Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

На самом ли деле аккумуляторы LiFePo4 лучше чем аккумуляторы типа AGM или GEL?

Neou

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, ЯД сказал:

Какого бы объема не была батарейка, если вы потратили 1кВт, то и зарядить надо будет 1кВт. Больший объем про запас просто даёт возможность тратить запас дольше, а заряжать надо будет столько, сколько потрачено 

Не плутайте енергію кВт*г з потужністью у кВт.

В мене свинка 1.7 кВт*г (до 50%), з неї я можу забирати 1 кВт, а от заряджати 400 Вт і то до 60-80%, далі потужність заряду дуже падає. Хоча за 8 годин теоретично можна залити 3.2 кВт*г

при відключеннях 4/8 не завжди встигав заряджати, хоча забирав 300-500 Вт, за 4 години це біля 1.6 кВт*г

Тому мігрую на літійферумфосфат для швидкого заряджання

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

про саморозряд та втрати чули? час заряджання теж має якесь значення, інакше не було б отих швидких зарядок за нормальні гроші...

А саморазряд в 20% за 10 лет я думаю не уместно в данном контексте 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Enot123h сказав:

Не плутайте енергію кВт*г з потужністью у кВт.

В мене свинка 1.7 кВт*г (до 50%), з неї я можу забирати 1 кВт, а от заряджати 400 Вт і то до 80%, далі потужність заряду дуже падає

при відключеннях 4/8 не завжди встигав заряджати, хоча забирав 300-500 Вт, за 4 години це біля 1.6 кВт*г

Тому мігрую на літійферумфосфат для швидкого заряджання

наскільки я зрозумів, людям які не бачать різниці в хімії, пояснювати її так само неможливо як прихильникам Зеленського доводити що безвіз та АТО були краще за повномасштабку та закриті кордони. вони краще ще два свинця докуплять на останні гроші :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Enot123h сказав:

Не плутайте енергію кВт*г з потужністью у кВт.

В мене свинка 1.7 кВт*г (до 50%), з неї я можу забирати 1 кВт, а от заряджати 400 Вт і то до 60-80%, далі потужність заряду дуже падає. Хоча за 8 годин теоретично можна залити 3.2 кВт*г

при відключеннях 4/8 не завжди встигав заряджати, хоча забирав 300-500 Вт, за 4 години це біля 1.6 кВт*г

Тому мігрую на літійферумфосфат для швидкого заряджання

То есть если бы была батарейка меньшего объема, вы бы успели ее зарядить? И мы вроде про лифепо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЯД сказал:

То есть если бы была батарейка меньшего объема, вы бы успели ее зарядить? И мы вроде про лифепо

У випадку свинця АКБ меньшего об'єму я би

  • швидко її вбив глибокими розрядами
  • не встигав би зарядити потрібну кількість енергії, бо після 80% заряд йде дуже повільно

Ліфепо заряджається за 2-2.5 години в незалежності від ємності. Аби потужність підведена к дому дозволяла стільки споживати

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Enot123h сказав:

У випадку свинця АКБ меньшего об'єму я би

  • швидко її вбив глибокими розрядами
  • не встигав би зарядити потрібну кількість енергії, бо після 80% заряд йде дуже повільно

Ліфепо заряджається за 2-2.5 години в незалежності від ємності. Аби потужність підведена к дому дозволяла

Ну потому свинок надо вагон, но до 100% я думаю их зарядить крайне проблематично будет 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЯД сказал:

Ну потому свинок надо вагон, но до 100% я думаю их зарядить крайне проблематично будет 

💯 12 годин підряд з мережою цією зими це з області фантастики та рожевих поні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но до 80 их заряжать 0.1с - то есть можно набрать их столько, чтобы потребление за время отключения получилось 0.2с и тогда ща 2 часа восполнить. Но это дурные деньги столько кислоты покупать)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плюс прискорена деградація від неповного заряду

свинка у поточних реаліях - повна залупа

Виняток: там де струм споживання хоча б втричі менший від току заряда, ще є сенс

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо трохи підсумувати: при короткочасних відключеннях або невеликому навантаженні свинець допустимий. Якщо ні, - то ні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Enot123h сказав:

свинка у поточних реаліях - повна залупа

Тесть вчора приїхав хвалиться що купив на роботі (торгує фірма всяким обладнанням різним) по блату якийсь дбж віталс, хоче холодильник зарезервувати, каже останнє забрав, черга була ))) Акумулятор гелевий за 8000 грн (хйз що за фірма) планував завтра докупити )))

Поговорили.. Короче відніс назад той дбж, згодився трошки доплатити за lifepo4.  Але люди активно беруть що попало.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vovarpd сказал:

Але люди активно беруть що попало.

Отож, самий час продати свій БВ свинець та усі девайси для нього

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.10.2023 в 12:08, Enot123h сказав:

www.nkon.nl/ru/rechargeable/lifepo4/prismatisch.html

Прочитав 8 сторінок теми, перейшов за посиланням на сайт.

Що необхідно для самостійної збірки lifepo4 акумулятора потужністю 2,2 кВт:

1. Catl Prismatic 173 Ач - LiFePO4 - 3,2 В (www.nkon.nl/ru/rechargeable/lifepo4/prismatisch/catl-prismatic-173ah-lifepo4-3-2v-b-grade.html), тобто 173 *3,2=553,6 Вт * 4 шт= 2214 Вт. Ціна 57,4 євро*4= 230 евро

2, 3, 4?

Допоможіть грубо порахувати кількість і вартість решти компонентів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, XL.pro сказал:

Допоможіть грубо порахувати кількість і вартість решти компонентів.

Балансир

Прокладки між комірками, запитайте під ваш розмір

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/tekstolitov-zolyatsyn-prokladki-do-batarey-eve-lf105-IDUy51K.html

ДСП для корпуса, шпількі для стягування - у єпіцентрі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей балансир 24-48В (8s-16s) шукайте інший на 4s

12В не дуже гарна ідея, з ліфером краще з 24В починати, бо струми будуть великі, як що усіма його перевагами користуватися

Вам 87 Ампер треба щоб зарядитися за 2 години

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Enot123h сказав:

Цей балансир 24-48В (8s-16s) шукайте інший на 4s

12В не дуже гарна ідея, з ліфером краще з 24В починати, бо струми будуть великі, як що усіма його перевагами користуватися

Вам 87 Ампер треба щоб зарядитися за 2 години

 Перефразую. Можете написати: до 230 евро за сам акумулятор потрібно додати n-евро, щоб кінцевий результат був таким:

logicpower.ua/akkumulyatornye-batarei-lifepo4/akkumulyator-lp-lifepo4-12v-12-8v-200-ah-2560wh-smart-bms-150a-s-bt-plastik

Нехай на 24В. Мене цікавить кінцева вартість самостійної комплектації АКБ.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питаю для порівнняння з готовою портативною станцією.

Наприклад така, на 2,2 кВт (пікове навантаженн 4 кВт) мені підходить.

Чи буде самостійна збірка + інвертор коштувати на 50% дешевше, тобто в моєму випадку 30 000 грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, XL.pro сказал:

Мене цікавить кінцева вартість самостійної комплектації АКБ.

Ра***те +5к грн балансир, інше це дрібниці. На комірки ще пошлину+ПДВ додайте, може є сенс розбити на декількох одержувачів

ukraine-express.com/customscalc.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, XL.pro сказав:

Що необхідно для самостійної збірки lifepo4 акумулятора потужністю 2,2 кВт:

краще купіть готову...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, XL.pro сказал:

Питаю для порівнняння з готовою портативною станцією.

Взяв гібідний інвертор SRNE HF2430S60-100 за 10 843 грн, з купоном -800, за купонами -2000 та -1200 3 дні полював, так і не зловив www.aliexpress.com/item/1005004378589226.html?spm=a2g0o.cart.0.0.54ff38da2y7Vow&mp=1 Без соняшних панелей працює як ДБЖ, панелі можливо пізніше докуплю

JIKONG JKBMS JK-PB2A16S20P+3.2 Display 8S 16S 24V 48V за 4971 грн придбав www.aliexpress.com/item/1005007060480239.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.4.21ef1802c84Nie

Комірки www.nkon.nl/ru/rechargeable/lifepo4/prismatisch/бренд/eve/в-наличии/в-наличии/sort-by/price/sort-direction/asc.html

Грубо кажучи зарядна станція потужністью 3 кВт з АКБ ємностю 5 кВт*г та можливостью під'єднати соняшні панели вийшла 36к грн, може ще митниця трохи докине, а може і пощастить

Батьку брав на 5.9 кВт*г на LF230*8 - 38к грн вийшло з балансиром та інвертором без митниці. В мене LF105*16

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, XL.pro сказав:

 Перефразую. Можете написати: до 230 евро за сам акумулятор потрібно додати n-евро, щоб кінцевий результат був таким:

logicpower.ua/akkumulyatornye-batarei-lifepo4/akkumulyator-lp-lifepo4-12v-12-8v-200-ah-2560wh-smart-bms-150a-s-bt-plastik

Нехай на 24В. Мене цікавить кінцева вартість самостійної комплектації АКБ.

 

Если сравнивать с тем что по Линке

Это например 8 ячеек 105А. 244евро с доставкой (10635грн по банку). + Таможня 

Плюс бмс, я покупал до 8 ячеек 200А и 2А баланса за 3400 тут у нас) но их уже нет в такую цену скорее всего.

Ну и мелочи там шпильки. Ещё допустим пару тыс. Ещё можно модные посты на 200А, ещё 1000-1500. И смотря как коробку собирать, если из золота - дороже, скотчем обмотать - дешевле 

Ну около в 2,5 раза дешевле 

 

Апд

Но это надо ждать и потом повозиться - посортировать, от балансировать, собрать, настроить 

 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

краще купіть готову...

Купить готову і дурень може. А от зібрати самому, та ще з аліекспресу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЯД сказал:

Но это надо ждать и потом повозиться - посортировать, от балансировать, собрать, настроить 

А что сортировать? Если их прмедет 8 или 4 если на 12 вольт, выбора же не будет

А так да паралельно собрать все ячейки и дать сутки постоять

Потом собрать в сборку, если jk с балансиром, то сначала ставим заряд до 3,3 на ячейку ждем пока балансир справится, потом поднимаем напряжение с минимально возможным шагом до 3,65 на ячейку каждый шаг ждем балансировку

Предварительно не забыть настроить в бмс напряжения отключения по превышению тока и старту балансировки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

краще купіть готову...

Если бы речь была про пилон или дею и бабки не вопрос то да, а так мы за меньшие деньги получим лучший бмс и хоть будем понимать что с батареей происходит, разве что корпус но то такое у меня скотчем смотаны кто то в электро ящики подходящие по размеру прячет кто то из фанеры или осб делает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, mib сказав:

А что сортировать?

Ну в том кейсе получается 2п4с, по сопротивлению те что в параллель 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...