Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Руда та смердюча вода з бойлеру

МакДо

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, ashim1990 сказав:

Щоб його викинути, Ви зробили все. Анода нема

Анода немає 3 тижні. Запах та забарвленість спостерігається 5 місяців. До того він років 5 був з анодом на водоканальній воді, яка хлорувалася і вода була жахливої якості. Запах був і раніше, просто воно маскувалося якістю водоканальної води (подивіться на скрін і скажіть що краще, водоканал чи вода після помʼякшувача)

Давайте не робити передчасних висновків. Зніму, помию губкою, оціню стан емалі (якщо вона там є), а далі будемо дивитися. Бо колона помʼякшення в мене працює лише 36 днів.

IMG_0825.jpeg
 

Upd: щось я в розрахунку помилився. Бойлеру ось-ось буде 7 років.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та то навів як приклад, мав на увазі біоту яка є не лише в бойлері і тому я проганяв БілизнУ через крани і всеодно.

це по-перше, а по-друге то не сподівайтесь, що у бойлері вода всюди однакової температури,

особливо при економ-режимі та нагріванні лише вночі

IMG_3714.thumb.jpeg.038a4b4c836d6f914f41bb1c2544c1aa.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2024 в 09:45, МакДо сказал:

Давайте не робити передчасних висновків. Зніму, помию губкою, оціню стан емалі (якщо вона там є), а далі будемо дивитися.

Згоден. Вихід є!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

100% причина в емалі.точніше вже в її відсутності. В мене збереглась лиш на обідку фланця. Говнобойлери.нікому не рекомендую їх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тримаю бойлер з сухими тенами на максимумі: проблем з бактеріями нема, вистачає на більшу кількість теплої води, кожен рік міняю анод та трохи накипу з трубок тенів зішкрябую. Треба з гарною теплоізоляцію брати і не паритися. А з плохою, все одно зимою тепло у хаті залишиться, котел менше працювати буде, як що з термостатом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Enot123h сказал:

Тримаю бойлер з сухими тенами на максимумі: проблем з бактеріями нема, вистачає на більшу кількість теплої води, кожен рік міняю анод та трохи накипу з трубок тенів зішкрябую.

Згоден, при такій періодичній заміні аноду можна робити температуру ГВ більше 60. Бо в іншому випадку недовго той бак протяне...

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, иван 55555 сказал:

100% причина в емалі.точніше вже в її відсутності. В мене збереглась лиш на обідку фланця. Говнобойлери.нікому не рекомендую їх

Напевно, великі температура і перепади тиску ГВ. Але, якщо вчасно мінятимете анод, то бойлер ще багато років робитиме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ще зворотній клапан вийняв з запобіжнього. Після цього перестав спрацьовувати запобіжний при нагріві всього бойлера, зайва вода витискається у гідроаккумулятор - менше перепади тиску, здоровіша емаль.

Бойлеру горенье років 10 вже, у прошлому році заварив електродом дирку у трубці ТЕНа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Я ще зворотній клапан вийняв з запобіжнього. Після цього перестав спрацьовувати запобіжний при нагріві всього бойлера, зайва вода витискається у гідроаккумулятор - менше перепади тиску, здоровіша емаль.

Дуже дивно. В тому ЗК повинен бути вмонтований перепускний клапан. Майже у всіх штатних так.

зображення_viber_2024-01-28_00-43-10-204.jpg

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, ashim1990 сказал:

В тому ЗК повинен бути вмонтований перепускний клапан.

У епіцентрі перепускного не було в жодному з клапанів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Enot123h сказал:

У епіцентрі перепускного не було в жодному з клапанів

Оце так. Самі дешманські бойлери йдуть з такими клапанами.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім привіт. Смердюча і злегка руда вода мене дістала і я просто поїхав і купив нового атлантіка на 100л steatite. Зі старого бойлера воду зливав на пряму в каналізацію. Але під кінець зливав у відра. Старий бойлер можливо сьогодні відкрию і зазирну всередину.

IMG_1600.jpeg

IMG_1602.jpeg

camphoto_351212254.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МакДо сказал:

Всім привіт. Смердюча і злегка руда вода мене дістала і я просто поїхав і купив нового атлантіка на 100л steatite. Зі старого бойлера воду зливав на пряму в каналізацію. Але під кінець зливав у відра. Старий бойлер можливо сьогодні відкрию і зазирну всередину.

Викидати його не потрібно. Бак не тече, встановіть анод, і буде як новий. Деякий час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ashim1990 сказав:

Викидати його не потрібно. Бак не тече, встановіть анод, і буде як новий. Деякий час.

Анод стояв, коли все почалося. Новий анод. Я його зняв, бо прочитав в інтернетах, що анод може бути причиною запаху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МакДо сказал:

Анод стояв, коли все почалося. Новий анод. Я його зняв, бо прочитав в інтернетах, що анод може бути причиною запаху.

Запах може бути з різних причин. Наприклад, неякісний анод. Я, маючи деякі знання, тепер встановлюю тільки аноди з прорізом на торці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.07.2024 в 23:41, ashim1990 сказав:

Запах може бути з різних причин. Наприклад, неякісний анод. Я, маючи деякі знання, тепер встановлюю тільки аноди з прорізом на торці.

Навряд тут анод допоможе

IMG_1657.jpeg

IMG_1658.jpeg

IMG_1659.jpeg

IMG_1660.jpeg

IMG_1661.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МакДо сказав:

Навряд тут анод допоможе

IMG_1657.jpeg

Шукайте на форумі, тут один дядько свій бак пофарбував і каже все запіпісь. )

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Фрай сказав:

Шукайте на форумі, тут один дядько свій бак пофарбував і каже все запіпісь. )

Можливий варіант, залишу на майбутнє, може й дійсно запасний гаджет лишити… хоча зараз не проблема за 5хв купити нового, або ж тен замінити

 

Ось це?

 

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, МакДо сказал:

Навряд тут анод допоможе

 

Допоможе. Корозія ненаскрізна. Встановлюєте анод, вона припиняється зовсім. Надалі все залежить від стану анода.

Я рік тому купив неновий Атлантік з приблизно таким станом стінок баку. Анод змінив. Хоча, заморочився і зробив вивід від аноду на міліамперметр для контролю. Поки все працює. 

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.07.2024 в 22:00, ashim1990 сказав:

Допоможе. Корозія ненаскрізна. Встановлюєте анод, вона припиняється зовсім. Надалі все залежить від стану анода.

Я рік тому купив неновий Атлантік з приблизно таким станом стінок баку. Анод змінив. Хоча, заморочився і зробив вивід від аноду на міліамперметр для контролю. Поки все працює. 

Нічого тому пацієнту не допоможе. По фото видно, що покриття в середині вже накрилося. Особливо у верхній частині баку. де залишається повітряна куля. Корозія на фейс- вода гаряча+повітря. Там діло часу.

Причина- або не своєчасна заміна анода, або не якісний анод, що призвело до пошкодження емалі, або емаль з тріщинами (заводський брак, або впав десь).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, naupv сказав:

Нічого тому пацієнту не допоможе. По фото видно, що покриття в середині вже накрилося. Особливо у верхній частині баку. де залишається повітряна куля. Корозія на фейс- вода гаряча+повітря. Там діло часу.

Причина- або не своєчасна заміна анода, або не якісний анод, що призвело до пошкодження емалі, або емаль з тріщинами (заводський брак, або впав десь).

Ось сьогодні помив його і щіткою на палиці як міг почистив. Мив не мийкою високого тиску. На дотик бак в середині шершавий. Натяку на емаль немає.

Вода була жахливої якості. Один раз пропистув регламент по заміні аноду. Лише раз. При кожній чистці було відро накипу та іржі. Також, можливо його добила колона помʼякшення, бо писали мені люди, що помʼякшена вода проявляє більші корозійні властивості.

Фото сьогодні 

IMG_1693.jpeg

IMG_1690.jpeg

IMG_1689.jpeg

IMG_1691.jpeg

IMG_1692.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.03.2024 в 18:08, Фрай сказав:

А ви ліхтариком не світили? 1. може у вас вже бак в іржі?

І я шо казав? 
а скільки років простояв?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Фрай сказав:

І я шо казав? 
а скільки років простояв?

 

Тут потрібно: «І що я казав?»🤣

Жовтень 2018 був встановлений.

 

Я вам повірив, тому перед тим як зазирнути в нього, я поїхав і купив новий бойлер. При чому не за 9299 як в інтернеті, а за 7500🤣

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От мені цікаво, а шо ж тоді у мене? бо я на 4 роки раніше встановив і ще нічого не робив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

От мені цікаво, а шо ж тоді у мене? бо я на 4 роки раніше встановив і ще нічого не робив.

В квартирі висів дєшманський раунд на 50л. Йому було років 10, як я його вдруге зняв. Пів бойлера пластівців, а емалі байдуже. Десь цей тесі зазнав поразки. Чи на заводі, чи вже я, або ж сервіс його підвів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...