Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, beavis сказал:

Там не треба сапорт, я вище писав що треба зробити для розблокування.

Вже відчуваю, що набридає писати для самого себе) Мабудь най люди інструкції читають і в гуглах бавляться)

Я думаю @DimaFне предал значения вашему ответу уж больно пароль красивый ну и главное не понял куда его вводить, может поможет

 

vm.tiktok.com/ZMrGHoea2/

Змінено користувачем mib
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, mib сказал:

Я думаю @DimaFне предал значения вашему ответу уж больно пароль красивый ну и главное не понял куда его вводить, может поможет

 

vm.tiktok.com/ZMrGHoea2/

Дякую!!!!

Пароль 7777 сработал!)

 

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, professori сказав:

Откуда цифра 2.16грн.

А яка буде цифра економії якщо вночі закачувати в батареї по нічному 2.16 і використовувати вдень замість 4,32?

5 годин тому, professori сказав:

Если экономия 324грн в день, то 38к грн - бред

Просто механічна помилка, правильно читати 324грн в місяць (а не день), 38к за 10 років так і залишаються (тобто все вірно)

5 годин тому, professori сказав:

Зачем на 150 кВт 3 фазы тоже непонятно

Так я за 3ф і 12кВт заплатив всього 12000грн, оформив елекроопалення на додаток газу і мав ставити електрокотел, аж раптом то відмінили... То нахіба витрачати 1200000грн і оформлювати ЗТ? Щоб знову витратити на халепу...

5 годин тому, professori сказав:

а завтра цена на электричество будет 7.5грн. А послезавтра 15грн. Тогда как считать?

З моїм споживанням у 150кВт*год на місяць ціна електрики вже давно відійшла на дальній план... Ви думайте про себе, а я просто висловив свої думки і становище

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

...нахіба витрачати 1200000грн і оформлювати ЗТ? Щоб знову витратити на халепу...

 

Щось там забагато нулів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, normal сказав:

на додаток газу

Ахаха. Ви знаєте скільки тепер коштує підключити газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо його підключати? Це напевно десь навколо столиці треба нову ділянку, свердловину і вести газ, а в любому райцентрі було повно старих "мазанок" по 2-10к в межах міста зі всіма коммунікаціями занедорого, купуй і знось чи реконструюй... Зараз вже ціни інши, але бачу люди беруть і реконструюють, і вибачаюсь за офтоп, краще не в цій темі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, volomoto сказав:

Ахаха. Ви знаєте скільки тепер коштує підключити газ?

Знайомий каже, що в його котеджному містечку ₴250 - 260 тис. (разом з мінімальним проєктом)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Ну нехай один нуль уберемо, вийде 500000, як на мене теж нулів дохіба :)

За моїм попереднім кошторісом я десь у 6,5-7кує влізу. Це геть незаплановані витрати й тому неприємні, але вони не таки вражаючі як то ви собі думаєте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikctor сказав:

Ви впевнені? Бо наче все що я чув зводиться до того, що гібридні інвертори не працюють без акб.

Це ж тема про дею. В мене дея чудово відпрацювала десь пів року без батарейки. Зранку вмикалась, щось продавала, щось компенсувала, ввечорі вимикалась. 80-100Вт почала споживати тільки після підключення батарейки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

а в любому райцентрі було повно старих "мазанок" по 2-10к в межах міста зі всіма коммунікаціями занедорого, купуй і знось чи реконструюй

проблема, на яку ніхто не звертає уваги... навкруги будуть такі ж самі "мазанки" з хазяївами "ми тут завжди жили", які у кращому випадку будуть тихо ненавидіти "понаєхов" та "буржуїв", а в гіршому - активно ненавидіти аж до крадіжок та порчі майна.

В нас котеджне містечко в 1 км від села, оте відношення до "буржуїнів" хоч коли, але вилазе... А тут через паркан буде. Да ну нафік.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, sly сказал:

проблема, на яку ніхто не звертає уваги... навкруги будуть такі ж самі "мазанки" з хазяївами "ми тут завжди жили", які у кращому випадку будуть тихо ненавидіти "понаєхов" та "буржуїв", а в гіршому - активно ненавидіти аж до крадіжок та порчі майна.

В нас котеджне містечко в 1 км від села, оте відношення до "буржуїнів" хоч коли, але вилазе... А тут через паркан буде. Да ну нафік.

В цілому погоджуюсь, але придбав ділянку саме в місці старой забудови. Наразі електроінструмент весь теплий період спокійно лежить під навісом, автівки не замикаємо роками і т.п. Під час відключень несподіванно з'ясував ще один + для себе - на моїй ТП підключено обмаль абонентів, яки зможуть придбати собі акб і відповідно не садитимуть мережу під час увімкнення електрики в часи жорстких блекаутів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За якісь крадіжки я останній раз чув ще в 90-х роках, в мене навіть собаки і камер чи сигналізації немає, нормально живуть поряд бідні і багаті, причому від останніх більше шуму: генератори, гулянки, купа машин туди сюди, а перших не видно і не чути - звичайні бюджетники і роботяги

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там где планируется к установке Deye нет WiFi покрытия. А если нарастить через разъёмы RS232 нужную длину (метров 12-15) для устойчивого соединения WiFi донгла? Или есть другие способы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, professori сказав:

RS232 нужную длину (метров 12-15)

15 метрів для RS232 є верньою планкою. Якщо не запрацює чи тре більше - ставте активні конвертори RS232 - RS485 і хоч кільометр тєгніть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, professori сказал:

Там где планируется к установке Deye нет WiFi покрытия. А если нарастить через разъёмы RS232 нужную длину (метров 12-15) для устойчивого соединения WiFi донгла? Или есть другие способы?

Может проще езернетом вайфай роутер притянуть к инвертору? Или просто репитер вайфая поставить

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mib сказал:

Может проще езернетом вайфай роутер притянуть к инвертору? Или просто репитер вайфая поставить

Тоже вариант. Но пока думаю проще будет удлинить донгл. Если уж не захочет так работать, тогда простенький роутер рядом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, porterlv сказал:

15 метрів для RS232 є верньою планкою. Якщо не запрацює чи тре більше - ставте активні конвертори RS232 - RS485 і хоч кільометр тєгніть.

В нас на роботі подовжувач RS232 є, самі робили. 30ть метрів, щоб тягати по всьому ЛАЦу.

Працює чудово, головне - щоб екранований кабель був.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, 90BCO сказав:

В нас на роботі подовжувач RS232 є, самі робили. 30ть метрів, щоб тягати по всьому ЛАЦу.

Працює чудово, головне - щоб екранований кабель був.

так якщо є можливість гратися з швидкістю порта. навіть екранований кабель 30 м вже 9600 може збоїти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, professori сказав:

Там где планируется к установке Deye нет WiFi покрытия. А если нарастить через разъёмы RS232 нужную длину (метров 12-15) для устойчивого соединения WiFi донгла? Или есть другие способы?

RS232 стандарт не обмежує довжину кабеля, там обмеження по ємності кабеля. Це означає що на 12-15 метрів буде працювати десь 57,600 та менше. Що там у донгла не знаю. 

логгер типа підтримує 485, та й швидкості різні. Що та. у інвертора з мануала не зрозуміло, бо там просто wifi інтерфес. Треба пробувати. Може у підтримку написати щоб швидкість та протокол дізнатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...