Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шпаклёвка стартовая

Svit UA

Рекомендовані повідомлення

Подскажите стартовую шпаклёвку для внутренних работ с самым крупным зерном, не имеет значения какая основа шпакли гипсовая, цементная или акриловая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.11.2023 в 18:52, Svit UA сказал:

Подскажите стартовую шпаклёвку для внутренних работ с самым крупным зерном, не имеет значения какая основа шпакли гипсовая, цементная или акриловая.

Стартова то штукатурка. Можете пояснити для чого Вам і, що Ви бажаєте отримати в фіналі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.11.2023 в 13:53, ngstil сказал:

Стартова то штукатурка. Можете пояснити для чого Вам і, що Ви бажаєте отримати в фіналі.

Выровнять поверхность от 2-5 мм, уже нашел шпаклёвку Knauf гіпсова НР Q4, можно нанести слой за один раз до 8мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Svit UA сказав:

Выровнять поверхность от 2-5 мм, уже нашел шпаклёвку Knauf гіпсова НР Q4, можно нанести слой за один раз до 8мм

Для вирівнювання використовують стартову гіпсову штукатурку , а ви чомусь знайши фінішну.  Недоречно , незрочно , дорого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Для вирівнювання використовують стартову гіпсову штукатурку , а ви чомусь знайши фінішну.  Недоречно , незрочно , дорого.

Во первых штукатурка уже нанесена и я спрашивал шпаклевку, во вторых для таких толщин (2-5мм)ни ремонтных смесей ни штукаторок нет, для себя решил уже, что буду шпаклевать валиком и правилом, первый слой горизонтально пройду, второй вертикально, надеюсь выравняю плоскость таким образом. У этой финишной шпаклевки, яже на писал, что можно одним слоем делать до 8мм толщину

Змінено користувачем Svit UA
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.11.2023 в 19:25, Svit UA сказав:

Во первых штукатурка уже нанесена и я спрашивал шпаклевку, во вторых для таких толщин (2-5мм)ни ремонтных смесей ни штукаторок нет, для себя решил уже, что буду шпаклевать валиком и правилом, первый слой горизонтально пройду, второй вертикально, надеюсь выравняю плоскость таким образом. У этой финишной шпаклевки, яже на писал, что можно одним слоем делать до 8мм толщину

Лайно. Якщо звичайно ще будете наносить шар чогось покраще, то піде. Зачухується херово. 

А мп75 типа не піде на шар 2-5 мм??

І де ви взяли поняття СТартова шпатлівка?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...