Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, anabioz сказал:

Підкажіть шановні, на 12K-SG02LP1-EU - 24 (3*8) панелі по 595W ок?

Вопрос в токе и напряжении панелей они могут быть разные ну и в том что конкретно ваша версия инвертора может

У популярного 04 13+13 и 13 ампер

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, mib сказав:

Вопрос в токе и напряжении панелей они могут быть разные ну и в том что конкретно ваша версия инвертора может

У популярного 04 13+13 и 13 ампер

Це інший інвертор, там три входи по 26А. Даташит прикріпив і на панелі, і на інвертор

10-12-kVt_1f.pdf JAM66D45-LB 595W.pdf

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, anabioz сказал:

Підкажіть шановні, на 12K-SG02LP1-EU - 24 (3*8) панелі по 595W ок?

Це однофазний на 12кВт? Я навіть не знав що такий існує. Якщо там таки само мппт порти як в 3-фазних (26А+13А), то наче так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Це однофазний на 12кВт? Я навіть не знав що такий існує. Якщо там таки само мппт порти як в 3-фазних (26А+13А), то наче так.

Ви будете ще більш здивованим, коли дізнаєтесь, що є і на 14, і навіть на 16кВт :)

Прихований текст

www.deyeinverter.com/product/hybrid-inverter-1/sun12-14-16ksg01lp1-1216kw-single-phase-3-mppt-hybrid-inverter.html

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, anabioz сказал:

Це інший інвертор, там три входи по 26А. Даташит прикріпив і на панелі, і на інвертор

Ну по току и по напряжению проходят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

Якщо там таки само мппт порти як в 3-фазних (26А+13А), то наче так.

Панели по 15 ампер для наших не совсем подходят, скорее даже не подходят, а для однофазной версии где все по 26 должны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, mib сказав:

Ну по току и по напряжению проходят

Дякую. Це оптимальна кількість чи можна більше/менше?

Просто навіс для авто дуже гарний виходить - 4 ряди по 6 )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, mib сказал:

Панели по 15 ампер для наших не совсем подходят, скорее даже не подходят, а для однофазной версии где все по 26 должны

Наче ток інвертер спокійно обрізає. Трохи не раціонально, але таки підходять. А для 26А портів напевно є сенс шукати панелі потужністю вище 15А?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, anabioz сказал:

Дякую. Це оптимальна кількість чи можна більше/менше?

Просто навіс для авто дуже гарний виходить - 4 ряди по 6 )

Ну три по 8 и будет 24 и в целом это оптимально до 500 вольт вроде у вас контроллер и рабочее 400 с чем то

Плюс учитывайте что в марте/феврале может быть мороз и яркое солнце это примерно плюс 15% к номиналу

Единственно я не совсем понимаю как это подключать у вас получается три двойных выхода, это лучше спросить более опытных деяводов

22 минуты назад, Vikctor сказал:

Наче ток інвертер спокійно обрізає. Трохи не раціонально, але таки підходять. А для 26А портів напевно є сенс шукати панелі потужністю вище 15А?

Ну вот в статьях пишут что обрезает, но в моем понимании обрезается мощность тоесть речь про кВт, а ток и напряжение должны быть в рамках мппт

По этому двойному входу я пока еще сам не понимаю как с ним жить

Ну и в вашем случае, если устанавливать самостоятельно то 400-450 ватт они и легче 20 кг против 30 и главное их взять в руки удобнее

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

Ну вот в статьях пишут что обрезает, но в моем понимании обрезается мощность тоесть речь про кВт, а ток и напряжение должны быть в рамках мппт

 

Ні. Не раз чув в відео від різних юзерів, що саме силу току обрізають. І 50% зайвих обріже, але краще не лізти вище 30%.

 

5 минут назад, mib сказал:

Ну и в вашем случае, если устанавливать самостоятельно то 400-450 ватт они и легче 20 кг против 30 и главное их взять в руки удобнее

В моєму випадку як і в більшості інших головне - це раціонально встановити поле з урахуванням розмірів та конфігурації даху або окремих скатів. А 10кг += при монтажі це фігня і в цілому несуттєво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mib сказал:

Нам нужен доктор кто на пальцах объяснит про эти сдвоенные мппт :-)

Скоріш за все це для паралельного підключення двох абсолютно однакових стрінгів з одного чи різних скатів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Ні. Не раз чув в відео від різних юзерів, що саме силу току обрізають. І 50% зайвих обріже, але краще не лізти вище 30%.

Сейчас блогеров развелось слишком много, у меня на нынешней станции 2,4 квт при возможностях инвертора 1,4 но я по току и напряжению вложился 100 вольт и 40 ампер и то многие меня пугали что сгтрит, так что я точно не буду советовать превышать амперы или напряжение, а превышать кВт в 12ке имхо смысла нет их и так столько не нужно без ЗТ я со своих сегодня получил 12 квт сосед с 13 400х получил 32 для бытовухи этого с головой

6 минут назад, Vikctor сказал:

В моєму випадку як і в більшості інших головне - це раціонально встановити поле з урахуванням розмірів та конфігурації даху або окремих скатів. А 10кг += при монтажі це фігня і в цілому несуттєво.

С одной стороны да, а с другой более мелкие панели обычно лучше стыкуются тоесть пазл легче складывается, но если нет то вес конечно это самое последнее на что обращать внимание

7 минут назад, Vikctor сказал:

Скоріш за все це для паралельного підключення двох абсолютно однакових стрінгів з одного чи різних скатів.

Ну вот там 13+13 как туда подключить стринг с 18 ампер панелями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Ну вот там 13+13 как туда подключить стринг с 18 ампер панелями?

Ви зараз намагаєтесь зберегти існуючи панелі, яки не дуже підходять для нового інвертору але викинути шкода? Справа благородна. Але я мав на увазі панелі, яки обрани з урахуванням характеристик інвертора деє, тобто в порт 13А стрінг з панелей 13А 400-590В (скільки там виходить 8-12 одиниць?), а на інший порт два однакових стрінга яки між собою з'єднані паралельно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

Ви зараз намагаєтесь зберегти існуючи панелі, яки не дуже підходять для нового інвертору але викинути шкода? Справа благородна. Але я мав на увазі панелі, яки обрани з урахуванням характеристик інвертора деє, тобто в порт 13А стрінг з панелей 13А 400-590В (скільки там виходить 8-12 одиниць?), а на інший порт два однакових стрінга яки між собою з'єднані паралельно.

Нене нынешнюю станцию я либо продам полностью либо по частям ну может быть акб себе оставлю если полностью не продам и поменяю бмс на инверторную такую же как в новом акб

Я про понять :-) Как это 13+13 работает и как туда подключать панель 15-18 ампер и что бы она отдавала весь свой номинал

С двумя полями по 13 ампер более менее разобрались и окончательно разберемся если @Dalet ответит как и остальные кто понимает либо практики

А мои панели беречь смысла нет от 4х инвертор не стартанет а такие же точно уже не купишь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, anabioz сказав:

Дякую. Це оптимальна кількість чи можна більше/менше?

Оптимально 9 таких панелей в стрінгу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, mib сказав:

Я про понять :-) Как это 13+13 работает и как туда подключать панель 15-18 ампер и что бы она отдавала весь свой номинал

Нема там 13+13, бо це один трекер з двома паралельними входами чисто для зручності. Цей трекер не може взяти з панелей більше 26А і йому пофіг чи то буде 2х13 чи 1х17 чи навіть 15+10.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, volomoto сказал:

Нема там 13+13, бо це один трекер з двома паралельними входами чисто для зручності. Цей трекер не може взяти з панелей більше 26А і йому пофіг чи то буде 2х13 чи 1х17 чи навіть 15+10.

Тоесть это один мппт на 26 ампер в который воткнули паралельно два входа? И можно туда подключать как душе угодно лижбы не превышать эти 26 ампер? Хоть все на один вход хоть разделить на 2

Ну и тогда второй вопрос :-) Как вы относитесь к подключению восток/запад на эти два входа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, volomoto сказав:

Оптимально 9 таких панелей в стрінгу.

9 * 595W * 3 = 16065W, а в даташиті Max. DC Input Power (W) - 15600

Це не проблема? Чи тільки MPPT Voltage Range (V) не маємо перевищити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, mib сказав:

Тоесть это один мппт на 26 ампер в который воткнули паралельно два входа? И можно туда подключать как душе угодно лижбы не превышать эти 26 ампер? Хоть все на один вход хоть разделить на 2

Ну и тогда второй вопрос :-) Как вы относитесь к подключению восток/запад на эти два входа

Ну там дроти розраховані на 13А, тому підключити 26А в один порт мабуть не дуже гарна ідея. Там ще плата захисту стоїть та може мати запобіжник. 

А що стосується 2 різних поля то техпідтримка каже що не можна. Усі намагання підключити поля через діоди це спроба зробити так щоб працювало тільке одне поле. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, mib сказав:

Тоесть это один мппт на 26 ампер в который воткнули паралельно два входа? И можно туда подключать как душе угодно лижбы не превышать эти 26 ампер? Хоть все на один вход хоть разделить на 2

Так, можна задіювати тільки один вхід, а можна два. Але якщо два, то це мають бути однакові стрінги.

10 годин тому, mib сказав:

Ну и тогда второй вопрос :-) Как вы относитесь к подключению восток/запад на эти два входа

Добре відношусь, бо це хороша утилізація трекера. Коли сонце в зеніті, то сумарно стрінги дадуть не більше 80% своєї макс потужності, тому можна так добре оверпенелити. Наприклад, якщо трекер 6 кВт, то на нього можна спокійно повісити два стрінги по 4 кВт в конфігурації схід-захід і практично не буде ніякого обрізання.

І не треба ніяких діодів.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, k-master сказав:

Ну там дроти розраховані на 13А, тому підключити 26А в один порт мабуть не дуже гарна ідея. Там ще плата захисту стоїть та може мати запобіжник. 

Там дроти 4 або 6 мм кв і нема ніяких запобіжників чи іншого захисту на кожен дріт.

1 годину тому, k-master сказав:

А що стосується 2 різних поля то техпідтримка каже що не можна. Усі намагання підключити поля через діоди це спроба зробити так щоб працювало тільке одне поле. 

Можна підключити різні поля, але це субоптимально, бо робоча напруга буде по меншому стрінгу. Діоди нічого не додають крім втрат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, anabioz сказав:

9 * 595W * 3 = 16065W, а в даташиті Max. DC Input Power (W) - 15600

Це не проблема? Чи тільки MPPT Voltage Range (V) не маємо перевищити?

15600 – це макс. потужність, яку інвертор може взяти з панелей, а не макс. потужність панелей, які можна до нього підключити. В мене наприклад Max. DC Input Power (W)  - 13000, а панелей на 15.5 кВт. 

Ну і я не кажу підключати всі три стрінги по 9 панелей, а просто якщо що в одному стрінгу є 9 панелей, то інвертор працює з меншими втратами, правда це важливо, якщо інвертор весь час працює на макс. потужності, наприклад у випадку зеленого тарифу. В іншому випадку це не так критично.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, volomoto сказав:

Там дроти 4 або 6 мм кв і нема ніяких запобіжників чи іншого захисту на кожен дріт.

Можна підключити різні поля, але це субоптимально, бо робоча напруга буде по меншому стрінгу. Діоди нічого не додають крім втрат.

Діод вимикає поле з меншою напругою якщо я правильно розумію як ви їх підключати збираєтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...