полів переконав. Та й вклав зерно монокристалу у !особисто! моє розуміння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

В мене не багато місця для них і мене втягли в церкву монокристалів.

мене ніхто не втягував, але свій вибір зупинив на моно. Теж думаю, що пізно пити боржомі... Батарей у продажу немає, як і інверторів.. Панелі б поставив, але по ним не орієнтуюсь... Хз, може пошліни знімуть і тоді щось придумаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, перший досвід прям сес, якось дивно породить себе інвертор - вечір, вирабоька мінімальна але все-ж є але він ще нащось з АКБ тягне. Тобто фактично якщо від'єднати сонце то буде лише грід юзати, якщо додаєш сонце то починає грід+сонце + нащось батарейки. Це такий прикол інвертора чи прикол низької потужності від сонця? Налаштування полазив наче все штатно. Як буде по нормальному сонця поки хз

Screenshot_20240609-195506.png

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

вечір, вирабоька мінімальна але все-ж є але він ще нащось з АКБ тягне.

Мой сеть подмешивать не умеет, в случае недостаточности солнца переключается на сеть, но есть настройка именно по акб до которой он его будет разряжать прежде чем переключиться на сеть, может и у вас есть такая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mib сказал:

Мой сеть подмешивать не умеет, в случае недостаточности солнца переключается на сеть, но есть настройка именно по акб до которой он его будет разряжать прежде чем переключиться на сеть, может и у вас есть такая

Ну я все пролащив, все в дефолті, є опція мішати сонце з грідом чи не мішати, встановлено мішати (дефолт) і воно явно мішає але нащось ще трохи від АКБ підсасує, причому схоже що підсасує тим більше чим меньше від сонця, але якщо вимкнути сонце зовсім то перестає. Може це якийсь артефакт цього самого підмісу але якось трошки дивно.

Причому що коли сонце зникає зовсім (ніч) то інвертор такий "о! АКБ не 100%, нумо заряджати від гріда 10а". То що хвилину тому коли від сонця брало 10вт було так само його не турбувало і акб він не заряджав 

Змінено користувачем standov
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, standov сказав:

Ну я все пролащив, все в дефолті, є опція мішати сонце з грідом чи не мішати, встановлено мішати (дефолт) і воно явно мішає але нащось ще трохи від АКБ підсасує, причому схоже що підсасує тим більше чим меньше від сонця, але якщо вимкнути сонце зовсім то перестає. Може це якийсь артефакт цього самого підмісу але якось трошки дивно.

Причому що коли сонце зникає зовсім (ніч) то інвертор такий "о! АКБ не 100%, нумо заряджати від гріда 10а". То що хвилину тому коли від сонця брало 10вт було так само його не турбувало і акб він не заряджав 

Ох, в моєму випадку, саме через такі приколи мій сусід-інсталятор промислових СЕС і сказав: якщо інвертор з Алі, то перед першим запуском я повинен його розібрати та продефектувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МакДо сказал:

Ох, в моєму випадку, саме через такі приколи мій сусід-інсталятор промислових СЕС і сказав: якщо інвертор з Алі, то перед першим запуском я повинен його розібрати та продефектувати.

Інвертор не з Алі, інвертор від європейського ділера вольтроніка (оригінальний вольтронік під їх же брендом). Але він з подвійним перетворенням і відповідно все мішає в кучу, може через це виникають якісь артефакти

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

Інвертор не з Алі, інвертор від європейського ділера вольтроніка (оригінальний вольтронік під їх же брендом). Але він з подвійним перетворенням і відповідно все мішає в кучу, може через це виникають якісь артефакти

На фото здається він віддає на навантаження та заряджає батарейку, для цього бере сонце та мережу. Але щось не сходиться, бо тоді воно все споживає 527, а забирає 442, тобто на 85 баланс щось не сходиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, k-master сказал:

На фото здається він віддає на навантаження та заряджає батарейку, для цього бере сонце та мережу. Але щось не сходиться, бо тоді воно все споживає 527, а забирає 442, тобто на 85 баланс щось не сходиться.

Собственное потребление? Он же онлайн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, k-master сказал:

На фото здається він віддає на навантаження та заряджає батарейку, для цього бере сонце та мережу. Але щось не сходиться, бо тоді воно все споживає 527, а забирає 442, тобто на 85 баланс щось не сходиться.

ні, на фото він розряджає батарейку, по факту поки була генерація сонця встиг розрядити до 98%, як зникла то зарядив до 100 від гріда

баланс не сходиться да але там по факту потужність від батарейки дуже стрибала (200-0) і скоріш за все просто графіки не синхронізовані, тому там просто так сумувати по картинці сенсу не багато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, standov сказав:

ні, на фото він розряджає батарейку, по факту поки була генерація сонця встиг розрядити до 98%, як зникла то зарядив до 100 від гріда

баланс не сходиться да але там по факту потужність від батарейки дуже стрибала (200-0) і скоріш за все просто графіки не синхронізовані, тому там просто так сумувати по картинці сенсу не багато

А тестер з токовими кліщами є щоб поміряти реальне споживання чи заряд батареї? Може то особливості схемотехніки та воно просто міряти нормально не вміє? В мене 0 від мережі це 12 Вт, від акумулятора воно постійно міряє +-10-15 Вт. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, mib сказав:

Собственное потребление? Он же онлайн

85 щось багато, якщо він однофазний. Не знаю як цей, мій своє споживання не ховає та чесно показує. Мої 80 Вт у балансі завжди є та сума цифр +- дорівнює 0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, k-master сказал:

85 щось багато, якщо він однофазний. Не знаю як цей, мій своє споживання не ховає та чесно показує. Мої 80 Вт у балансі завжди є та сума цифр +- дорівнює 0

Ну он онлайн двойное преобразование, @standov  когда то писал что около 100ни зато всегда 220

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, k-master сказал:

А тестер з токовими кліщами є щоб поміряти реальне споживання чи заряд батареї? Може то особливості схемотехніки та воно просто міряти нормально не вміє? В мене 0 від мережі це 12 Вт, від акумулятора воно постійно міряє +-10-15 Вт. 

батарея абсолютно точно трошки розряджалася, це було видно і по світлодіодам самої батареї. ну і без сонця за декілька років тут не було знайдено ніяких проблем з цим.

 

 

26 минут назад, k-master сказал:

85 щось багато, якщо він однофазний

для подвійного то нормально, це плата за схемотехніку. Про сотню я не впевнений але 80 то точно варіант норми в онлайн-режимі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тобто як я зрозумів з таким не стикалися, буду завтра дивитися як буде сонце. По перше цікаво як то все залежить від потужності на полі і друге - як довго воно буде розряджатися. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

ну тобто як я зрозумів з таким не стикалися, буду завтра дивитися як буде сонце. По перше цікаво як то все залежить від потужності на полі і друге - як довго воно буде розряджатися. 

Ну вы завтра вечером когда генерация упадет но еще будет пригрузите и посмотрите на каком вольиаже или проценте заряда перейдет на сеть или оно будет до момента пока мппт совсем не отключится

Сколько кстати и каких панелей поставили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

заряда перейдет на сеть или оно будет до момента пока мппт совсем не отключится

"проблема" в тому що воно ж по показникам гребло з усіх трьох джерел (грід, сонце, батарея), тобто воно грід і не рубило. Сьогодні перестало грібти від батареї коли трекер пішов в ноль і одразу почало заряджати акб.

 

 

6 минут назад, mib сказал:

Сколько кстати и каких панелей поставили?

6шт 550 райзенов

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...