Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, newbee2020 сказав:

image.thumb.png.815231671d372ae2bc1d85e26604ce49.pngimage.thumb.png.2133d49ceaedd79994d0932221c94912.png

Не варто вивчати характеристики інверторів на Хотлайні))) Робоча напруга PV та інтерфейси управління в інверторах ідентичні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, newbee2020 сказал:

... комірки нкон 800 евро +бмс 150-200+ корпус клеми проводи 200).

Комірки це напевно без логістики, так що додайте ще 2 євро за кг. БМС скоріше 100-120 євро з того ж алі. Залежить чи на розпродажу купуєте чи по звичайной ціні. Клеми + дроти  50-100 баксів з великим запасом, а ось корпус дуже по різному. Такий металевий, в якому скоріш за все буде китайська збірка коштуватиме від 200 баксів. Від місцевого виробника трохи дешевше, але черга на місяці.

А в цілому навіть на прикладі пана mib  зрозуміло що кустарна збірка збірка від невідомого продавця малими партіями від китайців коштує приблизно таки само гроші як і самостійна збірка з комірками від нкону.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, AC breaker це вимикач навантаження чи автоматичний вимикач? Бо щось забагато 63А для автоматичного вимикача.

 

Deye.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас по лініях споживачів є свої автомати і діфи на свої номінали. Цей можете розглядати як просто вимикач для швидкого відключення виходу з інвертора. Аналогічно і на Бекап лоад...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.09.2024 в 17:11, professori сказал:

Подсказываю)
Перевод YouTube в Google Chrome
Установка по шагам:
1. Подключается в несколько кликов через расширение для браузера tempermonkey
chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo
2. Затем нужно установить скрипт для переводчика
raw.githubusercontent.com/ilyhalight/voice-over-translation/master/dist/vot.user.js
3. После этого в роликах появится кнопка как на скрине «Включить»
Поддерживает 7 языков.

Я в шоці до чого дійшов прогрес. Навіть в мене дерев'яного у всьому пов'язаному з комп'ютером все вийшло. Переклад не кострубатий як від гугл перекладача наприклад, а точний. Єдине, що не вдалося обрати мову перекладу українську. Залишається втішатись, що слухаючи русняву ти розумієш, що бонуси отримує австралієць. В таких умовах можна нарешті передивитись багато корисних відео від цього плодовитого пана Енді.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.09.2024 в 00:31, Gitan сказал:

Підкажіть, AC breaker це вимикач навантаження чи автоматичний вимикач? Бо щось забагато 63А для автоматичного вимикача.

 

Deye.JPG

Денис Слівка підказав:

АС3 - 40А
АС2 - 32А

АС4 - від навантаження будинку. В моему випадку не буду ставити. Бо це вже є у вигляді великого щита.


Підкажіть, який перетин дротів, що підключають трансформатори струму на вході? 
Треба будет подовжувати дроти, бо інвертор від щита на відстарні 8 мп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Gitan сказав:

В моему випадку не буду ставити. Бо це вже є у вигляді великого щита.

А в мене на опорі біля лічильника автомат, у хатньому щитку на вході автомат. Не дуже хочу ставити ще автомати між цими автоматами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Gitan сказал:

Денис Слівка підказав:

АС3 - 40А
АС2 - 32А

АС4 - від навантаження будинку. В моему випадку не буду ставити. Бо це вже є у вигляді великого щита.


Підкажіть, який перетин дротів, що підключають трансформатори струму на вході? 
Треба будет подовжувати дроти, бо інвертор від щита на відстарні 8 мп

Якщо мова про вхідну та вихідну лінії інвертору, то 4*6мм2 вистачить. РЕ підводиться окремо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МакДо сказал:

А в мене на опорі біля лічильника автомат, у хатньому щитку на вході автомат. Не дуже хочу ставити ще автомати між цими автоматами.

100%. Ці автомати вище на нижче інвертору по лінії ставлять для зручності у разі виходу інвертору зі строю. Але я все одно збираюся підключати інвертор в розрив лінії і тому при потребі відремонтувати інвертор так само перекомутую пару дротів. Автоматики у щитах вистачає і зайві не потрібні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vikctor сказав:

100%

Ще забув згадати 63А автомат на вході в інвертор. Маю на увазі той, куди Grid підʼєднують. Eaton там.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

100%. Ці автомати вище на нижче інвертору по лінії ставлять для зручності у разі виходу інвертору зі строю. Але я все одно збираюся підключати інвертор в розрив лінії і тому при потребі відремонтувати інвертор так само перекомутую пару дротів. Автоматики у щитах вистачає і зайві не потрібні.

Я 1-0-2 планирую ставить, как минимум на тот случай если жене самой прийдется переключить дом с инвертора на сеть и обратно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Я 1-0-2 планирую ставить, как минимум на тот случай если жене самой прийдется переключить дом с инвертора на сеть и обратно

Я такий перемикач поставив на дешевий маст і за рік жодного разу його не використав. Так що під більш якісний інвертор не бачу в тому сенсу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Я такий перемикач поставив на дешевий маст і за рік жодного разу його не використав. Так що під більш якісний інвертор не бачу в тому сенсу.

Да я свой на нынешнем инверторе тоже не трогал :-) Но жена проинструктированна

Есть еще два которые переключают дополнительную нагрузку  инвертор/сеть теми пользуюсь весной/осенью когда солнце уже эту нагрузку не тянет, а включать на инверторе сеть еще рано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

... жена проинструктированна

 

Моя вже декілька відео зняла з моїми поясненями стосовно інженерних мереж будинку.))) Одним відео більше, одним менше.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Моя вже декілька відео зняла з моїми поясненями стосовно інженерних мереж будинку.))) Одним відео більше, одним менше.

Лишним не будет, правда моя всера меня удивила настроила кнопки на часах и в home assistant подвязала под них триггеры, теперь ходит ворота с часов открывает и улыбается :-)

Но перекидывать провода в автоматах не лучшая идея особенно в темноте, проще 1-0-2 переключить, у меня он тоже не влазит прийдется еще один щиточек :-) Добавить

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...