Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення генератора лише до частини споживачів будинку

AnMig

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, standov сказал:

Під всіма мається на увазі будь-яке положення 1-0-2. ДА захищає від ураження людини струмом, на то він і Диференційний 

Все вірно, але якщо ПЗВ до 30мА. А буває 300 чи 500мА , то воно для захисту ізоляції кабельної лінії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Firetuf сказал:

Все вірно, але якщо ПЗВ до 30мА. А буває 300 чи 500мА , то воно для захисту ізоляції кабельної лінії.

то є факт, але з урахуванням того що людина через пост питає "чи спрацює цей ДА укщо шо" то думаю мова все-ж про захист від ураженням струмом. І якось трохи абсурдно ставити ДА який 99% часу буде відключений 1-0-2 перемикачем а людей буде захищати ввідний трифазний ПЗВ який взагалі штука трохи в собі.
І да, ДА переставлений за перемикач буде так само продовжувати захищати ізоляцію )

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При роботі від міста - захищає 3-фазний ПЗВ, який змінювати не планується. При роботі від генератора захищає дифавтомат який стоїть ПЕРЕД рубильником. Чому дифавтомат, а не ПЗВ? Тому що ДА виконуватиме ще й роль автомата та виключателя.

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AnMig сказал:

При роботі від міста - захищає 3-фазний ПЗВ, який змінювати не планується. При роботі від генератора захищає дифавтомат який стоїть ПЕРЕД рубильником. Чому дифавтомат, а не ПЗВ? Тому що ДА виконує ще й роль автомата та виключателя.

1. трифазний ПЗВ штука дуже специфічна і на неї розраховувати для однофазного навантаження не варто
2. переставьте ДА за перемикач. Чому я вже писав раза три. 
3. Хочете поставити автомат перед генератором - ставьте, в тому сенсу не прям дуже багато доки у вас генератор не 50квт бо у вашому все є + він заглохне раніше ніж спрацює С автомат, але якщо хочеться то чого не, зайвим не буде. Хоча я би краще туди поставив РН - корисно бачити що прилітає (і чи прилітає) від генератора

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

трифазний ПЗВ штука дуже специфічна і на неї розраховувати для однофазного навантаження не варто

Ок.

1 година тому, standov сказав:

переставьте ДА за перемикач. Чому я вже писав раза три. 

ДА в мене є в наявності (використовував колись з генератором). Але він 16А, тому за рубильником поставити не можу (замало при роботі від міста).

1 година тому, standov сказав:

Хочете поставити автомат перед генератором - ставьте, в тому сенсу не прям дуже багато доки у вас генератор не 50квт бо у вашому все є + він заглохне раніше ніж спрацює С автомат,

Ок.

Отже функцію автомата виконає сам генератор. Тоді мабуть купити однофазне ПЗВ на 40А і поставити за рубильником. Отже дифавтомат на 16А можна викинути.

ПС: трохи офтопу щодо того що генератор має свій захист. Так, але не від усього. Цікавий досвід: Вже писав кілька сторінок тому що в старому будинку, де гегератор був підключений без рубильника, стався один випадок, що пішов струм від міста назустріч працюючому генератору. Дифавтомат вибив, генератор нічого навіть не поняв і працював далі. Можу зробити висновок що або дифавтомат врятував генератора при зустрчці, або дифавтомат зробив непотрібну роботу. Але якщо в генератора є свй захист від такого випадку, то в інтернеті би не розповідали всюди про згорівші обмотки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, AnMig сказал:

Можу зробити висновок що або дифавтомат врятував генератора при зустрчці

Ну повезло вам разок. Бува. Можна ще спробувати.....

 

В принципі навіть є шанс що гена і мережа разом працювати будуть. Ніхто не згорить. Все суто везіння і момент в часовому просторі

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dalet сказал:

В принципі навіть є шанс що гена і мережа разом працювати будуть. Ніхто не згорить. Все суто везіння і момент в часовому просторі

Краще не треба таких порад. А то хтось ще подумає що можна спробувати спіймати фазу мережі в потрібний момент, смикаючи рубильник :) :) Чи Вам потрібні додаткові клієнти на капітальний ремонт? :) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Краще не треба таких порад. А то хтось ще подумає що можна спробувати спіймати фазу мережі в потрібний момент, смикаючи рубильник :) :) Чи Вам потрібні додаткові клієнти на капітальний ремонт? :) 

а я не беру з такими пошкодженнями до ремонту....... то вже мотлох))) Я кажу так - ось новий, бери і спробуй ще....

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...