Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покриття на відкриту терасу

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

Тераси течуть, попереду демонтаж плитки та гідроізоляція, виникло питання про покриття. Планувала керамограніт, але сьогодні порадили наливну підлогу, мовляв, не гірше плитки і дешеаше. Що скажете? В першу чергу цікавлять експлуатаційні характеристики, зносостійкість, реакція на зміни температур

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про наливні питаю) 

Боюся клінкер на майже 30 метрів обійдеться значно дорожче, а чи варто воно того?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про наливні питаю) 

Боюся клінкер на майже 30 метрів обійдеться значно дорожче, а чи варто воно того?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Oksana Boiko сказав:

Тераси течуть, попереду демонтаж плитки та гідроізоляція, виникло питання про покриття. Планувала керамограніт, але сьогодні порадили наливну підлогу, мовляв, не гірше плитки і дешеаше. Що скажете? В першу чергу цікавлять експлуатаційні характеристики, зносостійкість, реакція на зміни температур

Типа, наливной пол течет не хуже плитки? А смысл тогда тратиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, ЯД сказав:

Типа, наливной пол течет не хуже плитки? А смысл тогда тратиться?

Була плитка, простояла 20 років, але вже все: бухтить на повну, під терасами натекло. Вирішили усе до бетону збити, сформувати ухил, проізолювати двокомпонентноюі потім покриття, але виникло питання, яке саме. Я планувала знову плитку, керамограніт, а той, хто робити буде, каже, що наливні не гірше, а економія суттєва, от я й засумнівалася)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...