Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как реанимировать септик

V M

Рекомендовані повідомлення

Друзья, нужна помощь. Дом в Киевской области, 7 лет. Перед войной начались проблемы после того, как илосос откачал и промыл. Вода перестала уходить. Возможности копать нет дренажные поля и т.п.нет- везде брусчатка и ландшафт. Мне предлагают:

1. Перекопать дно, засыпать новый щебень и песок.

2. Пробить горизонтальные трубы по 4-5 штук в каждом колодце. - я боюсь, что просядет парковка.

Возможно, кто-то уже проходил эти этапы? Помогает ли?

 

Грунты высокие, колодцы под ливневку и под бассейн-стоят с водой.

Сейчас живем вдвоем с ребенком, воды используем мало, но в трубах начинает бурлить через 3 недели🤦‍♀️ бактерии бросаю- результата ноль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший пункт може допоможе. Тимчасово. + ще можні забуритись вниз та засипати набурене щебнем.

А взагалі, наскільки я зрозумів, ви зливаєте каналью прямо в ГВ? Круто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозуміла питання, як це – безпосередньо? перший герметичний і йде перелив у другий, стандартний септик

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, V M сказал:

Грунты высокие, колодцы под ливневку и под бассейн-стоят с водой.

Что за грунты высокие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, DimaF сказал:

Что за грунты высокие?

опечатка, високі грунтові води думаю  малось на увазі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Maryan_bhfz сказал:

опечатка, високі грунтові води думаю  малось на увазі

Тогда только дренажное поле...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, DimaF сказал:

Тогда только дренажное поле...

А чому доопрацювання "вниз" не допоможе? Принаймі буде не вище рівня ГВ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, maksym сказал:

А чому доопрацювання "вниз" не допоможе? Принаймі буде не вище рівня ГВ

У ТС противоречивая информация.

Пусть уточнит кто на ком стоит там на участке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Ділюся своєю радістю. Вдалася реанімація каналізації. 

Оселилися в будинку. Попередній власник жив сам, один. Вода жорстка, залізо солі кальцію, магнію перевищені. Є пом'ягчувач. Помилково зроблено відвід регенерації очищувального обладнання - скидається у каналізацію. Каналізація - два послідовні резервуари по 4,5 м3, обидва із дренажем у піщаний грунт. Труба переливу між ємностями під водою 5 см. Відкачував попередній власник раз на пів року. Зразу, як заїхіли, застосував свій біопрепарат. Прожили 4 дні сім'єю (5 дорослих). Рівень стоків критично піднявся на 20 см. На поверхні з'явилися органічні утворення. Знаю сам і всім рекомендую не відкачувати з резервуарів (звичайних копанок в землі), де існує дренаж, неможна спонукати зворотній злив рідини із грунту у резервуари . Терміново купив і підключив аерацію донного типу. Установив трубчаті розпилювачі повітря в обидві камери. Тепер увага! Не поскупився. Заплатив 11700 грн. за все (аератор, шланг повітряний, перехідники, 2 розпилювача. Надається повітря на добу  158 м3, що перевищує об'єм стоків в 17 разів.  За 5 днів рівень стоків знизився в першому резервуарі на 40 см. Труба переливу між ємностями над рідиною суха. У другу ємність рідина вже не тече. В другій камері рівень знизився на 50 см. 
Бактерії почали працювати в сотні разів ефективніше, ККД очищення стоків підвищилося. Мул, що накопичився і лежав, як у застойному болоті, піднявся в товщу води, і відбулася його деградація. Стоки стали прозорі. Процес дренажу і випаровування не просто пришвидчився, а приголомшив мене, а я маю досвід в обслуговувані локальної каналізації не тільки, як користувач, а фахівець. Сусіди по нашій вулиці підходили дві сім'ї, здивовані. Вони регулярно відкачують. Ось що робить кисень і бактерії.

 

Змінено користувачем копай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, копай сказав:

Заплатив 11700 грн. за все (аератор, шланг повітряний, перехідники, 2 розпилювача

а можна привести якісь характеристики обладнання, щоб однозначно купити (конкретні посилання теж підійдуть)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, копай сказал:

Надається повітря на добу  158 м3, що перевищує об'єм стоків в 17 разів.  За 5 днів рівень стоків знизився в першому резервуарі на 40 см. Труба переливу між ємностями над рідиною суха. У другу ємність рідина вже не тече. В другій камері рівень знизився на 50 см. 

Щось мені підказує, що падіння рівня ридини дуже пов'язано з тим, що вона випаровувалась при барботажі, та виносилась з вентіляцією.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

а можна привести якісь характеристики обладнання, щоб однозначно купити (конкретні посилання теж підійдуть)

Біопрепарат власного виробництва Водограй 
компресор: bascom.kiev.ua/ua/p596717631-aquanova-nap-100.html
розпилювачі: bascom.kiev.ua/ua/p1087681777-aerator-norres-trubchatyj.html

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Dendnepr сказал:

Щось мені підказує, що падіння рівня ридини дуже пов'язано з тим, що вона випаровувалась при барботажі, та виносилась з вентіляцією.

Ефект випаровування при підключення аерації підвищується на 100%. Притому, випаровування відбувається не тільки із резервуарів, а і із грунтів, куди поглинається рідина. Потужна аерація коливає воду не тільки у емностях, а і в грунті. Тут дужа важлива обставина, щоб не випаровувати в атмосферу лайно, потрібно робити мікробіологічне очищення за допомогою відповідних бактерій. Доречі, в мене обидва люки щільно накриті полімерними (зеленими) кришками.

Змінено користувачем копай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, копай сказал:

компресор: bascom.kiev.ua/ua/p596717631-aquanova-nap-100.html

максимальна продуктивність 6,6 куб/година.

Але дивлячись на яку глубину занурення - може сильно бути менше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, копай сказал:

Доречі, в мене обидва люки щільно накриті полімерними (зеленими) кришками.

А вентиляція септику є?

Бо куди ж дівається те повітря, яке ви накачуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, копай сказав:

Ефект випаровування при підключення аерації підвищується на 100%. Притому, випаровування відбувається не тільки із резервуарів, а і із грунтів, куди поглинається рідина. Тут дужа важлива обставина, щоб не випаровувати в атмосферу лайно, потрібно робити мікробіологічне очищення за допомогою відповідних бактерій. Доречі, в мене обидва люки щільно накриті полімерними (зеленими) кришками.

Ваш водограй в мене не дав ніякого ефекту, окрім личинок муж. Доктор робік і без аерації робить вміст ями чистим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dendnepr сказал:

максимальна продуктивність 6,6 куб/година.

Але дивлячись на яку глубину занурення - може сильно бути менше.

Глибина, на якій всатовлено розпилювачі на дні - 1 м.
Об'єм повітря, що надається компресором: 6,6 м3/1 годину х 24 години = на добу 158 м3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dendnepr сказал:

А вентиляція септику є?

Бо куди ж дівається те повітря, яке ви накачуєте?

Повітря виходить через щілини у примиканні кришки до люка та в якоїсь мірі в грунт. Потрапляння стоків у грунт, що насичені киснем, нарантовано підвищують ефективність роботи аеробних мікроорганізмів, які є  у стоках, в грунті. Таким чином відновлюється гігроскопічність грунтів, і вони краще всмокчують безпечну очищену від органічних сполук рідину.

Змінено користувачем копай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, МакДо сказал:

Ваш водограй в мене не дав ніякого ефекту, окрім личинок муж. Доктор робік і без аерації робить вміст ями чистим.

Зробіть мішок із марлі або дрібної сітки. Навантажте його своїми свіжими екскрементами. На мотузці опустіть у стоки із Водограєм. Витягуйте мішок через тиждень, він буде порожній. Ось як потрібно оцінювати дію бактерій. З аерацією, такий результат буде від 6 до 24 годин. Вже перевірив.👍

Змінено користувачем копай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Рыбакам хорошо наверное))

От би риб в ями запускати. Риба-жиро-гівно-мулоїд.)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, копай сказал:

Навантажте його своїми свіжими екскрементами

Представляю картину навантаження....:crazy:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

Представляю картину навантаження....:crazy:

Трохи незвично, але дуже наглядно, і маю досвід, людям заходить саме такий дослід, а не очікування побачити сухе дно у копанці. Тут вже не проходе варіант переконань, щодо ефективного очищення. Мішок пустий - все працює. Або навпаки. Пробуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, МакДо сказав:

От би риб в ями запускати. Риба-жиро-гівно-мулоїд.)))

Суперафтальмус?

image.jpeg.9c0ae75cb2421455166131f32a136a85.jpeg
 

1 годину тому, копай сказав:

Зробіть мішок із марлі або дрібної сітки. Навантажте його своїми свіжими екскрементами. На мотузці опустіть у стоки із Водограєм.

Робіть! Тільки сам процес фоткати не треба. image.gif.03a55172240a0d8221381e5e38a2a692.gif
потім на слово повірим

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Фрай сказал:

Суперафтальмус?

image.jpeg.9c0ae75cb2421455166131f32a136a85.jpeg
 

Робіть! Тільки сам процес фоткати не треба. image.gif.03a55172240a0d8221381e5e38a2a692.gif
потім на слово повірим

Дякую, за чудовий гумор.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...