Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выгнать воздух из расходомера

serjik_007

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, serjik_007 сказав:

Виходить що вбудований насос в котлі заслабкий і не може прокачати теплоносій по трубам теплої підлоги?

В мене wilo у котлі на 2 швидкості нормально прокачує 8 контурів по 75м, я просто викинув насосно-змішувальний і пустив напряму

0.JPG

1.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

В мене wilo у котлі на 2 швидкості нормально прокачує 8 контурів по 75м, я просто викинув насосно-змішувальний і пустив напряму

А в мене штатний насос котла прокачує 25 на трьох поверхах, сумарно 1500м труби. Правда, гідравліка під то рахувалась відразу.

І розходу на окремих розходомірах майже не помітно. Ціна поділки використаних занадто груба. А загалом усе працює відмінно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.08.2024 в 09:54, normal сказал:

В мене wilo у котлі на 2 швидкості нормально прокачує 8 контурів по 75м, я просто викинув насосно-змішувальний і пустив напряму

0.JPG

1.JPG

А яка модель насоса Wilo у вас?

У мене Wilo RS-15/5-3 C. 
Чи зможе цей насос прокачувати мої 7 контурів?

Скільки всього метрів труби не знаю, але вона покладена по всій площі підлоги, десь 110 кв.м. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.08.2024 в 09:13, Сергей 31 сказал:

 

А чи можна зробити так, щоб теплоносій ганяв по контурах тільки вбудований в котел насос?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, serjik_007 сказал:

А чи можна зробити так, щоб теплоносій ганяв по контурах тільки вбудований в котел насос?

Можно. Но, переделка всегда дорого, часто нужно долбить отделку дома. Проще все это предусмотреть на этапе проектирования и монтажа системы. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сергей 31 сказал:

Можно. Но, переделка всегда дорого, часто нужно долбить отделку дома. Проще все это предусмотреть на этапе проектирования и монтажа системы. 

Так у меня к гребёнке доступ есть, можно перепаковать и перепаять трубы, которые идут из/до котла.

Я больше очкую потянет ли насос моего котла все контура должным образом.

насос у меня такой - Wilo RS-15/5-3 C. И только тёплый водяной пол на площади 110 кв.м.

 

не хотелось бы перепаять трубы, перепаковать гребёнку, а потом выяснится что насос не тянет…

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, serjik_007 сказав:

А яка модель насоса Wilo у вас?

Wilo TSL-12/5-3 практично такий самий, підлога 95м2 (8 контурів, 585м труби)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.08.2024 в 08:37, serjik_007 сказав:

В котлі стоїть насос Wilo, регулятор швидкості виставлений в третю позицію. Спробував і включив котел на опалення, але не включав додатковий насос на гребінці.

При цьому росходоміри не зрушили з місця. Виходить що вбудований насос в котлі заслабкий і не може прокачати теплоносій по трубам теплої підлоги?

 

P.S. Якщо включити насос на гребінці, то росходоміри встають в звичне положення.

Виходить, що насос котла не може циркулювати через змішувальний вузол. Ви спробуйте напряму від котла підключити колектори, хоча б тимчасово. От тоді будуть поради, а так ні про що.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, serjik_007 сказал:

не хотелось бы перепаять трубы, перепаковать гребёнку, а потом выяснится что насос не тянет…

IMHO

В инструкции к котлу должны быть указаны параметры насоса или график. Прикидываете примерные параметры всей СО и сравниваете с параметрами котлового насоса. Если будете делать прикидку, то укажите примерно по 106 м.п. на 1 контур (примите шаг укладки 150 мм., как наиболее распространённый ), а примерную нагрузку укажите 700 Вт на контур.

Второй вариант - метод тыка.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.08.2024 в 14:23, naupv сказал:

Виходить, що насос котла не може циркулювати через змішувальний вузол. Ви спробуйте напряму від котла підключити колектори, хоча б тимчасово. От тоді будуть поради, а так ні про що.

А як напряму підключити до котла гребінку, щоб оминути змішувальний вузол і не перепаювати труби?!

Думаю що ніяк.

Залишається тільки методом тику - викинути змішувальний вузол, підключити напряму і подивитись що буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, serjik_007 сказав:

методом тику - викинути змішувальний вузол, підключити напряму і подивитись що буде

Так напряму це якраз нормальний метод яким і підключається котел до ТП, я просто тоді не знав і купив гребінку з насосно-змішувальним (думав так краще...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, serjik_007 сказав:

А як напряму підключити до котла гребінку, щоб оминути змішувальний вузол і не перепаювати труби?!

Думаю що ніяк.

Залишається тільки методом тику - викинути змішувальний вузол, підключити напряму і подивитись що буде

ОЙ :) Варіантів куча- від гнучких шлангів, до ПЄ труби.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...