Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, МакДо сказал:

На скільки я зрозумів, сірий скотч зверху пластини, з нього здерти захисну плівку, пробити дві дірки для гвинтів і встановити модуль на місце. В інструкції якась фігня намальована.

IMG_2174.jpeg

IMG_2175.jpeg

IMG_2173.jpeg

Та якби ж то сірий був просто скотч. Я обережно зсередини його ножем пошклябав. Таке враження що це якась металізована хрінь. Тому відклав поки.

А на фото то ваш? Це ви той отвір прорізали? Мене чого запинило вчора - заглушка дуже якісна з ущільнювачами. Не схоже що її слід викідати. Інвертор для вуличного встановлення і ракі щілини хоч і знизу, яки з'являються без заглушки навряд припустими, Бо можуть наприклад комахи собі гніздо влаштувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, yurriy сказав:

Раніше не звертав уваги, а сьогодні був приємно здивований цим чудо-девайсом. Виявляється, коли 3-фазний інвертор догрібає потужність з мережі, він рівномірно розподіляє споживання по фазам. Незалежно від того, як навантажено вихід. Вранці дружина увімкнула чайник, на цій фазі було 2,3 кВт. На інших двох близько 130 Вт. А з мережі інвертор брав по 0,8 кВт з кожної фази. До цього я собі уявляв, що інвертор просто транслює мережу на вихід без змін. Був неправий )).

 

Здається він це робить при відсутності продажу чи ще якісь налаштування у цьому приймають участь. В мене здається так робив, але зараз - ні:

5 годин тому, МакДо сказав:

А як бути з кабельними сальником? У гумки просто обрізати верхівку? (Син вже встиг обізвати поп-ітом)

Якщо виникають такі питання то мабуть інвертор ставити трохи рано :)

image.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

А на фото то ваш? Це ви той отвір прорізали? Мене чого запинило вчора - заглушка дуже якісна з ущільнювачами. Не схоже що її слід викідати. Інвертор для вуличного встановлення і ракі щілини хоч і знизу, яки з'являються без заглушки навряд припустими, Бо можуть наприклад комахи собі гніздо влаштувати.

Так, мій. Пішов дивитись на шайтан-пластину одразу як прочитав ваше повідомлення. Поколупав, помацав, відкрутив повністю, щоб з середини канцелярським ножом вирізати акуратніший отвір. Той сірий скотч плотний і коли я здер захисну плівку, чи навіть дві 🤣, скотч став на дотик як жорстка гума. Далі встановив пластину з вирізаним отвором назад і викруткою проколупав дірки до різьби. Взяв з коробки логгера два з трьох гвинтів і прикрутив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, k-master сказав:

Якщо виникають такі питання то мабуть інвертор ставити трохи рано

Добре. Нехай лежить і далі, поки не прийде час. Все, про що не вказано в мануалі вимагає або досвіду, або відповідей на форумі, у ФБ йти не хочу - багато таких майстрів як я. Ніколи не мав справу з гермо-вводами, тому і запитав.

Точніше - мав кілька разів, але то були не гермо, а прості - без гуми.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, k-master сказал:

Здається він це робить при відсутності продажу чи ще якісь налаштування у цьому приймають участь. В мене здається так робив, але зараз - ні

Так, у мене без продажу в налаштуваннях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ , а куди транс вІшать - на общий вхід в будинок , чі на лінію яка йде конкретно на інвертор ? 

Змінено користувачем kortesFx
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, МакДо сказал:

Добре. Нехай лежить і далі, поки не прийде час. Все, про що не вказано в мануалі вимагає або досвіду, або відповідей на форумі, у ФБ йти не хочу - багато таких майстрів як я. Ніколи не мав справу з гермо-вводами, тому і запитав.

Точніше - мав кілька разів, але то були не гермо, а прості - без гуми.

Я ножем трішки прорізав, а далі кабель розширює отвір до потрібного діаметру, але немає відимой великой дірки на фоні тоненького (бо навіть 50мм2 на фоні ціх гермовводів виглядає тоненьким) кабелю. Дуже акуратно виходить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, МакДо сказал:

А як бути з кабельними сальником? У гумки просто обрізати верхівку? (Син вже встиг обізвати поп-ітом)

IMG_2176.jpeg

IMG_2177.jpeg

В этой резинке есть концентрические формы под разные диаметры. Вырезаете нужный под свой диаметр кабеля/провода.
 

изображение.png

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, kortesFx сказал:

Народ , а куди транс вІшать - на общий вхід в будинок , чі на лінію яка йде конкретно на інвертор ? 

Зависит от целей. Можно не вешать, если до инвертора нет подключений потребителей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, professori сказал:

Зависит от целей. Можно не вешать, если до инвертора нет подключений потребителей.

Е бойлер, стіралка , підключив їх окремо . Соответсно виникло питання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, kortesFx сказал:

Е бойлер, стіралка , підключив їх окремо . Соответсно виникло питання...

До бойлера и стиралки. Тогда инвертор может подпитывать эти устройства солнцем или от батареи, если есть сеть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...